Powitajcie Baksa,
Baksiu ma 5 lat i nie miał łatwego życia, zamknięty w pseudohodowli walczył o przetrwanie. Został uratowany 1,5 miesiąca temu i przed nim długa droga do poznania normalności.
Baksiu bardzo boi się ludzi. Nawet delikatnie podchodząc, żeby założyć mu szelki, zaczyna się kulić z lęku. Je jedynie z podłogi, na spacerach jest przerażony. Trzymajcie kciuki, żeby udało nam się pokazać mu co to miłość i dobre życie. (
K.....a - Powitajcie Baksa,
Baksiu ma 5 lat i nie miał łatwego życia, zamknięty w pse...

źródło: comment_1655546003Pbh1Jknjss6xALjRZaPf2z.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kruweczka: Bądź dobrej myśli. 1,5 miesiąca, to mało. Naszemu, adoptowanemu, zajęło kilka miesięcy aby się zaklimatyzować. Kilka razy nawet nas pogryzł, bo tak. Teraz to największy słodziak i przytulas.
Ps. Skoro zakładanie szelek go stresuje, to może przez jakiś czas mu ich nie zdejmujcie. Kupcie też przysmaki, żeby te stresujące sytuacje dobrze mu się kojarzyły. Taki protip, obecnie przysmakiem dla mojego są truskawki ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Nochal sterownik wyznacza trasy spacerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż dwa lata temu na początku ciągnął jak szalony ale wystarczyło kupić szelki i już było elegancko tuptane. Także sobie tuptamy tam gdzie coś lepiej pachnie, nie zastanawiam się nad trasą tylko idę i to najbardziej lubię :)

#dziendobry #pies #pokazpsa #piesel #psy #smiesznypiesek #smiesznepieski
pylocz - Nochal sterownik wyznacza trasy spacerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż dwa lata temu ...

źródło: comment_1655534694XiLdtRuIVlZQEEJfnTNfIS.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ObywateliJegoPies: dużo ruchu, ma bardzo dużo energii do spożytkowania - aczkolwiek nie musi to zawsze być ogrom ruchu fizycznego, mentalna stymulacja jest mu też potrzebna. Upał, wiadomo, jest mu gorąco, ale znosi, nie ma szczególnych problemów, ważne żeby nie był otyły. Co do inteligencji - zdecydowanie jest skóry do nauki i lubi służyć, więc szkolenie jest o tyle ułatwione że nie brakuje mu motywacji.

Ogólnie super rasa, bardzo lubiąca ludzi,
  • Odpowiedz
Takiego maluszka znaleźliśmy wczoraj w lesie podczas górskiej wyprawy. Siedział biedny w dziurze i strasznie płakał. Z racji, że od dawna z różowa myśleliśmy o nowym członku rodziny to postanowiliśmy kolegę zaadoptować.

Po długim weekendzie idziemy do weterynarza, zobaczymy co nam powie o nim. Wygląda na mix owczarka z husky.
Póki co, dużo je i jest bardzo aktywny.

#pies #psy #pokazpsa #piesel #pieseczkizprzypadku
30062018 - Takiego maluszka znaleźliśmy wczoraj w lesie podczas górskiej wyprawy. Sie...

źródło: comment_1655529942GOmNDsVOWZHJcZeyXT1vSo.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cwiczymy przedluzenie obserwacji przed pogonia, jest to jeden z krokow do nauczenia rezygnacji z pogodni. Dzis wyszlo super, jestem mega dumny z niej. Sama byla chyba dumna z siebie bo fajny zaciesz ma na zdjeciu tu akurat w takim zagajniczku znalezlismy meline XD #psy #pokazpsa #gonczypolski i troche #bocian xD wolam @jalop bo chciales
V.....o - Cwiczymy przedluzenie obserwacji przed pogonia, jest to jeden z krokow do n...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach