Wpis z mikrobloga

Dostałem wyliczenie odszkodowania za zalanie mieszkania przez sąsiadkę. 1500zł. Zacieki nie są duże, może na 5 cm od posadzki, ale te wyliczenia są dla mnie śmieszne xD Kosz usuniecia wykwitów, czy położenie gładzi wyliczyli na jakies 3 zł czy tam 10 zl. Fakt, ze powierzchnia jest mala, ale jaki fachowiec przyjdzie to ogarnać za 10 zl ? XD Dostaje cokolwiek tylko za malowanie (okolo 1400zl). Warto również zaznaczyć, ze chce dostac kase za dodatkowy miesiac wynajmu mieszkania, co w ogole nie jest uwzglednione w tym kosztorysie. Co powineinem teraz zrobic, żeby dostac jakas doplate i dodatkowo zeby uwzglednili to, ze musze wynjmowac miesiac dluzej inne mieszkanie, bo do nowego nie mgoe sie wprowadzic przez zalanie?

#odszkodowanie #prawo #oc #ubezpieczenie #odszkodowania #ubezpieczenia
bugzer - Dostałem wyliczenie odszkodowania za zalanie mieszkania przez sąsiadkę. 1500...

źródło: szkoda

Pobierz
  • 3
@bugzer: Pierwszy lepszy agent, jakbyś takiego posiadał, powiedziałby Tobie żebyś normalnie brał firmę która to zrobi na fakturach i wtedy ubezpieczyciel musi pokryć o ile wszystko będzie się zgadzać.

Przez zalanie nie możesz się wprowadzić? A ja głupi po zalaniu sufitu dalej u siebie mieszkałem :D No tutaj nie widzę tego różowo, bez wyroku sądu że powinni, nie będą chcieli za to zapłacić.
  • 0
@sayanek: chodzi o to, ze to jest mieszkanie w stanie deweloperskim, mialme miec polozone podlogi i sie wprwadzac, ale przez zalanie nie moge polozyc podłóg i nie moge sie tam wprowadzic przez co musze wynajmowac dluzej mieszkanie
  • 0
@sayanek: a po drugie to osuszanie mieszkania za 6k bedzie robione bezgotówkowo, a te zacieki na scianach sa tak male ze praktycznie niewidoczne i przykryja je listwy przypodlogowe, wiec nawet nie bede ich likwidowal xd