@anonim1133: Jak ciasto francuskie posmarujesz białkiem z wierzchu to tak ładnie się przypieka. Poza tym jak Ci urośnie to właśnie robi się takie pękate i kruche :D Dlatego szukam czegoś, aby przegryźć ten smak, bo może być zbyt mdły, mimo tego łososia :P
  • Odpowiedz
Jadłem dzisiaj smażone frankfurterki w cieście francuskim i muszę wam powiedzieć że były bardzo smaczne :)

Link do przepisu na smażone kiełbaski: http://www.wykop.pl/ramka/1857288/gotuj-z-wykopem-smazone-kielbaski-w-ciescie-francuskim/

#gotujzwykopem #jedzenie #kuchnia #gotowanie #przepisy
DymaczApaczAkrobata - Jadłem dzisiaj smażone frankfurterki w cieście francuskim i mus...

źródło: comment_Yp33SaiNfwm2vFskLK32bk3mluDQTmFH.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach