Byłem dziś zrobiś przegląd techniczny samochodu. Auto sprawne - bo dbam.

Pan sprawdzający poprosił o przebieg pojazdu i zgodnie ze stanem faktycznym wpisał do CEPiK.

Mam wrażenie, że już niedługo przebiegi aut wystawianych w sieci będą bliższe rzeczywistości.

Tak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach