Wpis z mikrobloga

Wykopki przestańcie mamleć nad cenami paliw, inflacją i wpływem obecnej sytuacji na gospodarkę, bo trzy miesiące temu niemalże jednogłośnie byliście gotowi do wyrzeczeń. Dla lepszego jutra. Dla przyszłych pokoleń.

#rosja #wojna #ukraina #przemyslenia #polska #inflacja #bekazpisu #ekonomia #gospodarka #orlen #protest
Pobierz o.....i - Wykopki przestańcie mamleć nad cenami paliw, inflacją i wpływem obecnej syt...
źródło: comment_1654974067wXBls1k4Pw9QTHNJ3piW3h.jpg
  • 11
@olaf_wolominski: Apelujesz do wykopków, którzy co roku przy okazji podnoszenia płacy minimalnej wyzywają rządzących od socjalistów i generalnie są absolutnie krytyczni do takich pomysłów. Jednocześnie przy okazji tych "protestów" non stop podkreślali że "płace są najniższe w Europie" i dlatego cena benzyny powinna być niższa.
To miejsce od dobrych paru lat wygląda jak setup pod jeden ze skeczy z Latającego Cyrku Monthy Pythona.
@olaf_wolominski: Tzw. słomiany zapał, to co tu się działo w lutym i marcu to szkoda gadać, wykopki które niby tak gardzą patriotyzmem, nacjonalizmem i jakimś walczeniem za ojczyzną nagle chciały postawić kosy na sztorc i lecieć w samych dresach prosto na Moskwę. Moje ulubione i najzabawniejsze to jak neuropki zaczęły się bawić w szukanie onuc i zdrajców narodu, chociaż sami jeszcze nie tak dawno temu chcieli dzielić Polskę na 2 części
@Teutonic_Reich: Nic dodać nic ująć. Jestem pewien że jakby pogrzebać w tych plusach to by się znalazło parę przykładów hipokryzji, potężnej zmiany poglądów i tak dalej ale mi się nie chce.

Jak oni zachowują integralność swojego umysłu? Albo mają pamięć pantofelków i jak jakieś pantofelki płyną do światłą tak oni lecą do emocji albo pulsują jak leci albo nie wiem jakieś solidne fikoły w głowie robią.
@olaf_wolominski: Ogólnie zaszedł "Rally 'round the flag effect", tylko że było to wokół Ukraińskiej flagi, ale z czasem ludzie się znudzili, pojawiły się inne tematy np. Johnny Depp kontra jego była.

Jak oni zachowują integralność swojego umysłu? Albo mają pamięć pantofelków i jak jakieś pantofelki płyną do światłą tak oni lecą do emocji albo pulsują jak leci albo nie wiem jakieś solidne fikoły w głowie robią.

Kierują się trendami na mediach
@Teutonic_Reich:

Ale wracając do tematu to zainteresowanie wojną będzie czasami na krótko wzrastać jeśli będą się działy jakieś przełomy, ale już nigdy nie będzie taka jaka była na przełomie lutego/marca.


Jak uderzą bombą atomową, to będzie nawet większe. Ale to chyba wszystko. Kiedyś o tym przeinformowaniu widziałem nawet eksperymentalny filmik na YT, który był zrobiony w konwencji zniechęcenia normików do oglądania, bo wymagał utrzymania uwagi i miał "nudną" oprawę graficzną, biała
Jak uderzą bombą atomową, to będzie nawet większe.


@wypok312: Nie uderzą.

Kiedyś o tym przeinformowaniu widziałem nawet eksperymentalny filmik na YT, który był zrobiony w konwencji zniechęcenia normików do oglądania, bo wymagał utrzymania uwagi i miał "nudną" oprawę graficzną, biała ściana i zegarek wiszący za kolesiem który siedział przy stole, na którym nic nie stało.

Ciekawe, no ale serio jak nie oglądam zazwyczaj rzeczy z karty "na czasie" na YT to