#mobilevikings smuteczek nie ma oferty Standard, to trzeba się rozejrzeć co tam konkurencja oferuje, szukam oferty taniej co będzie trochę internetu (VII - 3,7 GB, VIII - 3,1 GB, IX - 4,6 GB, X - 3,1 GB) więc pewnie tak z 5GB (z kumulacją fajnie by było) i troszkę rozmów, nie potrzebuję nolimitów (mało rozmawiam). Obecnie płaciłem około 10 zł za miesiąc, co tam proponujecie?
#orange #play
#orange #play



























Sprawa.
Wam też szwankuje VoLTE?
Działa pare godzin a potem zrzuca na 2G. Czasem nawet na 3G.
Ogólnie lipa bo podczas rozmów jest....lipa normalnie metaliczny głos rozmówcy. Mam wrażenie że Orange ma pokastrowane te 2G.
W T-Mobile awieci się ikonka HD chociaż i jest całkiem
Orange zwalone jest z tą specjalna lista.