#auto #wypadek #ubezpieczenia #oc #odzkodowanie
Witam Mirki, pierwszy raz wczoraj przydarzyła mi się stłuczka. Kobita "nie zmieściła się" i uderzyła w róg auta, poszedł reflektor. Wszystko idzie z ubezpieczenia kobiety. Rzeczostawca ma dopiero przyjechac ale ile za takie rzeczy wyplacaja?
Witam Mirki, pierwszy raz wczoraj przydarzyła mi się stłuczka. Kobita "nie zmieściła się" i uderzyła w róg auta, poszedł reflektor. Wszystko idzie z ubezpieczenia kobiety. Rzeczostawca ma dopiero przyjechac ale ile za takie rzeczy wyplacaja?



























Jak teraz składa się wypowiedzenie, trzeba miesiąc przed wygaśnięciem ?
Obecnie mam w #proama . w tamtym roku placilem 260 PLN na rok, w tym roku udoskonalili na 330 PLN ;)
Normalnie ich pogielo. 70% znizek, 1.7 silnik