@Kokon89: @Lysy_z_Oporowa: nie sugerował bym się opiniami kolegi Kokon89 bo brzmi jak typowy fanboj, który KUPIŁ BEZ PODŚWIETLENIA I Z PRZYCISKAMI to poleca BEZ PODŚWIETLENIA I Z PRZYCISKAMI. Wyświetlacze w ebookach działają trochę inaczej niż w komputerach, a samo podświetlenie w sobie nie niszczy raczej wzroku. Warto zauważyć, że najbardziej wzrok niszczy czytanie w nieodpowiednim świetle, co często zdarza się w przypadku klasycznej książki. Ebook jest dla mnie
  • Odpowiedz
  • 2
Mirki, chciałbym zrobić prezent i pomyślałem że dobrym pomysłem będzie kawa. Osobiście nie pije więc kompletnie się na tym nie znam. Możecie mi polecić jakaś dobrą kawę pod Caffe Latte do przyrządzenia w warunkach domowych w okolicach 100zł?

#kawa #cafe #prezenty
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prezent dla brata? Coś konkretnego. Bez perfum i innych drobnostek. Może coś technicznego? Co za prezent to ja nie
#prezenty #swieta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale było fantastycznie. Rozdałem prezenty kilkudziesięciu dzieciakom. Najlepsze były te najmniejsze maluchy. Widać było jak są zestresowane. One były pewne, że rozmawiają z prawdziwym Mikołajem! Wyszło naprawdę super. Nic głupiego nie powiedziałem a na koniec tak się wczułem, że zaśpiewałem kolędę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że nie dostałem jeszcze zdjęć z maluchami na kolanach. Musicie zadowolić się fotką mojego kostiumu.

#czujedobrzeczlowiek #swieta
dzerald - Ale było fantastycznie. Rozdałem prezenty kilkudziesięciu dzieciakom. Najle...

źródło: comment_Tts24esOsE67MvOz7fjHJP4dzkE8ex6d.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xSQr: co? Nie kupuje się praktycznych prezentów? Wut? Skąd taki pogląd? Miliony pytań bez odpowiedzi. Ja zawsze staram się wybrać praktyczna, potrzebną rzecz, i zawsze jest ok, jak nie ma dobrej suszarki to bierz się nie przejmuj, a polecam suszarki remingtona.
  • Odpowiedz
Właśnie przyjąłem propozycję wcielenia się jutro w Świętego Mikołaja. Organizatorzy nie mogli nikogo znaleźć więc postanowiłem zrobić coś pożytecznego. Podobno będzie sporo dzieci i trochę się stresuję. Małe dziecko trzymałem w rękach 2 razy w życiu.
Macie jakieś dobre teksty dla Mikołaja? Znam tylko "HOŁ HOŁ HOŁ Czy są tu grzeczne dzieci?"
Co będzie jeśli mnie zdemaskują ?
Postaram się jutro wrzucić zdjęcie w kostiumie. Mam prawie 2 metry i jeszcze nie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

postaraj się ich nie zrazić XD i przytyj sztucznie. i takim głosem dziadka gadaj. może pałka ci nie stanie jak 15 latka ci na kolanach usiadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D3lt4: Tak, kupiłem Tablet Lenovo Yoga 2 10 LTE 32GB, teraz można go kupić na Allledrogo za 1299 ale swojego czasu w komputroniku był po 1199 złociszy.
  • Odpowiedz
Mireczki potrzebna pomoc. Szukam tabletu dla ojca. W obecnym dekoderze nie ma telegazety (tak mój ojciec jest jednym z tych ludzi który namiętnie przeglądał te ustrojstwo) internety ogarnia w stopniu bardzo podstawowym (potrafi wpisać adres czasem nawet coś wygooglować) i chce mu sprawić tablet by miał dostęp do informacji ze świata. Jaki tablet polecacie do max 200zł?
#tablet #swieta #prezenty #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach