Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
famir96
- 0
Przedstawiciel_Handlowy_Netia
via Wykop- 0
@famir96: Odezwałem się prywatnie
jupiter123
via Wykop- 0
@famir96: Polecam TOYA. Jest stabilnie, ceny bardzo OK i obsługa pomocna (przynajmniej w porównaniu z Netią)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jakiego Operatora teraz polecacie "Na kartę"? Kto oferuje teraz, że doładowanie za 5 zł daje rok ważności konta?
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac #telefony #play #tmobile #virginmobile #orange #njumobile
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac #telefony #play #tmobile #virginmobile #orange #njumobile
źródło: images
Pobierz@SkrajnieZdegustowany: plus to kpina z ofertami i wiecznym brakiem zasięgu. T mobile jest spoko, o play się nie wypowiem bo od nich lata temu uciekłem że względu na słaba ofertę. W Orange mam abonament i nie mam na co narzekać
@SkrajnieZdegustowany
Ja od lat w Orange. Działa. Sporo bonusów mam za staż. Zasięg ok.
Ja od lat w Orange. Działa. Sporo bonusów mam za staż. Zasięg ok.
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Adolf_Dolas: Nie mieliście zakazu rozłączania? My w PZU tak (chyba że klient był naprawdę wulgarny) i jak tylko nacisnąłeś czerwoną słuchawkę to przełożony dostawał raport z tego co by sprawdzić czemu
Ogólnie to nawet jak skończyłeś idealną rozmowę a klient zapomniał odłożyć słuchawkę to w TEORII nie powinieneś się rozłączyć tylko czekać aż to ogarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to nawet jak skończyłeś idealną rozmowę a klient zapomniał odłożyć słuchawkę to w TEORII nie powinieneś się rozłączyć tylko czekać aż to ogarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Hej, :)
Poleci ktoś jakiś abonament/pakiet na karę dla kliku numerów? Mam w teorii 2-3 osoby i chcemy sobie ogarnąć jakoś fajnie (tanio ;)) telefony, chciałbym:
- darmowe SMSy/MMSy - ewentualnie jakiś sensowny (1k+) limit miesięczny,
- dane komórkowe 5-10GB (najlepiej 15GB na chociaż na jeden z trzech numerów)
- wisienką torcie byłoby jakieś sumowanie niewykorzystanych GB Internetu.
Obecnie
Poleci ktoś jakiś abonament/pakiet na karę dla kliku numerów? Mam w teorii 2-3 osoby i chcemy sobie ogarnąć jakoś fajnie (tanio ;)) telefony, chciałbym:
- darmowe SMSy/MMSy - ewentualnie jakiś sensowny (1k+) limit miesięczny,
- dane komórkowe 5-10GB (najlepiej 15GB na chociaż na jeden z trzech numerów)
- wisienką torcie byłoby jakieś sumowanie niewykorzystanych GB Internetu.
Obecnie
@Pan_Klex: albo virgin
źródło: 1000011818
Pobierz#kichciopyta #orange #swiatlowod
Mirki, co sądzicie o światłowodzie Orange? Plan migracji z internetu DSL, 5mb/s. Podobno przy prędkościach 1 gb/s tak naprawdę oferują 100 mb/s. Serio aż tak kłamią?
Mirki, co sądzicie o światłowodzie Orange? Plan migracji z internetu DSL, 5mb/s. Podobno przy prędkościach 1 gb/s tak naprawdę oferują 100 mb/s. Serio aż tak kłamią?
- 0
@NieoznaczonaReklama: A T-mobile?
@oliwia-ambroziak: też spoko. Natomiast na razie omijałbym Play, zwłaszcza na światłowodzie byłego UPC, bo oni tego nie ogarniają.
- 0
- 0
Czołem!
Na dniach będę miał Apple Watch 10 w wersji cellular. Aktualnie mam nju za 29zl/msc i jestem zadowolony. Natomiast chciałbym w pełni wykorzystać możliwości AW. Podobno może to zrobić tylko dzięki Orange Flex.
Więc mam do Was pytania:
1. dużo zachodu z przeniesieniem numeru?
2. Nju to Orange więc domyślam się że zasięg pozostanie bez zmian?
3. Jak z tym internetem? Widziałem że można kupić za 45zl nielimitowany internet na miesiąc, serio nie ma lejków?
Na dniach będę miał Apple Watch 10 w wersji cellular. Aktualnie mam nju za 29zl/msc i jestem zadowolony. Natomiast chciałbym w pełni wykorzystać możliwości AW. Podobno może to zrobić tylko dzięki Orange Flex.
Więc mam do Was pytania:
1. dużo zachodu z przeniesieniem numeru?
2. Nju to Orange więc domyślam się że zasięg pozostanie bez zmian?
3. Jak z tym internetem? Widziałem że można kupić za 45zl nielimitowany internet na miesiąc, serio nie ma lejków?
- 2
@jar3czek: przeniosłem! dziękuje : )
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mircy potrzebuje pomocy, jestem posiadaczem routera model Asus 4G-AX56 i korzystam z internetu mobilnego orange i jest on abolutnie fatalny. Pobieranie na poziomie 16Mb/s, wysyłanie 0.9Mb/s router od komputera w odstępie około 50 centymetrów, brak przeszkód, pasmo 5GHz, zasięg cały czas bardzo silny, ale prędkość bez względu na ilość użytkowników fatalna, na hotspocie z telefonu prędkość jest wyższa. Soft routera zaktualizowany #kiciochpyta #sieci #orange #asus
na hotspocie z telefonu prędkość jest wyższa
@SzympekSzympkowiak: a telefon jaki ma modem? Bo router to ma muzeum LTE cat6, zamiast przysuwać go do kompa to postaw gdzieś przy oknie, najlepiej od strony bts'a to może złapie LTE2600 to będzie coś szybciej, no chyba ze plusa korzystasz XD
Czy to raczej kwestia tego, że wieczorem obciążenie jest tak duże, że bez względu na router i tak będzie lipa
@SzympekSzympkowiak: obserwować, może coś robili i np pasmo 2600 było wyłączone. Nowy router by pomógł jakbyś był w zasięgu 5G 3600MHz i kupił router działający na tym paśmie, stacjonarnie to nic innego niż zewnętrzne CPE który byś musiał zamontować od strony stacjo bazowej. Wydatek za sam sprzęt to trzeba liczyć
Pomyliłem się i niechcący wpisałem na zły numer. Nie będzie jakiegoś zonka przez to? Jak to dezaktywować? @OrangeEkspert
#orange #orangenakarte #pytanie #pytaniedoeksperta
#orange #orangenakarte #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: temp_file6351441449886027665
Pobierz- 0
@yumuki żadnych kosztów? Jak to wyłączyć?
@MrPawlo112: w usłudze prepaid w ogóle nie da się tego włączyć tym bardziej smsem o losowej treści ale dla pewności możesz zadzwonić do orange bo też w regulaminie ochrony smartfona nie ma żadnego info o kanale włączenia smsem
Czy jeśli skrzynka #polskiswiatlowodotwarty jest na mojej ulicy, to znaczy, że kable idą do samego końca chodnika?
Szukam #internet w tym właśnie zależy mi bardzo na #swiatlowod , nie ważne czy od #orange #plus #tmobile #netia itd. żadni niestety nie przedstawiają swojej oferty dla mnie. Ba, zniknął nawet internet 80mb/s, który proponował orange dawno temu, a na stronie
Szukam #internet w tym właśnie zależy mi bardzo na #swiatlowod , nie ważne czy od #orange #plus #tmobile #netia itd. żadni niestety nie przedstawiają swojej oferty dla mnie. Ba, zniknął nawet internet 80mb/s, który proponował orange dawno temu, a na stronie
- 1
@niktnikt12: Whoops, nie wiem czy chciałbym play/upc :P
Mam internet od Orange kablem miedzianym. Działa to stabilnie, ale około 40 mbit/s (od wczoraj przycięte do 20mbit/s z niewiadomego mi powodu) i gówniane wysyłanie 6 mbit/s już męczy.
Ale właśnie mi wkopują światłowody na całej ulicy, więc wreszcie czuć powiew zmiany.
Nigdy jednak nie miałem innego Internetu niż ta miedź od Tepsy/Orange oraz z lokalnej radiówki (no i czasami mobilny z jakiegoś ruterka USB, ale to sporadycznie). Obie rzeczy miały bardzo słaby upload.
Nie
Ale właśnie mi wkopują światłowody na całej ulicy, więc wreszcie czuć powiew zmiany.
Nigdy jednak nie miałem innego Internetu niż ta miedź od Tepsy/Orange oraz z lokalnej radiówki (no i czasami mobilny z jakiegoś ruterka USB, ale to sporadycznie). Obie rzeczy miały bardzo słaby upload.
Nie
źródło: image
Pobierz@kaktus_z_ostrymi_kolcami na łączach SI T-Mobile i Orange lecą bez zewnętrznych ONT - jak masz zewnętrzny ONT yo możesz wstawić swój router za
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: Kwestia symetrycznosci to tylko dostosowanie oferty operatora, technologia jest ta sama niezaleznie od tego jaki swiatlowod masz (jesli to jest swiatlowod a nie kablowka czy jakichs januszex z skretka), po prostu operator nie chce dac symetryka albo tak sobie koszty wyliczyl przy wielu klientach.
ONT to taki modem jak w kablowce, w skrocie wchodzi swiatlowod a wychodzi ci albo skretka albo masz wbudowany router z wifi. Wiele ludzi gdy
ONT to taki modem jak w kablowce, w skrocie wchodzi swiatlowod a wychodzi ci albo skretka albo masz wbudowany router z wifi. Wiele ludzi gdy
- 0
@bartd: Zdecydowanie TOYA - tym bardziej, jeśli tam mają własną infrastrukturę. Orange i droższy i gorzej działa
związany z tym debilizm infolinii - baba nie chciała przyjąć zgłoszenia o niedziałającej telewizji, bo wypytywała mnie czy mam telefon stacjonarny, na co jej odpowiadałem że nie mam, a ona, że przecież mam z nimi podpisaną umowę na telefon stacjonarny
@farbowanylisek: orange dostarcza telewizje po iptv wiec pytanie o to czy masz takze telefon stacjonarny byl zasadny - jak masz telewizje to masz od razu dopisany numer stacjonarny czy ci
Stary laptop Dell Inspiron 5737 nie może znaleźć internetu światłowód czy ktoś umie to naprawić?
#orange #swiatlowod #siecikomputerowe #internet #dell #pytanie
#orange #swiatlowod #siecikomputerowe #internet #dell #pytanie
@bad_motherfucker: sprawdź czy karta sieciowe obsługuje nowsze standardy wifi, jeśli nie możesz włączyć na routerze nadawanie w starszych standardach. Jak nie działa połączenie po kablu sprawdź ustawienia karty sieciowej
@bad_motherfucker Wyłącz w opcji FunBoxa WiFi6 jeśli to FunBox 6.
@victordeleco2 Mam 5G i nic to nie zmienia jeśli nie ma zasięgu a i z zasięgiem nie widać różnicy w porównaniu z LTE.
Tak jak pisali wyżej, do 9 grudnia wszystkim włączą 5G, też dostałem sms 3 dni temu. A jak nie widzicie różnicy między LTE+ a 5G to widocznie mieszkacie gdzieś na granicy zasięgu, u mnie na LTE wyciągałem max koło 170 Mbps, na 5G wszystkie speedtesty w okolicy 500 Mbps, a bliżej centrum Krakowa 762 Mbps. Fakt faktem, że bateria leci szybciej.
źródło: 10539136001
PobierzDobrze rozumiem, że tak to wygląda ostatecznie? @OrangeEkspert
Aktywacja 60zł
Miesiące 1-6 - 0zł za usługę plus dopłaty 4,99 za modem/4,99 za infrastrukturę
Aktywacja 60zł
Miesiące 1-6 - 0zł za usługę plus dopłaty 4,99 za modem/4,99 za infrastrukturę
źródło: image
Pobierzjaki polecacie internet mobilny do kamery? wydaje mi sie ze kilka GB wystarczy.
jak narazie #faktmobile chyba sie oplaca
#play #plus #orange #internetmobilny #tmobile #vikings
jak narazie #faktmobile chyba sie oplaca
#play #plus #orange #internetmobilny #tmobile #vikings
źródło: image
Pobierz@ChlopoRobotnik2137: albo orange free na kartę , doładowujesz za 30ziko , dostajesz 15gb za doladowanie plus 10gb chyba jak to zrobisz z appki Orange, nastepnie krok 2:
Przedłużenie o 365 dni za 29 zł, aktywacja SMS o treści START365 na numer 8002.
Przedłużenie o 365 dni za 29 zł, aktywacja SMS o treści START365 na numer 8002.
@ChlopoRobotnik2137, zachęcamy do sprawdzenia również naszej oferty na kartę odNOWA. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się ważnością pakietów internetowych.
#sim #orange #play #telefon
Witam, mam pewne pytanie.
Tata ma 3 numery w Play(swój, mój i brata), chciałbym przenieść swój numer na swoją umowę do Orange. Pytanie brzmi jak to wygląda? Musimy iść razem do Orange i tam załatwić przeniesienie numeru na moje dane czy pierw do Play żeby przenieść u nich ten numer na mnie czy jak to wygląda? Zakładam że w momencie
Witam, mam pewne pytanie.
Tata ma 3 numery w Play(swój, mój i brata), chciałbym przenieść swój numer na swoją umowę do Orange. Pytanie brzmi jak to wygląda? Musimy iść razem do Orange i tam załatwić przeniesienie numeru na moje dane czy pierw do Play żeby przenieść u nich ten numer na mnie czy jak to wygląda? Zakładam że w momencie
Komentarz usunięty przez autora
@deskowicz97: cieszę się, ze chcesz do nas dołączyć :) Aby numer była zarejestrowany na Twoje dane masz 2 możliwości:
- cesja u obecnego Operatora jeszcze przed łożeniem wniosku o przeniesienie numeru,
- złożenie wniosku przez aktualnego Właściciela i cesja już po przeniesieniu numeru.
- cesja u obecnego Operatora jeszcze przed łożeniem wniosku o przeniesienie numeru,
- złożenie wniosku przez aktualnego Właściciela i cesja już po przeniesieniu numeru.
konto usunięte via Android
- 0
@wujek_mikazjusz jak z prędkościami na tym 5g od pomarańczowych? Przebija to co da się zrobić na 4g?
- 0
@open_or_die: Według speedtest najwyższy wynik na LTE down: 104 megabit, up: 32. Wynik 5G wczoraj down: 437, up: 4,65. pomiar drugi robiony dzisiaj down: 453 up: 16,5. Czyli download wzrósł, za to upload spadł. Może powinienem uruchumić telefon ponownie? NIe mam pojęcia.
W sumie jakoś większej różnicy w przeglądaniu netu na telefonie nie odczułem. No, może reklamy na wypoku ładują się szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie jakoś większej różnicy w przeglądaniu netu na telefonie nie odczułem. No, może reklamy na wypoku ładują się szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dostałem takiego maila dzisiaj od orange, nie mam żadnego urządzenia od nich, wszyscy dostają takie info z nowymi warunkami do zaakceptowania? #orange
źródło: temp_file6959625843905771468
Pobierz@lubiepepsi2137 tak



























