Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, rzuciłem dzisiaj palenie. Stwierdziłem, że nie ma na co czekać, nigdy nie będzie odpowiedniego momentu na to, żeby je odstawić, koniec z oszukiwaniem się. Ostatnim razem, kiedy rzucałem, wytrzymałem 99 dni bez papierosa. Pierwszy zapalony po takim czasie zupełnie mi nie smakował, a mimo wszystko zapaliłem kolejnego i jeszcze jednego.. I po pół roku wróciłem do punktu wyjścia, tj. znowu paliłem 20-25 dziennie. Mniej energii, szybsze męczenie się, zaniechanie aktywności fizycznej.. Lepiej mi było bez papierosów, mimo, że nie paliłem raptem ~3 miesiące, a palę od 6 lat.
Rzućcie jakimś plusem i dobrym słowem, żeby tym razem moja przygoda z papierosami skończyła się raz na zawsze ( ͡ ͜ʖ ͡)

#papierosy #rzucampalenie
  • 8
@shocco: To jeśli sam rzuciłeś palenie, to chociaż mnie jakoś zmotywuj ;> A jeśli palisz, to wypal jednego za mnie!
@KarPaKo: Ostatnim razem jak rzucałem, od razu zapisałem się na siłownię. To faktycznie był strzał w dziesiątkę, jak się człowiek porządnie zmęczy, to i palić się nie chce. No i to uczucie, kiedy podczas czwartego kardio przebiegłem w miarę spokojnie 8km.. Nigdy tyle nie przebiegłem, bo raz, że papierosy, a
@NoMojo skoro nie paliłeś 99 dni to wiesz jak to zrobić i druga sprawa po takim czasie głód nikotynowy wygasa, więc albo z głupoty zapaliles albo po dużej dawce alko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciasteczkowy_monster: Z głupoty. Z chęci zapalenia, ale tej psychicznej. Brakowało mi tego odruchu, fizycznie nie potrzebowałem już nikotyny. Nie pamiętam już, co było powodem, ale coś mnie zdrowo wyprowadziło z równowagi, a papieros zawsze mnie uspokajał : D