Robię sobie takie wykresy produkcji/zużycia energii elektrycznej na podstawie plików pobranych z https://ebok.gkpge.pl/ebok/finanse/twojeZuzycie.xhtml ale w tym miesiącu (zawsze pobieram dane za poprzedni miesiąc bo pojawiają się dopiero w okolicach 9 bieżącego miesiąca - pewnie na piechotę idą, że zajmuje im to aż 9 dni) dane są dostępne tylko za pierwsze 22 dni września. Ktoś może wie jaka jest tego przyczyna?
#stepujacybudowlaniec



















📉Chwilowe zastój, czy sygnał głębszego kryzysu w europejskiej energetyce wiatrowej?
🌬Dlaczego Vestas wstrzymało budowę fabryki?
🤷♂️Jakie mogą być konsekwencje dla Polski?
źródło: soze_Posty IG - 2025-10-21T150124.216
Pobierz