Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
@tarushiba: Kundelek :)
- 16
- 34
- 25
Komentarz usunięty przez autora
@snnop93: Prawdziwy burek :)
- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jurgenklopp: zawsze warto sprawdzić czy ma chip, bo może pies uciekł albo ktoś komuś zwinął. Znalezienie psa też należy zgłosić, żeby później nie było problemów
@jurgenklopp: no być może, co nie zmienia faktu, że warto sprawdzić, a zgłoszenie jest obowiązkiem. Pies mógł przebiec i kilkanaście kilometrów. Nigdy nie wiadomo
Dzień dobry, jestem Luna, pozdrawiam z wakacji w hoteliku dla psów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pies #pokazpsa #owczarekaustralijski
#aussieluna
#pies #pokazpsa #owczarekaustralijski
#aussieluna
źródło: comment_1655029205boWjVMwqVEN1m2JBkelhKv.jpg
Pobierz- 9
Komentarz usunięty przez autora

W sam raz do rozmiaru ego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Voyo: mój owczarek lubi z wody wyławiać patyki- kiedyś rzuciłem trochę za daleko, nie ogarnęła gdzie ten patyk jest wiec chwyciła powaloną przez bobry dość dużą dryfującą nieopodal brzozę i wciągnęła na brzeg. Kłoda ze 30kg
- 66
@kicioch: grilluje się
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 18
- 10
@kinga-kse: kiedy masz między 17 a 70 lat
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zolty__Szalik: Ja właśnie stare opony pokroiłem aby łatwiej do kopciucha wchodziły. Wystarczy na dwa lata palenia nocnego. Nawet mam taki fajny schowek że na pewno nikt nie znajdzie. Drewno używam tylko na podpałkę.
- 4
@wycior_maly napisałbym że bait, gdyby nie to że u mnie około 70% sąsiadów paliło śmieciami systematycznie już wcześniej, a przy tych cenach węgla/drzewa to teraz każdy śmieci składuje na swojej posesji żeby czekały na zimę, bo jak śmieciarka objeżdża wieś raz w msc to praktycznie nikt nie wystawia mieszanych. Sam jakiś rok temu oddałem około 20-30 opon na wywóz, a teraz by jeszcze człowiek na tym zarobił XD
@Napoleon_przegrywarte69 już
@Napoleon_przegrywarte69 już
Czy to normalne, że mój piesek ma takie różowe coś na nosku? Wasze też takie maja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #pokazpsa #smiesznypiesek
#heheszki #pokazpsa #smiesznypiesek
źródło: comment_1654966506V3IgyB8H4FoTPl47Z88zH9.jpg
Pobierzpika pika <3 Mój pieseł. Jak pikachu, ale to szczegół. Kiedyś jak był mały to wyszedł z domu i czekał na przystanku autobusowym aż wrócę ze szkoły. Czy to nie jest piękne?
#pokazpsa #zwierzaczki #psy #piesel #pies
#pokazpsa #zwierzaczki #psy #piesel #pies
źródło: comment_1654962315O68IidmQ9xzxA3zkrwf26T.jpg
Pobierz@MecenasNocnejDuszy: aż mi się przypomniała moja psinka z dzieciństwa. jak tata próbował budzić mnie do szkoły to wskakiwała na moje łóżko i go odganiała ode mnie xD a psinka piekna, taka żółta zupełnie jak ojciec święty
- 14
@MecenasNocnejDuszy: umaszczenie wadowickie tak zwane
834
Mam do Ciebie kilka pytań

Wygląda na to, że nie będzie ufał swojemu właścicielowi.
z- 40
- #
- #
- #
- #
- #
- 52
- 141
@ecikowaty: Mam nadzieję że juz się z nim bawisz bo inaczej wysyłam ziomków na twoje pięterko i sami się z nim pobawimy ヽ( ͠°෴ °)ノ
@ecikowaty: L O N G B O I
źródło: comment_1654954379WvpSSFfnzvQM1MoI405iEz.jpg
Pobierz




































źródło: comment_1655148228p7m4FqDPlRCQVcz7ZIrzbb.jpg
Pobierz