Pokierujcie początkującym. (publikuję to raz jeszcze tylko w tagu php).
Na co dzień jestem devem PHP i trochę js. O node i nmp tylko się otarłem.
Co bym chciał zrobić:
Nie
Na co dzień jestem devem PHP i trochę js. O node i nmp tylko się otarłem.
Co bym chciał zrobić:
Nie




















Witam, poszukuję jakiegoś prostego programu do edycji html z możliwością szybkiego podglądu. Muszę stworzyć kilka szablonów email. Możecie coś polecić?