Mam Motke g86 Power i po aktualizacji na androida 16 pogorszyło się trzymanie baterii, fajt nie dramatycznie ale jednak. Ma ktoś podobny problem z tym systemem? To może być kwestia aktualizacji i trzeba czekać czy przywrócenie do ust fabrycznych powinno coś poradzić? #android #telefony #motorola
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Która opcja lepsza?

  • Motorola Moto G86 5G 8/256GB 50.0% (6)
  • Motorola moto G86 Power 5G 12/256GB 50.0% (6)

Oddanych głosów: 12

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzesiecki: Przejdź na gesty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmieszne, że Edge 50 Neo ma Androida 16, a Ultra chyba nie ma xD Albo z jakiegoś powodu nie ma u mnie
  • Odpowiedz
Dlaczego nigdzie nie wpadli, że matrycę aparatów w telefonach to lepiej podawać przekątną w mm a nie w jakimś 1/1.56" 1/2.55" 1/1.22" 1/2.76" - kto normalny jak widzi te liczby wie co jest największe a co najmniejsze? przecież prezentowanie danych w taki sposób tylko utrudnia ludziom życie.
Swoją drogą mam #motorola 30 edge ultra z lombardu za 300zł, jakiś staroć i to ma matrycę większą niż najnowsze flagowce sony i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krse: Im mniejsza liczba po ukośniku tym większa matryca

to ma matrycę większą niż najnowsze flagowce sony i phony z ostatnich lat?


Zgadza się a przynajmniej w głównym aparacie. Zarówno samsung jak i apple wsadzają do aparatów stary złom i pudrują agresywnym oprogramowaniem. Efekty są takie że HDR wypala cienie co roku coraz bardziej żeby ludziom się wydawało że zdjęcia są ''lepsze'' zamiast wymieniać podzespoły na nowsze
farew3Ell - @krse: Im mniejsza liczba po ukośniku tym większa matryca 
to ma matrycę ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-23 215536

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Im mniejsza liczba po ukośniku tym większa matryca


@farew3Ell: ale ja znam ułamki i jak widzę
1/1.56" 1/2.55" 1/1.22" 1/2.76"

to znalezienie najmniejszej liczby zajmuje mi
  • Odpowiedz
Smutne jest to, że kupiłem sobie super telefon xiaomi 17 z ładowaniem bezprzewodowym 50W, ale nie ma wyboru ładowarek indukcyjnych o takiej mocy. Jest wprawdzie ładowarka xiaomi, ale ona jest stojąca więc tylko na telefon więc moich słuchawek bezprzewodowych już nienałąduję. Eh.... Zostają tylko te wolne ładowarki 25W.

#gsm #telefony #smartfon #smartfony #motorola #android
aleksc - Smutne jest to, że kupiłem sobie super telefon xiaomi 17 z ładowaniem bezprz...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-22 200906

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki & Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebuje smartfona dla mojej mamy. Aktualnie ma Redmi 9. Wykonuje standardowe rzeczy głównie, czyli dzwonienie, granie w kulki, słuchanie audiobooków. Gdyby nie aparat to mogłaby mieć normalną Nokie 3310 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wracając do głównego wątku - budżet to 1000 zł (im taniej, tym lepiej). Ważna jest bateria, aparat i wydajność.
Myslałem o
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Helppp zaczęłam używać Motoroli i nie mogę galerii nigdzie znalezc jak to mam zrobić? Najlepiej bez reklam

Zainstalowałam jakąś aplikacje i mi reklamy się pokazują zamiast zdj xd

Na Samsungu chociaż była galeria ....

#motorola #telefony #galeria
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mircy
Ostatnio po 4 latach utopiłem swojego realme 9 pro
W związku z tym pomyślałem sobie o kupnie jakiegoś telefonu wodoodpornego (takiego z ip68) tym razem XD
Budżet do 1000zł
Wstępnie się rozeznałem i widziałem, że za te pieniądze da się kupić realme 14t ale też motorolę g56
i szczczerze nie wiem na co się zdecydować
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki co będzie lepszym wyborem: Motorola Edge 50 Fusion 5G czy Samsung A35 5G ? Chce zmienić telefon różowej bo obecny samsung a52 już ledwo zipie. Wiadomo że do użytku na codzień bez szczególnych wymagań.
#smartfony #smartfon #telefony #motorola
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Który producent dłużej wypuszcza łatki dla telefonów, samsung czy motorola? Przymierzam się do zakupu jakiegoś telefonu i oprócz pojemnej baterii chcę się cieszyć jak najdłużej świeżym osem.
#android #telefony #samsung #motorola
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tasak: Mam starszą Motkę, ostatnio tu na wykopie pisali że (jak na razie) NIE spełniają generalnie nowych wytycznych UE co do długości wsparcia. Dlatego raczej zmienię markę choć ogólnie za bardzo nie narzekałem poza update'ami.
  • Odpowiedz
Mirki szukam telefonu dla siostry a trochę wypadłem z obiegu smartfonowego. Co jest teraz polecane w budżecie 1500-2000 (to jest max). Chodzi o to żeby był nowy, miał dużo pamięci (must have bo siostra niekorzysta z chmury niestety), działał płynnie i robił w miarę przyzwoite zdjęcia. Nie musi mieć też ogromnego wyświetlacza. Myślałem o Moto Edge 60 5G 12/512GB, jest u mnie na wsi w Media Expert za 1799zl, ale może jest
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam telefonu dla różowej, mówiła że może wydać tak 2-3,5k najlepiej marki Samsung, ale jest też otwarta na inne telefony z systemem Android. Może odniesieniem być Motorola Edge 70/Nothing Phone 3A, najbardziej jej się spodobał. Głównym kryterium jest dobry ekran (oled/amoled), duża bateria (4-5k), mile widziane rozszerzenie na kartę SD, telefon najlepiej jakby był z 2025 lub 2026
#samsung #motorola #android #telefony #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #samsung #iphone #smartphone #motorola
Siostra poszukuje telefonu
Czy w chwili obecnej jest jakiś super telefon w technologii edge który dorówna iphone 17 lub samsung galaxy s25? Coś co zastąpi galaxy s8 s9 które miały zaoblone krawędzie. Wszystkie telefony w obecnej chwili są kanciate. Jedyna alternatywa to tylko motorola edge ale w wielu testach te telefony nie dorównują swoimi podzespołami aparatem iphone17
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam problem.
Otóż zakupiłem router do modemu Play (łączy się po kablu, TP-link BE3600). Skonfigurowałem i Internet po wifi działa, ale nie na wszystkich urządzeniach. Na lapku Lenovo Thinkpad- działa, na Smartphonie Oneplus Nord 4 działa, ale na smartfonach motoroli nie. Mam 4 urządzenia z motoroli i na żadnym internet nie działa. Telefony łączą się z siecią WiFi, ale nie mają dostępu do internetu. Wie ktoś co może być przyczyną? Telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Rudz1elec: Odłączyłem 1 z routerów i problem się rozwiązał. Nie wiem, czy to będzie wina kabla, czy też konfiguracji routera, ale jak na razie internet działa
  • Odpowiedz