Mam już wszystkie prezenty, ale nie mam nic dla siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dacie jakieś fajne propozycje 500-1000zł? Może być i tańsze, może coś technicznego? Coś takiego wiecie, czego nie spotka się na każdym kroku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez konsol, bo już mam, chyba, że jakieś przenośne cuda. Dla zwycięzcy jakieś #rozdajo na giwazdkę ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szybkie pytanko od #rozowypasek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyście zareagowali gdyby wasza dziewczyna zrobiła wam prezent typu: 1000 powodów dla których cię kocham lub np. talony na przytulenie gdy zimno, na umycie auta, na buziaka etc. ? Byście to wyśmiali czy spodobałoby się wam? Pytam ogólnie, nie dlatego że robie ( bo nie mam dla kogo ( ͡° ʖ̯ ͡°))
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde jak co roku mam ten sam problem. Mam zaproponować rodzince 3 prezenty jakie bym chciał dostać na święta w tym roku, z 3 różnych przedziałów finansowych. I nie mam pojęcia, w sumie wszystko co chciałem to już mam, nic tak naprawde nie jest mi potrzebne do szczęścia. W sumie to wymyśliłem sobie jakiś skaner częstotliwości, ale nie mam o tym zielonego pojęcia. Ktoś tu się zna na tym?
Albo może podzielicie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koker: ciuchy, książki, kosmetyki, powerbanki, spinki do mankietów, gry (planszówki i na PS), perfumy, dron, helikopter -mniej więcej to kupowałam mężczyznom 20+ w ostatnich latach
  • Odpowiedz
#dzieci #swieta #prezenty #gwiazdka #mikolaj
Mireczki, help! Szukam prezentu dla chrześniaka i nie mam zielonego pojęcia co to może być. Jak dla mnie to on już ma tych zabawek do z-------a, no ale coś od wujka by się przydało, bo dodatkowo urodziny w 2 dzień świąt - kończy 2 lata. Klocki, samochody już ma. Najłatwiej byłoby kupić więcej klocków, ale nie chcę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThePawel: Kolejna rzecz z serii "już ma", tak samo jak zestaw narzędzi i magnetyczna tablica do rysowania. Chyba będą klocki, ich nigdy nie jest za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chcę kupić lub zrobić znajomemu pewien nietypowy #prezent. Znacie jakiś gadżet/urządzenie/cokolwiek, na co można by nagrać własne dźwięki, cytaty z filmów (chociaż kilka), które odtwarzałyby się losowo (lub nie) np. po wciśnięciu jakiegoś guzika? Może jakiś dziwny budzikowy twór, zmutowana pozytywka? Pomocy, szukam jakiegokolwiek punktu zaczepienia

#prezenty #pytaniedoeksperta #gadzety
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykoptomka: @unknown_stranger: żeliwny japoński czajnik nazywa się tetsubin i służy nie do przygotowywania herbaty, ale do zagotowywania wody. Długo trzyma ciepło, a dodatkowo teoretycznie woda zyskuje na walorach przy kontakcie z żelazem. Komplety z czarkami, na dodatek emaliowane w środku żeby parzyć w nich herbatę to jakiś amerykański wymysł, chociaż niektórzy to lubią.

Five'o'clock w Galerii Dominikańskiej powinien mieć coś takiego w ofercie, przynajmniej ich oddziały w Warszawie
  • Odpowiedz