Wpis z mikrobloga

@Czarny_Klakier: z tego co wiem to nie. Wczoraj nv specyfikacje GP100 Tesla czyli najmocniejsza karte do stacji roboczych ktorej poprzedni model mial ten sam chip co Titan.
Mnie to ceny narazie interesuja. Na testy bedzie czas pozniej a ja chce wiedziec ile odlozyc na ten cel
@dob3k: No tak, ale później po 3-4 miesiącach od premiery ceny GTX980 i GTX1070 spadną do 1500 zł, a GTX`y 970 poleca na półkę cenową dzisiejszych GTX960 ( ͡º ͜ʖ͡º), więc od razu po premierze też nie ma co brać bo się nic nie zyska.
Ja poczekam jeszcze z 3 generacje, kiedy karty w granicy 1500 zł będą 2x szybsze od mojej obecnej ( ͡º
@Pabick: no ja juz sam nie wiem.
Czy dokupic druga 390 na crossfire, czy sprzedac 390 i kupic fury x, czy sie wstrzymac. Wszystkie opcje sa kuszace.
Chyba sie wstrzymam chwile zobacze co wyjdzie od nv bo na amd trzeba bedzie poczekac jeszcze cos czuje. Nastepca fury x ma wyjsc dopiero w przyszlym roku.
@dob3k: Zmiana 390 na fury X to totalny bezsens, zobacz na testy, fury X mimo tego że ma 2x procesorów strumieniowych to jakoś mega szybsza od 390 nie jest. Ja mówię wymienie moja 390x jak wyjdzie grafa w cenie 1500 zł która będzie biła w testach dwukrotnie moją aktualną. Bo na dzień dzisiejszy to jedynie CF chodzi w grę który w cenie 1500 zł da ten 80%-90% przyrost mocy.
@Pabick: Wiem ze nie jest. Jest jakies 20% mocniejsza od 390 i na poziomie 980ti obecnie. Dlatego dokupienie drugiej 390 na cf zmiata fury i 980ti w kazdej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle ze mam okazje kupic fury x w dobrej cenie (okolo 2300 pln) wiec nawet nie strace zbytnio jak bede chcial ja zmienic na cos innego. Dlatego jest to rowniez kuszace.
Albo kupie druga
d.....k - @Pabick: Wiem ze nie jest. Jest jakies 20% mocniejsza od 390 i na poziomie ...
@Pabick: Jeszcze nie mam - sa w drodze. Mozna je dowolnie ustawiac. Kolory i schematy. Podswietlenie gorne pokazuje poziom obciazenia procesora.
Ponizej masz troche wiecej o mozliwosciach konfiguracji (ang.)

d.....k - @Pabick: Jeszcze nie mam - sa w drodze. Mozna je dowolnie ustawiac. Kolory ...