Panie Boleslawie a gdzie koszuleczka OTUA? W praniu? Donek chyba koniecznie chce przerznac wybory bo nic sie nie nauczyl zeby sie odciac od tego oblakanca xDDD

gutowszczyzna - Panie Boleslawie a gdzie koszuleczka OTUA? W praniu? Donek chyba koni...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak czytałem teraz o porozumieniu Kaczyńskiego z Morawiecki i naszła mnie myśl:
Mati nie da się mieć ciastka i zjeść go. Albo walisz ze swoim stowarzyszeniem w centrum i romansujesz z PSL i Polską 2050 albo marnujesz czas swojej ekipy bo skrajne prawe skrzydło PISu prześciga się w głupocie z Braunem i Konfa.
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krypto to wspaniała technologia. Bierzesz takie 4000 BTC na portfel prywatny, zapamiętujesz seed phrase i s---------z do Izraela :)
nawet jak go capna, to ma to najwyżej w głowie xD
#polityka #kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej to jak p-------e kasę na giełdzie to tez mogę iść do państwa o zwrot, zajebiście.
Ps. Juz was karmią, że macie szanse odzyskać kasę. G---o odzyskacie. Kral juz z----ł z kraju. Teraz będzie obrzucanie sie gównem.
W tej całej układance brakuje zmartwychwstania Suszka XD

#gielda #zondacrypto #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@dqdq1: Tak jest ot kradzież, masz racje. Ale właśnie po to inwestuje tylko na gpw, nyse, nasdaq żeby wyelimować ryzyko tego typu do zera. Wsadzanie kasy w giełdę krypto z obca jursydyska to proszenie sie o kłopoty.
  • Odpowiedz
@kapy_kulu ciekawe czy AFD też pałuje wiplera do tego, że źli Polacy z Niemiec wschodnich bezprawnie im odebranym na Cottbus mówią Chociebuż.
  • Odpowiedz
Konfederacja chce zmiany tablic rejestracyjnych ale ich projekt jest *****. Brzydka ta tablica. Moim zdaniem lepiej byłoby się wzorować na niemieckich czy czeskich tablicach, gdzie na tablicy widnieje herb gminy/powiatu z którego pochodzi samochód. Dlaczego? Bo to zachodnie rozwiązanie i tablice byłyby ładniejsze. #polityka #konfederacja #motoryzacja #bekazkonfederacji #bekazpisu #4konserwy #neuropa #polska #tablicerejestracyjne
Anonim5 - Konfederacja chce zmiany tablic rejestracyjnych ale ich projekt jest *****....

źródło: temp_file2562665819269668799

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonim5: inicjatywy jedynej merytorycznej partii w Polsce™:
1. n-------e na tablice rejestracyjną jak najwięcej patriotycznych znaków
2. 30 postów dziennie na x.com o Tusku
3. 500 filmików na tiktoku o nakrętkach przymocowanych do butelki
  • Odpowiedz
@Anonim5: Ja bym wolał żeby poza krajem nie było na tablicy żadnej informacji o pochodzeniu.
Chyba w Anglii tak jest.
Policja w razie potrzeby po samym numerze by wszystko sobie sprawdziła w systemie.
  • Odpowiedz
Z kolei z Moskwy dostanie ropę za pół darmo.


@rychu-nalepa: Jakie pol darmo, zaplaci cene rynkowa jak nie wyzsza.
W hurcie za orbana ruskie gaz byl w cenie europejskiego tak btw.
  • Odpowiedz