Wpis z mikrobloga

Jaka sieć ma najlepszy zasięg (transfer danych) w Polsce Południowo-Zachodniej

Zainteresowany jestem zmianą operatora bo z #play już nie mogę wytrzymać (jadąc na trasie #wroclaw #czestochowa czyli przez 2h zasięg był przez jakieś 3 minuty w opolu). Jakość Połączenia poza trasą też jest przerażająca.
Ja rozumiem że nie wszędzie może być lte+ ale żeby w ogóle nie mieć zasięgu to jest nie do wytrzymania.

#orange #plus #tmobile #telefony
  • 16
@thesc: Sieci między sobą wymieniają się sygnałem z nadajników, wiec to nie wina Play, a tak jak mówią wyżej prędzej coś z Twoim telefonem. Sprawdź najpierw telefon, zamień karty i zobacz czy problem się pojawia. Ja mogę polecić Orange. Często jeździłem trasą Wrocław - Częstochowa i nie miałem problemu z zasięgiem ;)
@thesc: mam ten sam problem z Play i to na każdym telefonie jaki do tej pory miałem więc nie ma opcji żeby to nie była wina operatora. Z tego co zauważyłem najlepszy zasięg ma Tmobile nawet na wsi gdzie psy dupami szczekajo.
Obawiam się że to nie wina telefonu bo znajomi również są w play i też skarżą się na brak neta na tej trasie.


@thesc: znajomi też niech wymienią telefony ¯\_(ツ)_/¯

Najprawdopodobniej wszyscy macie telefony bez B20
@object: o kurde, post z przed 2 lat XD

Ogólnie wymieniłem telefon i to trochę pomogło, ale nadal są 2 rejony bez zasięgu (za i przed opolem)...kiedy stracisz zasięg,spróbuj włączyć i wyłączyć tryb samoloty. Powinno zadziałać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thesc: ja w dwóch telefonach miałem ta samą sytuację. Sprawdzę innego operatora bo samolotowy co 4 minuty to średni pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)