@santa-maria-de-la-rosa +1
@qba2004: ha tfu na p0lską p0licje zdejmij mundur przeproś matke, niżej niż zostanie psem w chlewie nie można upaść, same patusy bez żadnej godności tam idą
qba2004 - link do zgłoszonego komentarza: https://wykop.pl/wpis/86277429/neet-czy-was...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ta kropka, to akurat mój błąd, który zostawili tak jak był. Chociaż skoro moderują, to mogliby przy okazji poprawić błędy.


@Headcrab_B: Dobrze - zgadzam sie ze Twoja kropka. Ale jesli ktos zmienia jakis tekst, to z automatu staje sie jego autorem. To juz nie jest cytat. Wiec to on za niego odpowiada.

A zmiana czyjegos tekstu BEZ INFORMACJI ZE KTOS ZMIENIL to juz czysta cenzura i URESTWO
  • Odpowiedz
Moderacja wymoderowała mi wpis, gdzie napisałem, że @robertkk to według mnie ukrainiec.

Powód - obrażanie innych użytkowników, ataki personalne.

Nie wiedziałem, że nazwanie ukraińcem to obelga. Nie popieram tego #moderacja, ale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wie co było treścią tego skasowanego przez maćków znaleziska? Oczywiście źródła dlaczego znalezisko spadło nie podali
https://wykop.pl/link/7951991/w-ustawie-o-doplatach-dla-artystow-uwzgledniono-obcokrajowcow-z-pieniedzy-podatn/strona/2
#moderacjacontent #bekazmoderacji #moderacja #wykop #bekazlewactwa
bastek66 - Nie wie co było treścią tego skasowanego przez maćków znaleziska? Oczywiśc...

źródło: Screenshot 2026-05-29 at 17-26-03 Znalezisko - strona 3 Wykop.pl

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoś wie jak wylaczyc to g.... "Wybrane dla Ciebie" ? w mobilnej u góry jest "gorące" ktore przykrywa poł ekranu, gdy juz sie przewinie to się pojawia "Wybrane dla Ciebie" na cały ekran. Z każdym wydaniem co raz gorzej. @Moderacja pozwolcie mi przegladac wykop tak jak ja chce a nie tak jak wy chcecie!!! #wykop #moderacja
borewiczzero7 - ktoś wie jak wylaczyc to g.... "Wybrane dla Ciebie" ? w mobilnej u gó...

źródło: w1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To zróbcie możliwość wyłączania zanim sami sobie to powyłączamy wtyczką. Pewnie to "ulepszenie" z serii "wszyscy tego pragnęli". Lepiej zróbcie bak czerwonej cyfry po odczytaniu komentarza.
  • Odpowiedz
Coście uczynili z tym portalem. Nawet już zdjęcia, screena nie da się wrzucić, mimo że rozmiar pliku i rozszerzenie jest właściwe. Już od kilku dni takie g---o.
Wyskakuje komunikat, że plik musi mieć co najmniej 20x20px. Kurfa ma wiecej i tak nie wchodzi, testowane na różnych przeglądarkach. Czasami wchodzi jak.zmiana nocna jest w moderacji bez dodatkowego chromosomu.
#wykop #moderacja #gownoburza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#moderacja ułomne maćki. Zostawiacie komentarze trolujących AI, a kasujecie komentarze wykopka.
Boty mogą obrażać, dlaczego nie mogę się bronić?
MĘSKI ORGAN ROZRODCZY wAM W KOŃCOWY ODCINEK UKŁADU POKARMOWEGO. ŻYCZĘ wAM ŻEBY wASZE DZIECI I WNUKI ODZIEDZICZYŁY DODATKOWĄ PULĘ CHROMOSOMÓW.
neerg_ylno - #moderacja ułomne maćki. Zostawiacie komentarze trolujących AI, a kasuje...

źródło: 1000015543

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widze ladnie tu XTB wypralo lby hazardzistom,

I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,

26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moderacja Wykopu manipuluje znaleziskami o Łatwogangu. Bezpodstawny shadowban.

Dosłownie minutę po wejściu znaleziska na Głowną od razu je zablokowali i dodali bzdurny, bezpodstawny powód "Manipulacja", do tego linkując do wulgarnego komentarza: "Nie p-----l głupot".
Standardy moderacji Wykopu. Brawo!

Nie, treść mojego znaleziska to żadna manipulacja.
feelingr8 - Moderacja Wykopu manipuluje znaleziskami o Łatwogangu. Bezpodstawny shado...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
Panel Wymoderowań jest pusty. Jest to jawne złamanie nowego Regulaminu Wykopu, ponieważ przez taką manipulację moderacji nie ma możliwości odwołania się od podjętej bezpodstawnie decyzji o zbanowaniu Znaleziska.
feelingr8 - Panel Wymoderowań jest pusty. Jest to jawne złamanie nowego Regulaminu Wy...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
J--------e, moderacja to stan umysłu. Non stop latają tu wyzwiska w każdą stronę, nazywanie Niemców, Żydów, Ukraińców czy Rosjan używając wiele "nieprzyjemnych" słów. I takie coś można zgłaszać i olewają.

Ale dodaj człowieku wpis, gdzie pokazujesz hipokryzję ludzi, którzy 20 lat temu mieli ból d--y jak Niemcy nazywają wszystkich Polaków na podstawie garstki patoli, a którzy teraz tak samo na podstawie małej grupy generalizują o wszystkich Ukraińcach, to już za wiele i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zmarnowany_czas: za wyzwanie od głupków usuwają ale nazwanie kogoś przygłupem jest już ok. Więc każdy konfiarz czy tam inne kacapskie gaśniczki są przygłupami i mi to pasuje.
Ogólnie moderacja tutaj to dno.
  • Odpowiedz
20 lat temu Polacy nie jeździli do Niemiec. Wówczas do Niemiec jeździli Ślązacy i potomkowie Niemców i był spokój i ludzie mieli dobrą opinię.


@Icouldbeyourmom: Jeździli Polacy tylko czesto nielegalnie. A opinie mieli gorszą niż teraz
  • Odpowiedz

#kiszak #wykop #moderacja
@wykop @Moderacja nie kasują spamu reklamą filmu z pomówieniami na Carrionera pomimo moich licznych zgłoszeń
Ciekawe bo jak kiedyś wrzucałem Carrionera to od razu był problem
Nawet przyłapałem jednego co się chwalił że dostał perma bana i ma nowe konto
I nawet tego moderacja nie usunęła
W moderacji jest ktoś kto jest z sekty Michała Wysockiego i zależy mu na tym
Czaszan - #kiszak #wykop #moderacja
@wykop @Moderacja nie kasują spamu reklamą filmu ...

źródło: 1000003043

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@feeling-of-justice: od czasu do czasu tak ale niestety na tagu rozpanoszyła się propaganda Wysockiego którego kiedyś Carrioner wyjaśnił
Więc teraz wolą spamic w kółko filmem byle na siłę wbić 10000 wyświetleń niż wstawiać o kiszaku
  • Odpowiedz
@Czaszan: ten wąsaty wieprz jest bardzo wprawny w socjologiczne zagrywki, typowa stadna hiena, jak zaczął swoją kariere - od klepania jakiegoś pijaczka w asyście kilku oskarków - tak jest do teraz, ciągle sie otacza takimi ludźmi.
Carrioner go pięknie wypunktował. Ale społeczeństwo jest zbyt zepsute żeby to mogło odnieść jakiś wpływ. Ludzie lubią jak sie dzieje i lubią sie czuć silni, plusować to co plusują inni. Bardziej złożonych wartości nie
  • Odpowiedz
#moderacja ban na 14 dni za nazwanie amatora wdzięków nieletnich osobą chorą psychicznie?Mogę wiedzieć, kto mi tego bana dał?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach