Wpis z mikrobloga

Mirki. Dzięki efujarze przestałem palić śmierdzuchy. Przerzuciłem się tak że już zwykłych nie toleruję. A myślałem że będzie to kasa wyrzucona w szambo. Kto pochwala ten plusuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#papierosy #epapierosy
  • 29
  • Odpowiedz
@tygryske: Ja już wchodzę na ten etap, że zapach zwykłych fajek zaczyna mnie #!$%@?ć. Nie sądziłem że w miesiąc tak bardzo się to zmieni.
  • Odpowiedz
@SandManderek: Wiesz, nie mam nic do nikotyny per se, lubię ją, bo daje mi czasami miłego kopa dopaminowego. Jak będę chciał rzucić to zmniejsze olejki. Już i tak to robię, bo przeszedłem z 24, na 18+6 w różnych proporcjach.
Nie śmierdzę fajkami i nie wydaję masy kasy. To i tak super plusy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Floyt ja podchodziłem do efajek od kiedy wchodziły do PL i lipton. Z rok temu kupiłem duży czajnik i z dnia na dzień najpierw 6mg, potem 3 i analogi to dla mnie męczarnia :) Po 15 latach palenia :)
  • Odpowiedz
@Merkowsky niestety na sprzętach do wapowania usta płuca nie znam sie więc niestety nie polecę ci nic, musiałbyś poszukać na epapierosyforum ew spytać na wykopie pod #epapierosy mirki na pewno ci pomogą.
Życzę miłego dnia.
  • Odpowiedz
@Merkowsky: jeżeli bardzo zależy Ci na tym, żeby było jak w zwykłych fajkach, to możesz kupić np. iStick 20 w + Nautilus Mini, taki zestaw. Jeżeli nie, to moim zdaniem dużo lepszym wyborem będzie eLeaf iStick Pico 75W + melo III +jakiś dobry akumulator. Napisz na PW albo pod tagiem #epapierosy to chłopaki i dziewczęta Ci pomogą
  • Odpowiedz
  • 1
@Floyt mialem to samo najpierw przerzucilem sie z fajek na epapierosy i nie śmierdzę.
Potem przerzucilem sie z kobiet na facetów i anal to juz nie problem polecam ten styl życia. :D
  • Odpowiedz