Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Mireczki,
Czy ktoś z Was może integrował sklep na WooCommerce z Subiekt Nexo Pro?
Jak przebiega synchronizacja?
#wordpress #ecommerce #php #webdev #webdevhelp
Czy ktoś z Was może integrował sklep na WooCommerce z Subiekt Nexo Pro?
Jak przebiega synchronizacja?
#wordpress #ecommerce #php #webdev #webdevhelp
- 1
Mirki, pomóżcie. jak dostosować tą tabelkę żeby była jak ta :
http://bordeks.pl/produkty-styropianowe
mi wychodzi o tak :
http://www.perfektopakowania.pl/ct-menu-item-2/ct-menu-item-4.html
http://bordeks.pl/produkty-styropianowe
mi wychodzi o tak :
http://www.perfektopakowania.pl/ct-menu-item-2/ct-menu-item-4.html
- 10
Czołem Mircy :) odcinek nieco wcześniej bo jutro już na pewno wszyscy będą myśleć tylko o świętach a nie programowaniu w PHPie
#odzeradowebdeva <-- można obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #php #webdev #quatronetszkolenie #pdo #uploadzdjec #composer
#odzeradowebdeva <-- można obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #php #webdev #quatronetszkolenie #pdo #uploadzdjec #composer

@komplik: Używam czasem, ale wolę phpMyAdmina, bo działa tak jak przeglądarka (np działają w nim gesty myszy). Że nie wspomnę o tym, że na większości serwerów mysql/marię mam z zablokowanym wyjściem na świat. No i jak wyżej - Win only.
A TwigTechnology to z wykładu Douglasa Adamsa o tym jak to małpy opanowały technologię używania gałązek i dało im to ewolucyjną przewagę. Templatki akurat bonusowo, aczkolwiek używam i bardzo lubię.
A TwigTechnology to z wykładu Douglasa Adamsa o tym jak to małpy opanowały technologię używania gałązek i dało im to ewolucyjną przewagę. Templatki akurat bonusowo, aczkolwiek używam i bardzo lubię.
- 1
@progreso: Generalnie plan mam taki żeby pokazać najpierw najprostszą formę php (prymitywną). Kolejnym etapem po tym cyklu będzie implementacja mvc podczas której będę starał się wskazywać co to polepsza w odniesieniu do poprzedniej prymitywnej wersji. Kolejny etap to frameworki, a co później to jeszcze nie wiem. Implementacje mvc będziemy robić na komponentach sf.
- 1
19.12.2015 zgodnie z zapowiedziami zastąpiliśmy xcache mechanizmem cache opcache.
#mydevil #hosting #webdev #webhosting #php
#mydevil #hosting #webdev #webhosting #php
- 1
Potrzebuję pomocy w wycenie, bo nowy into #webdev
Mam do stworzenia prostą aplikację webową, której zadaniem jest rejestracja czasu pracy pracowników. Pracownik wchodzi na stronę, loguje się i uzupełnia prosty formularz, który dodaje kolejny rekord do bazy danych. Jest możliwość podejrzenia poprzednich wpisów i ich edycji. Na razie to tyle. Chcę zrobić to albo w php, albo w ROR.
#programowanie #php #pytaniedoeksperta
Mam do stworzenia prostą aplikację webową, której zadaniem jest rejestracja czasu pracy pracowników. Pracownik wchodzi na stronę, loguje się i uzupełnia prosty formularz, który dodaje kolejny rekord do bazy danych. Jest możliwość podejrzenia poprzednich wpisów i ich edycji. Na razie to tyle. Chcę zrobić to albo w php, albo w ROR.
#programowanie #php #pytaniedoeksperta
- 12
@PanBeton: http://www.capterra.com/time-tracking-software/
ja u siebie w pracy mam postawionego redmine ale to już trochę więcej ponad time-tracking
ja u siebie w pracy mam postawionego redmine ale to już trochę więcej ponad time-tracking
Jakiś fajny program do rozrysowania eleganckiego działania jakiegoś programu czy aplikacji webowej? #programowanie #php #c++ #informatyka
konto usunięte via Android
- 5
#cpp
- 2
@tomaszchw: zanim elegancko rozrysujesz działanie warto wiedzieć po co i jak to zrobić:
https://en.wikipedia.org/wiki/Computer-aided_software_engineering
https://en.wikipedia.org/wiki/Unified_Modeling_Language
Co do narzędzi to nie wiadomo co chcesz robić, więc na ślepo strzelałbym Dia, Visio.
https://en.wikipedia.org/wiki/Computer-aided_software_engineering
https://en.wikipedia.org/wiki/Unified_Modeling_Language
Co do narzędzi to nie wiadomo co chcesz robić, więc na ślepo strzelałbym Dia, Visio.
- 1
Podrzucicie jakiś poradnik jak zrobić najprostszy system logowania na stronę? Najlepiej #php i #mysql
#programowanie #webdev
#programowanie #webdev
Potrzebuję otworzyć plik .json za pomocą gephi, jak to mam zrobić? Trzeba wrzucić ten plik na serwer, pobrać jakieś wtyczki do gephi czy co? Mam dane z wtyczki lightbeam i zadanie, żeby je uruchomić poprzez program Gephi, który ma wygenerować tabelę i matrycę. Może to też być inny program Open Source. Problem w tym, że przekopałem pół Google i nic co by mnie naprowadziło na rozwiązanie tego problemu, wiem jak eksportować pliki
@Reeposter: Podwójne konto?
- 0
@less_is_more: nie, po prostu staram się to zrobić, a od tylu godzin ani ja, ani Lugre nie wykombinowalismy jak sobie z tym poradzić.
Studenckie problemy ot co
Studenckie problemy ot co
20
Nauka programowania na YouTube

A w linku przykładowy odcinek kursu :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
@prezydent_wykopu: vagrant
- 2
@wytrzzeszcz: masz bana na Google?
- 1
@Spake: masz tam przecież napisane :)
Definiujesz adres pod jaki wysyłane są powiadomienia
Nie jestem pewien czy rozumiem o co dokładnie pytasz :)
Definiujesz adres pod jaki wysyłane są powiadomienia
Nie jestem pewien czy rozumiem o co dokładnie pytasz :)
PayPal sends IPN messages for every type of transaction or transaction status update (including payment and subscription notifications), and each notification type contains a unique set of fields
@Spake: https://developer.paypal.com/docs/classic/ipn/ht_ipn/
- 1
można jakoś na php5 pobrać typ ReflectionParameter ?
#php
#php
@Jurigag: Dobra, ja podziękuję. To nie ma sensu.
- 0
@stacktrace: jak wywołasz taką funkcję z innym typem parametru to dostaniesz exception, więc nie wiem o co psioczysz i nie wiem czemu nie ma w php5 getType w FunctionParameter
#wykopapi #programowanie #php
chce dodać wpis za pomoca api do którego będzie dołączony obrazek.
/*
* Wykonanie requestu do API
chce dodać wpis za pomoca api do którego będzie dołączony obrazek.
/*
* Wykonanie requestu do API
- 0
@Lipathor:
metoda:
metoda:
public function addEntry($body, $postUrl = null, $fileUrl = null) { $post = ['body'- 0
gdy dodałam link do obrazka w post (jako drugi parametr) np. http:/www.im.pl/os.png to dziala. ale gdy podaje lokalizacje z dysku to juz nie chce...
- 1
rozszerzam sobie w #phalcon funkcjonalność ACL o możliwość dodania funkcji przy definiowaniu dostępu, czyli coś na zasadzie:
W innej metodzie programista sprawdza czy dana rola ma dostęp do resourcea i danej akcji. I teraz się zastanawiam, co jeśli nie przekaże argumentów ? W teorii powinien zwracać deny, ale czy nie powinna to być konfigurowalna opcja co ma wtedy robić
$acl->allow('Jakaś rola','Jakiś resource','Jakaś akcja',function($a,$b){
// tutaj zwraca true lub false;
});W innej metodzie programista sprawdza czy dana rola ma dostęp do resourcea i danej akcji. I teraz się zastanawiam, co jeśli nie przekaże argumentów ? W teorii powinien zwracać deny, ale czy nie powinna to być konfigurowalna opcja co ma wtedy robić
- 1
Mirki z #programowanie ktoś coś jest w stanie pomóc, wyjaśnić?
1. struktura drzewiasta ma umożliwiać działanie na dowolnej ilości poziomów,
2. funkcje jakie mają być dostępne dla administratora: dodawanie, edycja, usuwania, sortowanie (zarówno węzłów jak i liści), przenoszenie węzłów do innych gałęzi,
3. powinna być możliwość rozwinięcia całej struktury lub wybranych węzłów,
4. powinny zostać zastosowane zabezpieczenia uniemożliwiające wprowadzanie nieprawidłowych danych,
1. struktura drzewiasta ma umożliwiać działanie na dowolnej ilości poziomów,
2. funkcje jakie mają być dostępne dla administratora: dodawanie, edycja, usuwania, sortowanie (zarówno węzłów jak i liści), przenoszenie węzłów do innych gałęzi,
3. powinna być możliwość rozwinięcia całej struktury lub wybranych węzłów,
4. powinny zostać zastosowane zabezpieczenia uniemożliwiające wprowadzanie nieprawidłowych danych,
- 4
Cześć Mirki z pod tagu #webdev poszukuję dzisiaj kilku specjalistów odnośnie #magento. Budujemy duży zespół projektowy, gdzie będą nam potrzebne osoby takie jak:
- programista #php
- #frontend owiec :) czyli jeśli ogarniasz #html5 #css #javascript (to zapraszam)
NIE, NIE SZUKAMY OSOBY KTÓRA BĘDZIE PROGRAMISTĄ BACKEDNU I FRONTU JEDNOCZEŚNIE - szukamy kilku osób do teamu - kilku programistów
- programista #php
- #frontend owiec :) czyli jeśli ogarniasz #html5 #css #javascript (to zapraszam)
NIE, NIE SZUKAMY OSOBY KTÓRA BĘDZIE PROGRAMISTĄ BACKEDNU I FRONTU JEDNOCZEŚNIE - szukamy kilku osób do teamu - kilku programistów
- 2
@SystemHalted: to jakaś nowa zabawa, że się kradnie wpisy 1:1 ?!? :o
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Thelleo: na mirko był jako pierwszy ;)


















mam taki kawałek kodu:
public function __construct($username, $password){$this->_username = $username;@Avario: hahaha :D
spoko, to tylko do testów było napisane na szybko.
btw problem rozwiązałem już - zapomniałem wywołać motodę logowania...