• 27
Czyli waginowa elita wykopu zaleca aby facet kontrolował kobietę i na siłę wkładał jej tabletki do mordy
  • Odpowiedz
@szach-perski: Ale co mnie to właściwie interesuje? Sprawa jest bardzo prosta, według konstytucji każdy ma równe prawa i obowiązki, więc kobiety powinny walczyć w taki sam sposób jak faceci (tak btw to przestańmy udawać, że dziś walczy się na miecze i tarcze, że potrzebna jest jakaś przeraźliwa siła, większość wojny to kwestia przeszkolenia i umiejętności obsługi sprzętu - kobiety są równie inteligentne, więc sobie poradzą), jeśli nie chcą mieć równych
  • Odpowiedz
Zaginęła dziewczyna 18 lat ponad 1300 komentarzy 35 tysięcy udostępnień znane kanały kryminalne robią materiały na ten temat i w mediach informacje.

Zaginął chłopak 18 lat 12 komentarzy 2 udostępnienia i wspomnienie w jednym artykule lokalnego portalu.

NATURA

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebiescy mają pretensje do różowych, że nie są decyzyjne, ale z drugiej strony, w czym problem, skoro:

- Kobiety z natury stworzone są do odpowiedzialności za inne elementy życia - jakie przedszkole dla dzieci? Tak. Jaki samochód kupić? Nie.

- Mężczyźni z natury oczekują kobiet uległych. Facet dla samego siebie jest mistrzem, wodzem, królem, kobieta ma podążać za nim, on ma ją prowadzić a ona dać się prowadzić i nie dyskutować, bo "mężczyzna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebiescy mają pretensje do różowych, że nie są decyzyjne


@AlienFromWenus: Którzy? Bo jak do tej pory to słyszałem tylko że ktos się w-----a o to że pani chce rządzić a potem czekają cholera wie ile na decyzje które niestety finalnie będą podpowiedziane przez instagram albo inne medium.
Ja mam prosty sposób. chcesz decydować? Spoko, masz na to tyle i tyle czasu, rozdysponuj go i potem odpowiadasz za konsekwencje. Po upływie
  • Odpowiedz
Mam taką internetową znajomą. Młoda dziewczyna z dwójką dzieci. Gadamy czasami sobie i wymieniamy wiadomości, tak w sensie, że piszemy co tam u nas. Bo nic więcej z tego nie może być z wiadomych względów. Ostatnio mówiła, że ma poważne problemy finansowe takie 100 tys zł i że od miesiąca ma jakiegoś nowego faceta. Niedługo jego urodziny wiec znalazła dla niego prezent pic rel. On nie ma dzieci jak coś. A ojciec
Blueweb - Mam taką internetową znajomą. Młoda dziewczyna z dwójką dzieci. Gadamy czas...

źródło: temp_file887826822988320152

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak miałem dziewczynę kretynkę mówiłem jej, że ojciec za mało ją lał. Raz się upiłem i jej nagadałem że jest d----a i pół miasta z nią spało a ta zadzwoniła na policję i mnie zgarnęli. Z #p0lka trzeba krótko.

#przegryw #wygryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@RitmoXL: żeby piętnować k------o tak jak i złodziejstwo.

Żeby jak idę do pubu z współpracownikami nie słuchać ile wyruchalo Ole z offiecu w londynie a ilu Martę w Liverpoolu w 6 miesięcy.

Żeby w towarzystwie na różnych spotkaniach po usłyszeniu że jestem z polski pierwszym tematem nie były p0lki i ich otwory.

Nie masz pojęcia jak się k----ą.
  • Odpowiedz
Dajcie mi dziewczynę byle nie p0lkę. Teraz już wiem że p0lki na nas krzywa patrzą. Myślą że są księżniczkami a każda p0lka przy innej dziewczynie innej narodowości oprócz Ukraińskiej się chowa. #przegryw #p0lka #p0lki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem na wyjeździe zagranicznym i na lotnisku przysiadł się do mnie jakiś Mokebe. Chwilę pogadaliśmy, mówię mu że jestem z Polski i tylko czekałem na "Poland? I had a girlfriend from Poland <wykonuje ruchy frykcyjne>" a on na to "Poland? Jeremy Sochan!" #p0lka #mokebe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach