Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Pomysły na prezenty dla gotujących

Szukacie pomysłu na prezent dla osób które lubią swój wolny czas spędzać w kuchni? Mam dla Was sporą garść inspiracji. Inspiracje podzieliłam według upodobań i zainteresowań, a przy opisach prezentów znajdziecie linki do sklepów internetowych w których można dokonać zakupu. Zaglądajcie zapraszam :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 7
@Kokon89: @Lysy_z_Oporowa: nie sugerował bym się opiniami kolegi Kokon89 bo brzmi jak typowy fanboj, który KUPIŁ BEZ PODŚWIETLENIA I Z PRZYCISKAMI to poleca BEZ PODŚWIETLENIA I Z PRZYCISKAMI. Wyświetlacze w ebookach działają trochę inaczej niż w komputerach, a samo podświetlenie w sobie nie niszczy raczej wzroku. Warto zauważyć, że najbardziej wzrok niszczy czytanie w nieodpowiednim świetle, co często zdarza się w przypadku klasycznej książki. Ebook jest dla mnie
@Kokon89: poczytaj na czym polega podświetlanie w e inkach, a dopiero potem pieprz głupoty o braku różnic między tabletem w podświatlanym czytnikiem ebook.
Mirki chciałbym przyszłym tesciom sprawić stacje pogodowa Możecie polecić jakiś niedrogi model (tak do 150 max)
#kiciochpyta #elektronika #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #prezenty #prezent #stacjapogodowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kiciochpyta #elektronika #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #prezenty #prezent #stacjapogodowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@I_try_to_talk_to_you: mnie różowy wysyła po pościel w poniedziałek rano, będzie zabawa po pościel zawsze chodliwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kazzr: chromecast
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
160 zł za jakąś grę Fifa 2016 na xBox360? Tyle teraz te rozrywki kosztują? Kierwa, stary się robię.
#wigilia #prezenty #staroscnieradosc
#wigilia #prezenty #staroscnieradosc
- 0
@Nano: Dla dzieciaka to kupowalismy. Strasznie drogie te rozrywki.
@killerpizza: teraz już nie pojedziesz na giełdę po piraty za 10zł
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Haz3L: nie Znasz nie komentuj.
- 66
Ale było fantastycznie. Rozdałem prezenty kilkudziesięciu dzieciakom. Najlepsze były te najmniejsze maluchy. Widać było jak są zestresowane. One były pewne, że rozmawiają z prawdziwym Mikołajem! Wyszło naprawdę super. Nic głupiego nie powiedziałem a na koniec tak się wczułem, że zaśpiewałem kolędę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że nie dostałem jeszcze zdjęć z maluchami na kolanach. Musicie zadowolić się fotką mojego kostiumu.
#czujedobrzeczlowiek #swieta
Szkoda, że nie dostałem jeszcze zdjęć z maluchami na kolanach. Musicie zadowolić się fotką mojego kostiumu.
#czujedobrzeczlowiek #swieta
źródło: comment_Tts24esOsE67MvOz7fjHJP4dzkE8ex6d.jpg
Pobierz- 18
- 11
@unknown_stranger: Prawilny katolicki mikołaj z aniołami zamiast elfów.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@xSQr: co? Nie kupuje się praktycznych prezentów? Wut? Skąd taki pogląd? Miliony pytań bez odpowiedzi. Ja zawsze staram się wybrać praktyczna, potrzebną rzecz, i zawsze jest ok, jak nie ma dobrej suszarki to bierz się nie przejmuj, a polecam suszarki remingtona.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 0
@xSQr: bolca na boku
- 15
Właśnie przyjąłem propozycję wcielenia się jutro w Świętego Mikołaja. Organizatorzy nie mogli nikogo znaleźć więc postanowiłem zrobić coś pożytecznego. Podobno będzie sporo dzieci i trochę się stresuję. Małe dziecko trzymałem w rękach 2 razy w życiu.
Macie jakieś dobre teksty dla Mikołaja? Znam tylko "HOŁ HOŁ HOŁ Czy są tu grzeczne dzieci?"
Co będzie jeśli mnie zdemaskują ?
Postaram się jutro wrzucić zdjęcie w kostiumie. Mam prawie 2 metry i jeszcze nie
Macie jakieś dobre teksty dla Mikołaja? Znam tylko "HOŁ HOŁ HOŁ Czy są tu grzeczne dzieci?"
Co będzie jeśli mnie zdemaskują ?
Postaram się jutro wrzucić zdjęcie w kostiumie. Mam prawie 2 metry i jeszcze nie
- 10
@dzerald: za rozdajo masz rózgę w dupce
konto usunięte via Android
- 20
postaraj się ich nie zrazić XD i przytyj sztucznie. i takim głosem dziadka gadaj. może pałka ci nie stanie jak 15 latka ci na kolanach usiadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeglądam sobie ulotkę a tu takie cuda!. Feminizm dopadł narzędzia?. A jak wam Mirabelki ( no chyba że jakimś Mirek też by się skusił) by się spodobał taki zacny prezent? :D. #rozowypasek #swieta2015 #prezenty
źródło: comment_xwGbIB9sgJuDs72wg0xGO8SoyXMmBWjK.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 0
- 1
Cześć Mireczki, Szukam tabletu, przynajmniej 8 cali, GSM, chętnie z Win do 1200 zł. Ktoś robił ostatnio takie zakupy?
#tablet #swieta #prezenty #kiciochpyta
#tablet #swieta #prezenty #kiciochpyta
- 1
Mireczki potrzebna pomoc. Szukam tabletu dla ojca. W obecnym dekoderze nie ma telegazety (tak mój ojciec jest jednym z tych ludzi który namiętnie przeglądał te ustrojstwo) internety ogarnia w stopniu bardzo podstawowym (potrafi wpisać adres czasem nawet coś wygooglować) i chce mu sprawić tablet by miał dostęp do informacji ze świata. Jaki tablet polecacie do max 200zł?
#tablet #swieta #prezenty #kiciochpyta
#tablet #swieta #prezenty #kiciochpyta
@s1rkaha: żaden w tej cenie
@s1rkaha: Emporia?
źródło: comment_ExuUpEAH1O51IcYQFiqKr88WVQnDgbWC.jpg
PobierzSiema,
święta się zbiliżają, a ja musze kupić prezenty, I tu potrzebuje was:
- czy opłaca sie kupić tę lornetkę, czy lepszym wyborem jest luneta, jeśli nie to moglibyście wskazać jakąś alternatywę. (MAX 130 zł). Chodzi o dobre przyblizenia( ͡º ͜ʖ͡º)
#lidl #lornetka #swieta #bozenarodzenie #prezenty #prezent #luneta
święta się zbiliżają, a ja musze kupić prezenty, I tu potrzebuje was:
- czy opłaca sie kupić tę lornetkę, czy lepszym wyborem jest luneta, jeśli nie to moglibyście wskazać jakąś alternatywę. (MAX 130 zł). Chodzi o dobre przyblizenia( ͡º ͜ʖ͡º)
#lidl #lornetka #swieta #bozenarodzenie #prezenty #prezent #luneta
@robcioo1994: W tym budzecie to chyba lepiej lornetkę.
- 0
@pavulon78: A ta z lidla jest dobra?
Czy może coś z allegro?
Czy może coś z allegro?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 532
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 135
@advert: Dlaczego pomagacie akurat zwierzakom a nie ludziom?
I nie sprawiali wam przyjemności robienie sobie prezentów? Nie więcie kto czym się interesuje?
I nie sprawiali wam przyjemności robienie sobie prezentów? Nie więcie kto czym się interesuje?
- 149
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























źródło: comment_jF0g6J5CZ462R8W0JDtB7mZz6iC9yUb0.jpg
Pobierz