Wszystko
Najnowsze
Archiwum
388
PZU, komornik i Bogu ducha winny wykopek
Mirki - jak możecie, pomóżcie. Dzisiaj wchodzę na konto - szok i niedowierzanie. Komornik zajął mi 1883 złote. Za co? nie mam pojęcia. Dzwonię do komornika, mówi mi tyko że PZU.I podał numer sprawy. A czemu nie dostałem żadnych dokumentów? Bo szły na stary adres. Aha.... Dzwonię na infolinię....
z- 178
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1
Mircy czy nie będzie problemu jeżeli ubezpieczenie OC pojazdu który ma dwóch właścicieli jest wykupione tylko na GŁOWNEGO właściciela a współwłaściciel jest pominięty? Głownym właścicielem jestem ja a współ jest dziadek ale co ciekawe przy wyliczaniu wyszło taniej tylko na mnie więc taką polisę wziąłem.
#oc #ubezpieczenia #samochody
#oc #ubezpieczenia #samochody
- 2
#pcmasterrace Mam szybkie pytanie która płyta główna będzie lepsza ASUS P8P67 DELUXE czy ASUS P8Z77-V LK potrzebuje nvidia sli, Intel® Socket 1155, Pamięć 4 x DIMM DDR3, USB 3.0, delikatny OC. Może polecicie mi jaka inna do 400zł z przesyłka i chociaż 12 miesięcy gwarancji?
#pc #oc #komputery
#pc #oc #komputery
- 1
@I_T_I: pytanie brzmi czy warto wskrzeszac dwa stare gtxy. To sa fajne karty ale ich czas juz minal. rozsadnym wyjsciem bedzie sprzedanie kart za 300zl sztuka, kupienie najtanszej plyty pod 1155 a zaoszczedzone pieniadze dolozyc do r9 290. Ta karta wciaga nosem to sli, zasilacz napewno ja uciagnie, proca masz dobrego a taka karta da ci czas do zmiany o ile wogle beda potrzebne.
Co do plyt. nie kupuj asusa
Co do plyt. nie kupuj asusa
- 1
@kucma19: ok dzięki za dobre rady poczytam jeszcze i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
aha #bojowkanvidii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aha #bojowkanvidii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Da się jakoś kupić OC online tak żeby od razu po wpłacie obowiazywalo? #oc #ubezpieczenia #samochody
- 0
- 0
@RolnikSamWdolinie: ja wykupuję w PROAMA, wszystko bangla jak ta lala.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mircy , jakies generatory ubezpieczen do sprawdzenia ? Rankomat i mfind wyliczaja mi 15% drozej niz obecna polisa #skislem
#oc #ubezpieczenia
#oc #ubezpieczenia
konto usunięte via Android
- 1
@NieznanyAleAmbitny: czyli krótko, nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Jestem Tomasz, więc niewierny :)
- 0
@fromasz56: spoko
- 3
Polecam mireczka @fromasz56 w sprawie ubezpieczen. Znalazl mi oferte prawie dwukrotnie tansza niz wychodzilo z moich obliczen na stronie. Jesli ktos tak jak ja ma prawko od niedawna i nie chce placic grubej cebuli to wiecie do kogo sie zglosic :)
#ubezpieczenia #polisa #oc #samochody
#ubezpieczenia #polisa #oc #samochody
@przemek6085: grill na pewno xD
- 1
Hej. Miałem kolizję (facet wyjechał mi z podporządkowanej wprost na mnie). Samochód ma rok, zarejestrowany na firmę.
Czytam o tym, że odszkodowanie za uszkodzenie samochodu może obejmować oprócz kosztów jego naprawy także zapłatę sumy pieniężnej, odpowiadającej różnicy między wartością tego samochodu przed uszkodzeniem i po naprawie.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z uzyskaniem takiego odszkodowania?
#samochody #wypadek #ubezpieczenia #oc
Czytam o tym, że odszkodowanie za uszkodzenie samochodu może obejmować oprócz kosztów jego naprawy także zapłatę sumy pieniężnej, odpowiadającej różnicy między wartością tego samochodu przed uszkodzeniem i po naprawie.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z uzyskaniem takiego odszkodowania?
#samochody #wypadek #ubezpieczenia #oc
@chafer: Musiałby Ci to rzeczoznawca motoryzacyjny wyliczyć. Hipotetycznie obniżenie wartości jest możliwe np. jeśli element będzie po naprawie blacharsko-lakierniczej. Ale jak zostanie np. wymieniony to trudno mówić o obniżeniu wartości pojazdu. Orzecznictwo jak najbardziej takie roszczenie, o którym piszesz umożliwia, ale w praktyce bywa to ciężkie do obliczenia.
- 2
@chafer: Jest to odszkodowanie za utratę wartości handlowej. Jeśli ubezpieczyciel robiłby problemy możesz się powoływać na "Wytyczne dotyczące likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych" opracowane przez KNF i zaakceptowane w tym roku. Link do dokumentu: http://www.knf.gov.pl/Images/wytyczne_dotyczace_likwidacji_szkod_z_ubezpieczen_komunikacyjnych_tcm75-40006.pdf
A w nim szukaj wytycznej 21
A w nim szukaj wytycznej 21
3
AXA OC z Assistance MINI – OWU pod lupą Ubezpieczenie pełne niewiadomych

i wiadomych dla myślącego czyli w jakim wypadku opłacone ubezpieczenie wielu kierowców nie obejmie bo to tamto i chyba że itd. osadźcie sami.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 1
Kojarzy może ktoś albo miał kontakt z firmą która ogarnia dopłaty do odszkodować OC ?
Chodzi o coś w stylu http://www.bekerpolska.pl/ (przykładowy link z google)
Możecie polecić jakąś firmę ? Warto w ogóle się w to bawić ?
#odszkodowanie #oc #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #auto #ubezpieczenia #ubezpieczenie
Chodzi o coś w stylu http://www.bekerpolska.pl/ (przykładowy link z google)
Możecie polecić jakąś firmę ? Warto w ogóle się w to bawić ?
#odszkodowanie #oc #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #auto #ubezpieczenia #ubezpieczenie
- 3
1
Infografika: OC a wypadek w stanie nietrzeźwości

Jak spowodujesz wypadek samochodowy po pijaku, to nie licz na swoje OC
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 1
Jak to jest ze zwrotem składki OC? Najpierw muszę wypowiedzieć umowę i dopiero po otrzymaniu jakiegoś potwierdzenia wysyłać wniosek o zwrot? Auto nie zostało sprzedane tylko przerobione na żyletki, którymi może nie jeden z Was miał okazje się golić.
#ubezpieczenia #oc #samochody
#ubezpieczenia #oc #samochody
- 2
@Sobo__: Po kasacji, wyrejestrowujesz, a następnie zgłaszasz to do ubezpieczyciela. Tam uzupełniasz formularz i podajesz numer konta na który ma przyjść zwrot i czekasz, ewentualnie dzwonisz i czekasz ;)
- 1
@Sobo__: musisz wysłać do TU: Zaświadczenie o złomowaniu pojazdu, zaświadczenie o wyrejestrowaniu pojazdu, najlepiej już potwierdzone przez wydział komunikacji. Do tego wypełniasz "wniosek z zwrot skłądki z tytułu niewykorzystanego ubezpieczenia". Te 3 dokumenty (najlepiej razem) składasz do TU.
- 2
Polisa z poczty albo z kiosku? czyli nasz artykuł o tym, że gdzie nie pójdziesz tam mogą Ci wcisnąć poliskę.
@Old_Postman i @CreativePL moglibyśmy prosić o Wasz komentarz jak to jest w praktyce z punktu widzenia pracownika, który musi sprzedawać od niedawna takie produkty?
#ubezpieczenia #pytaniedoeksperta #oc #pocztapolska #mfindmirkom
@Old_Postman i @CreativePL moglibyśmy prosić o Wasz komentarz jak to jest w praktyce z punktu widzenia pracownika, który musi sprzedawać od niedawna takie produkty?
#ubezpieczenia #pytaniedoeksperta #oc #pocztapolska #mfindmirkom
@mfind: W praktyce jest tak, że raz na ruski rok ktoś sprzeda ubezpieczenie. Listonosz nie chodzi z kwitkami i drukami bo z tego co się orientuje nie ma nawet takich kompetencji żeby sprzedać coś pokroju OC/AC itd, co najwyżej może pośredniczyć pomiędzy bankiem pocztowym a adresatem.
Co jakiś czas w zadaniach jest właśnie pozyskanie potencjalnego klienta czyli spisanie jego danych i zaznaczenie co go interesuje (OC, ubezpieczenie mieszkania, kredyt itd)
Co jakiś czas w zadaniach jest właśnie pozyskanie potencjalnego klienta czyli spisanie jego danych i zaznaczenie co go interesuje (OC, ubezpieczenie mieszkania, kredyt itd)
Z
źródło: comment_f7ifC4IyzOZR87pAN27w6bvPD9tDWHhZ.jpg
Pobierz@mfind: Ciekawie się zrobi jak PP wejdzie na giełdę. Wtedy nie tylko zarząd ale i akcjonariusze na walnych zgromadzeniach będą wymuszali wzrost zysku spółki, po przez większą i bardziej efektywną sprzedaż.
Jaką porównywarkę ubezpieczeń OC polecacie? Słyszałem, że rankomat jest gówniany, ale nigdy nie korzystałem.
#oc #ubezpieczenia #samochody
#oc #ubezpieczenia #samochody
@szaremyszki: wszystko mireczku :) samochody, domy, firmy, życie
Mogę wypowiedzieć świeżo kupioną polisę OC ?? Opłaciłem z góry na 3 miesiące(troche przepłaciłem ale jedyna opcja ubezpieczenia online w 10min), a tak naprawdę było mi potrzebne na dojazd autem do domu tylko.
#motoryzacja #samochody #oc #ubezpieczenia
#motoryzacja #samochody #oc #ubezpieczenia
- 1
@Kejran: Jak kupiłeś przez neta to do 30 dni możesz wypowiedzieć umowę (odstąpienie od umowy zawartej na odległość) Kwestia tylko tego, że po co chcesz wypowiadać? Jeśli auto będzie stało w domu zarejestrowane to i tak musisz mieć opłacone OC
- 0

























#oc #ubezpieczenia #pytanie #samochody #jakzyc