Wszystko
Najnowsze
Archiwum
420
Przepustka Klimatyczna w karcie płatniczej MasterCard.

Wydawało by się, że kredyt obywatelski i rozliczanie śladu węglowego, to zmiany na które jeszcze długo będziemy czekać a tu taka niespodzianka. Rozwiązania elektroniczne są już wdrażane a jeśli wydaje wam się że starsi ludzie tego nie ogarną to w Chinach coraz intensywniej promowana jest biometria.
z- 83
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1
- 0
Weryfikacja to blokada a nie faktyczna płatność.
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota U mnie weryfikacja 1 euro powodowała znisczenie karty
#anonimowemirkowyznania
Cześć, znacie jakieś konta typu #revolut
Tak, żeby #komornik zbyt szybko nie namierzył i można by przyjmować przelewy w euro, PLN lub dolary no i karta płatnicza ofc tez by się przydała. Znacie jakieś #fintech y czy inne podobne z prosta obsługa i szybkim otworzeniem?
#bank #bankowosc #platnosci
---
Cześć, znacie jakieś konta typu #revolut
Tak, żeby #komornik zbyt szybko nie namierzył i można by przyjmować przelewy w euro, PLN lub dolary no i karta płatnicza ofc tez by się przydała. Znacie jakieś #fintech y czy inne podobne z prosta obsługa i szybkim otworzeniem?
#bank #bankowosc #platnosci
---
- 0
OP: @ReduktorGowna: kiedyś wzielem odnawialny na firmę ale coś mi w głowie przeskoczyło i olałem temat, zanim zaczęła się akcja windykacja nabrałem chwilówek na życie. Może depresja, może n---------e mózgowe. Proboje wstać na nogi i to ogarnąć jakoś, ale ciężko wyżyć za 2097zl zostawione po od cięciach komorników, dlatego muszę nazbierać kapitału w rok i zacząć coś tam spłacać lub spróbować upadłości konsumenckiej, bo te odsetki mnie zjadają. Ogólnie
@Tytanowy_Lucjan: obecnie rejestracja w N26 dla Polaków jest znowu możliwa.
- 0
Pytanie o aplikację gdzie można płacić np za czynsz kartą. Kiedyś był Sprytny Bill, potem ING miało aplikację imoje która była super ale teraz się zmieniła w jakiś badziew payappka, który niby działa ale od miesiąca nie uruchomili płatności kartą, więc jest dla mnie bezużyteczna. Chodzi mi o aplikację do której można dodać rachunki wystawione np. przez wspólnotę mieszkaniową ale bez kodu kreskowego lub QR i można było je opłacić kartą. Używacie
Czy tylko ja mam dzisiaj problemy z zapłaceniem przez przelewy24? #platnosci #przelewy24 #pytanie #internet
Mam problem z wpłaceniem euro z konta mBank na konto Revolut. Przy wpisaniu kwoty i odczekaniu paru minut wyskakuje komunikat: "Odrzucono - Zasilenie zostało odrzucone. Skontaktuj się bezpośrednio ze swoim bankiem, aby rozwiązać problem z tą płatnością." Jak powinienem wpłacić euro, które mam na koncie walutowym mBank na konto Revoluta? Jest na to jakiś specjalny sposób czy mam się kontaktować z mBankiem?
#revolut #mbank #platnosci #
#revolut #mbank #platnosci #
- 1
@iwipemytearswiththemoney: Musi sie dać,mi z ING na revolut przez gPay przechodzi od razu nic nie trzeba czekac,a przelewałem i w srodku nocy jak tankowalem .
Ustawiasz w revolut euro i dajesz wplac euro w revolut juz sobie przewalutujesz na jaka chcesz walute.
Ustawiasz w revolut euro i dajesz wplac euro w revolut juz sobie przewalutujesz na jaka chcesz walute.
- 0
@UjekF: Okazało się, że w przypadku mBanku przelewy te można wykonać tylko od godziny 8:00 do 19:30 + idą one jeden dzień roboczy. Jestem ciekaw czy można to jakoś przyśpieszyć.
#kryptowaluty dzisiejszy spacerek Turcji po "dzielnicy handlowej"
Podobno krypto jest martwe i nie użyteczne?
#gielda #platnosci #podroze
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Podobno krypto jest martwe i nie użyteczne?
#gielda #platnosci #podroze
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_1656067008jVrTIzPRLp83BqjSrsjafd.jpg
Pobierz- 0
- 0
@LasProteinasNoTienenCojones: aby zatwierdzić zmianę na hasła sms to muszę potwierdzić w aplikacji mobilnej xd a mój telefon to obecnie przycisk do papieru.
Co za głupota w tym mbanku, po to jest hasło sms że przyszło by aby potwierdzić na dany numer telefonu. Nikt tam nie pomyślał że ktoś może nie mieć dostępu do tej aplikacji.
Co za głupota w tym mbanku, po to jest hasło sms że przyszło by aby potwierdzić na dany numer telefonu. Nikt tam nie pomyślał że ktoś może nie mieć dostępu do tej aplikacji.
@r5678: No to dzwon
@Dominik99987: W przypadku kradzieży tak (próg wykroczenie/przestępstwo), w przypadku oszustwa nie (zawsze przestępstwo). Czy do któregokolwiek z nich doszło to inna kwestia - za mało informacji.
Raczej o kradzieży nie może być mowy jeśli dobrowolnie podałeś i zaakceptowałeś kod.
Raczej o kradzieży nie może być mowy jeśli dobrowolnie podałeś i zaakceptowałeś kod.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Jak wygląda sprawa z kodami Paysafecard i środkami które pozostały mi po transakcji? Nigdy z niego nie korzystałem, a czytając na głównej stronie serwisu:
"Od 7. miesiąca jest potrącana miesięczna opłata manipulacyjna 10 PLN od salda kodu prepaid paysafecard"
1. Zakładając, że na kodzie zostało mi 5 złotych, mam rozumieć, że 7 miesiąca Paysafecard mi je zabierze? Czyli po pewnym okresie serwis pobiera co miesiąc drobną opłatę aż do wyzerowania salda
Jak wygląda sprawa z kodami Paysafecard i środkami które pozostały mi po transakcji? Nigdy z niego nie korzystałem, a czytając na głównej stronie serwisu:
"Od 7. miesiąca jest potrącana miesięczna opłata manipulacyjna 10 PLN od salda kodu prepaid paysafecard"
1. Zakładając, że na kodzie zostało mi 5 złotych, mam rozumieć, że 7 miesiąca Paysafecard mi je zabierze? Czyli po pewnym okresie serwis pobiera co miesiąc drobną opłatę aż do wyzerowania salda
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Tak
2. Nie, poniżej zera nie schodzi
3. Dużo wygodniejsze jest po prostu używanie karty. Psc był fajny jak się miało 12 lat i mama nie założyła jeszcze konta w banku. Kod możesz zgubić, może ci zostać zablokowany bo np. miałeś uruchomionego vpna, i tak dalej i tak dalej. Ja przestałem używać psc jak mi raz zablokowali kod 100zł przez to że miałem vpna włączonego w przeglądarce, a
1. Tak
2. Nie, poniżej zera nie schodzi
3. Dużo wygodniejsze jest po prostu używanie karty. Psc był fajny jak się miało 12 lat i mama nie założyła jeszcze konta w banku. Kod możesz zgubić, może ci zostać zablokowany bo np. miałeś uruchomionego vpna, i tak dalej i tak dalej. Ja przestałem używać psc jak mi raz zablokowali kod 100zł przez to że miałem vpna włączonego w przeglądarce, a
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Onaaa20: co ty tam knujesz huncwocie? gdzie jest haczyk?
- 5
Mirki!
Jeżeli ktoś myśli o założeniu konta na Revolut i ułatwieniu sobie życia przy płatnościach w obcych walutach, przy okazji chce spróbować inwestycji (totalnie na start, bo późniejszy etap to przejście gdzieś indziej) to jest okazja zarobić za założenie konta.
Więcej informacji na PW - przy okazji pomogę założyć konto i pokaże z czym to się je od A do Z ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#revolut
Jeżeli ktoś myśli o założeniu konta na Revolut i ułatwieniu sobie życia przy płatnościach w obcych walutach, przy okazji chce spróbować inwestycji (totalnie na start, bo późniejszy etap to przejście gdzieś indziej) to jest okazja zarobić za założenie konta.
Więcej informacji na PW - przy okazji pomogę założyć konto i pokaże z czym to się je od A do Z ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#revolut
@drgamidyga: brzmi jak scam, wygląda jak scam, ale to PYSZNE PŁATKI ŚNIADANIOWE!
@drgamidyga: https://revolut.com/referral/tomasz9p3!APR2-22-AR - najlepsza oferta
- 0
Potrzebuje pomocy z #appstore & #itunes. Mam problem taki, że karta (próbowałem pkobp & revolut) cały czas jest declined, po próbie dodania karty do portfela celem wykorzystania np. do kupna aplikacji w sklepie App Store, bądź do płacenia na inne sposoby. Jedynym wyjątkiem, który może okazać się problemem jest to, że region konta jest to dla mnie US.
Ma ktoś może jakiekolwiek wyjście, żeby skorzystać z tej
Ma ktoś może jakiekolwiek wyjście, żeby skorzystać z tej
Mirki czy można anulować subskrypcję która teoretycznie już idzie, choć nie została opłacona? Sprawa wygląda tak, wziąłem sobie triala deepl premium na miesiąc, który po miesiącu miał automatycznie przedłużyć się na rok i pobrać ~75 euro z karty. Mój błąd, oczywiście o tym zapomniałem. Na szczęście podałem karte revoult która jest zazwyczaj pusta, więc płatność się odbiła. Myślałem że jak większość serwisów gdy płatność nie dojdzie skutku anulują oni subskrypcję i temat
@MeowsAndStuff: czy można wiedzieć jak sprawa się rozwiązała?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ambiwalentny_dzieciak: Ukraińcom żałujesz że sobie zapłacą czasami twoją kartą?!?!
@ambiwalentny_dzieciak: zgłoś do banku. Nie ma pewności, ale jest podstawa o ubieganie się o zwrot kasy
- 0
























Przecież oni tego nie sprawdzają, no bo jak? Robisz konto firmowe i możesz sobie wymyślić nazwę firmy do wpisania w formularz i tyle.
Ktoś praktykował?
#paypal #kiciochpyta #platnosci