Mirasy, dziś jadąc trasę przypierdzielilem w wielki kamień (?) leżący na drodze ekspresowej. Czy orientujecie się czy za takie coś mogę wystąpić o jakieś odszkodowanie do zarządcy drogi i jak się za to zabrać? Aktualnie czekam na lawetę bo uszkodzone koło.
Filmik dla atencji:
https://youtu.be/U91BbnCKoJc?si=TTLbXSbv1a9NiVfu
Gdyby nie samochód przede mną to pewnie bym ominął ale mi zasłonił i było już za późno ( ͡° ʖ
Filmik dla atencji:
https://youtu.be/U91BbnCKoJc?si=TTLbXSbv1a9NiVfu
Gdyby nie samochód przede mną to pewnie bym ominął ale mi zasłonił i było już za późno ( ͡° ʖ





















#motoryzacja #ubezpieczenia #oc