Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace Mam szybkie pytanie która płyta główna będzie lepsza ASUS P8P67 DELUXE czy ASUS P8Z77-V LK potrzebuje nvidia sli, Intel® Socket 1155, Pamięć 4 x DIMM DDR3, USB 3.0, delikatny OC. Może polecicie mi jaka inna do 400zł z przesyłka i chociaż 12 miesięcy gwarancji?


#pc #oc #komputery
  • 6
@I_T_I: W tej cenie znajdziesz juz fajna plyte pod 1150. zastanawiales sie nad zmiana platformy? Skoro padla plyta to sprzedajesz proca a nowego kupisz na olx, ram ddr3 juz masz.
obie plyty wspomniane przez Ciebei maja drugi pci-e x4 wiec wszystko jedno ktora wybierzesz z perspektywy multi gpu
@kucma19: No właśnie tylko nie ma za bardzo kasy i czasu na zmianę procka. teraz mam Intel® Core™ i5-2400 6M Cache 3.40 GHz i na razie mi styka. Całość chce wymienić za rok jak studia skończę i wtedy już jakaś płyta z ddr4 itp.
@I_T_I: pytanie brzmi czy warto wskrzeszac dwa stare gtxy. To sa fajne karty ale ich czas juz minal. rozsadnym wyjsciem bedzie sprzedanie kart za 300zl sztuka, kupienie najtanszej plyty pod 1155 a zaoszczedzone pieniadze dolozyc do r9 290. Ta karta wciaga nosem to sli, zasilacz napewno ja uciagnie, proca masz dobrego a taka karta da ci czas do zmiany o ile wogle beda potrzebne.
Co do plyt. nie kupuj asusa bo