@Voyo: mój owczarek lubi z wody wyławiać patyki- kiedyś rzuciłem trochę za daleko, nie ogarnęła gdzie ten patyk jest wiec chwyciła powaloną przez bobry dość dużą dryfującą nieopodal brzozę i wciągnęła na brzeg. Kłoda ze 30kg
  • Odpowiedz
@Zolty__Szalik: Ja właśnie stare opony pokroiłem aby łatwiej do kopciucha wchodziły. Wystarczy na dwa lata palenia nocnego. Nawet mam taki fajny schowek że na pewno nikt nie znajdzie. Drewno używam tylko na podpałkę.
  • Odpowiedz
  • 4
@wycior_maly napisałbym że bait, gdyby nie to że u mnie około 70% sąsiadów paliło śmieciami systematycznie już wcześniej, a przy tych cenach węgla/drzewa to teraz każdy śmieci składuje na swojej posesji żeby czekały na zimę, bo jak śmieciarka objeżdża wieś raz w msc to praktycznie nikt nie wystawia mieszanych. Sam jakiś rok temu oddałem około 20-30 opon na wywóz, a teraz by jeszcze człowiek na tym zarobił XD

@Napoleon_przegrywarte69 już
  • Odpowiedz
@MecenasNocnejDuszy: aż mi się przypomniała moja psinka z dzieciństwa. jak tata próbował budzić mnie do szkoły to wskakiwała na moje łóżko i go odganiała ode mnie xD a psinka piekna, taka żółta zupełnie jak ojciec święty
  • Odpowiedz