Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Cześć, czołem, czapeczka!
W czasach kryzysu przychodzę oto ja, żeby powiedzieć wam, że listy odwołanych pociągów krajowych i międzynarodowych są dostępne na stronie PKP Intercity.
Aplikacją na której sprawdzicie dokładny rozkład jest Portal Pasażera.
Wagony gastronomiczne WARS zostały wyłączone już na wszystkich pociągach.
Od dnia dzisiejszego na czas nieokreślony zawieszone jest przyjmowanie przesyłek konduktorskich.
No to tyle.
Zdrówka.
Z fartem!
#pkp #100twarzykolejarzy #dziolchynatory
Koteg - Cześć, czołem, czapeczka!
W czasach kryzysu przychodzę oto ja, żeby powiedzie...

źródło: comment_1584562924BqbOmRQwqtKxblFi4Nca5T.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaloHet: Stabilnie! Nie zauważyłam, żeby były ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak serio, dziś wszytko co jechałam było przed czasem albo idealnie o czasie.
@HaloHet: @Koteg: O wypraszam sobie. Na PKP PLK i PKP IC zawsze można liczyć.

Małopolska wczoraj czekała na Zielonogórzanina 10 minut.

Na Zachodniej wczoraj skasztaniły się rozjazdy więc Orzeszkowa dołożyła do swoich 35 min kolejnych wiele, a Małopolska przyjechała na Warszawę Wschodnią 10 minut opóźniona pomimo 10 minut postoju na Zachodniej i 26 na Centralnej xD
@Ziner: Zestawienie pociągów do odwołania była tworzona przez biuro w Warszawie, a od nich ciężko o jakiekolwiek szczątkowe informacje :/

@Koteg: Trzymajcie się w tych wagonach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ostatnio unikam ich jak ognia i nawet na grupe zacząłem chodzić z buta, a nie zjeżdżam ze składem xD (może schudnę)
@Koteg: czy jest szansa, że jutro rano mi jeszcze odwołają pociąg jutrzejszy? Bo już mi jeden pociąg odwołali i się dowiedziałem tylko dlatego, że mnie interesowało czy tego nie zrobią ( ͡° ʖ̯ ͡°)