@Raffael: Tak jak wiedziałem, rewolucji w wydajności i cenie pewnie nie będzie. Więc jak ktoś ma kupić kartę AMD to może spokojnie brać jakąś aktualną R9 390 lub fury. Jak ktoś chce nvidie to faktycznie do premiery lepiej zaczekać aż poprawią wsparcie dla DX12.
Różnica między R9 390X a R9 490X będzie pewnie 10-15%.
  • Odpowiedz
@Raffael: Dawno tak nie było (jeżeli w ogóle?). Zarówno u AMD jak i u NV high endy trzymają się mocno wydajnościowo i biją mid range na dwie generacje w przód. Nvidia jednak stara się programowo osłabiać wydajność swoich starszych kart.
  • Odpowiedz
@Pabick: Jeszcze nie mam - sa w drodze. Mozna je dowolnie ustawiac. Kolory i schematy. Podswietlenie gorne pokazuje poziom obciazenia procesora.
Ponizej masz troche wiecej o mozliwosciach konfiguracji (ang.)

d.....k - @Pabick: Jeszcze nie mam - sa w drodze. Mozna je dowolnie ustawiac. Kolory ...
  • Odpowiedz
#amd #polaris #gpu

Zanosi się na 8 kart na nowej architekturze. 6 x polaris10 i 2 x polaris11. Czyli zakładając, że mobilne też są to będzie jedna mocna i dwie wolniejsze. Ale podobnie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach