Już wiadomo skąd wysyp zielonek, bo fan ananasów i kiełbas z Poznania z ul. Sokoła 3 dostał bana na swoim głównym multikoncie xD
Szkoda tylko że na tydzień, ale potężna moderacja już chyba powoli zaczyna łączyć kropki.
#mecz #moderacjacontent #moderacja #bekazbarceloniarza #bekazprzegrywa
Szkoda tylko że na tydzień, ale potężna moderacja już chyba powoli zaczyna łączyć kropki.
#mecz #moderacjacontent #moderacja #bekazbarceloniarza #bekazprzegrywa




























#afera #moderacjacontent #moderacja #patologiazewsi #patologiazmiasta #policja
źródło: image
Pobierz