Opad rąk. Wstydzę się za moją uczelnię. Do czego zmierza te pokolenie przedłużając gimbaze na studiach? I tu pytanie do Was - czy za takie coś można zostać wyrzuconym z uczelni? Szkoda mi tych ludzi na zdjęciach, przychodzą nabywać wiedzę a zostają wysmiani bez względu na to, jaki poziom reprezentują. W rankingach uczelni bierze się pod uwagę mózg, nie ubiór. Może wykop efekt?

https://facebook.com/profile.php?id=1636532049909317

#pytanie #studbaza #studia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@isolation: ponoć tak. Wygląda na to, że parę wydziałów broni honoru UW a reszta przepuszcza potencjał i dobre imię uczelni właśnie w taki sposób jak ten.
  • Odpowiedz
#modameska #logo #moda #wtf #okulary

Czy Pawłowi rzeczywiście najbardziej pasowały oprawki Armani?

Nie znam się, nie mam wykształcenia w tym kierunku, ale mój wewnętrzny kompas estetyczny wskazuje, że Paweł lepiej wygląda na zdjęciu "przed", a najlepiej wyglądałby bez okularów. Inni modele też średnio wyszli na proponowanych zmianach.
konwik - #modameska #logo #moda #wtf #okulary

Czy Pawłowi rzeczywiście najbardziej...

źródło: comment_oQOdtqZhFRu7CCkNCQdbCNbC88S2ZnPW.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szinek U mnie w miejscowej garbarni zawołali 12zł za dość pokaźny wór różnych, całkiem sporych skrawków. Działa to u nich w ten sposób, że jak coś im zostaje to chętnie za grosze te kawałki odsprzedają. Mieli na razie tylko grubości 4mm więc na przegródki będę musiał jeszcze gdzieś dorwać trochę cieńszej skóry. A samo szycie nie powinno być problemem jeśli się wie jak ma portfel wyglądać. A ilość skóry na pewno
  • Odpowiedz
@wiwiwi: Nie podobają mi się, obszycia na czubku jak w mokasynach, za kostkę i płaska podeszwa. Jakoś to mi nie współgra. Zwykłe chukka bym wolał jak za kostkę chcesz.
  • Odpowiedz
Pamiętacie infografikę o szortach gdzie było wspomniane, żeby nie nosić dżinsowych? Albo mi sie coś pomyliło i takiej nie było? :<
Ma ją ktoś pod ręką?
#modameska #moda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madry_i_mieciutki @krecikBMC Strzelałbym że to przez materiał. Dżins chyba zawsze ma dość ścisły splot i jest raczej gruby - po co nosić krótkie spodnie z grubego materiału który słabiej oddycha kiedy można z cieńszego? Pada cała idea szortów - łydki mają chłodno, a uda są otoczone materiałem który przepuści mniej powietrza niż cieńsza bawełna, może o innym splocie. Tak bym zgadywał.
  • Odpowiedz
@sniegi: Mnie tam zawsze boli, że z sieciówek jest tylko Reserved,Cropp,House. No na ursusie chyba HM otworzyli, ale nie byłem. A jakieś liwajsy przecenione z miliona złotych na 200 średnio mnie urządzają

Generalnie chyba warto. W reserved kupiłem spodnie za 49,39,89 zł
Wszystkie przecenione z ok 150. Co najciekawsze najbardziej zadowolony jestem z tych za 39 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sniegi: nie ma reguły, czasami są naprawdę fajne rzeczy po niskich cenach, a czasami przejdziesz wszystkie sklepy i nic nie będzie na czym oko zawiesić, albo w chorych cenach. Jednak można wyrwać niezłe okazje, polecam sprawdzić Trussardi, bo trafiłem tam parę razy na wyprzedaż spodni po 100pare zł.
  • Odpowiedz
Dzisiaj kolejna dostawa paczek z ostatniego większego zamówienia. Poprzednie opisy paczek możecie zobaczyć tutaj, tutaj i tutaj.

Na początku mała ciekawostka - bluzka, która była uważana za najgorszy zakup z racji słabo wyciętych dziur i materiału uruchomiła u jednej z dziewczyn na tyle wyobraźnię, że docięła swoje dziury i przecięcia. Ostatecznie bluzka wygląda naprawdę spoko. :D Podziwiam za pomysł.

Dzisiaj przyszły dwie paczki - torebka ,,kopertówka" oraz
Vojak - Dzisiaj kolejna dostawa paczek z ostatniego większego zamówienia. Poprzednie ...

źródło: comment_ByBbiJtqCA5JuDmBFhDVFX4F5yhOavco.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, doradźcie jakąś tańszą alternatywę(poniżej dwóch stów) dla takich sneakersów(jakby co, New Balance 373) i w takich kolorach jak pic related. W sumie kupowałbym znowu te, bo #nadbuty ale wszedzie drożyzna w cholerę.
#buty #modameska #streetwear #obuwie #moda #problemypierwszegoswiata #problem #kiciochpyta #pytanie
Ten_tego - Mirasy, doradźcie jakąś tańszą alternatywę(poniżej dwóch stów) dla takich ...

źródło: comment_XMu4OReVgMgvbsXuksDopmlBxXlIsuqu.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kabarto: Namyslow Pils byl ZAJEBISTY jakies 2 lata temu, kiedy byl piwem regionalnym. Co nie zmienia faktu ze i tak jest dobrym piwem z tych tanszych :)
  • Odpowiedz
Drogie Mirki, zbliża się sezon letni, a co za tym idzie po raz kolejny pojawia się u mnie pewien problem. Konkretnie chodzi o komfort, a raczej jego brak, noszenia różnych niezbędnych przedmiotów poza domem.

Sprawa wygląda tak, że wychodząc poza dom potrzebuję najczęściej zabrać ze sobą: portfel, klucze od domu, telefon, epapierosa + liquid, a czasem również np. długopis. Niby mało, ale do kieszeni w spodniach albo się nie mieści, albo zaburza
nodikv - Drogie Mirki, zbliża się sezon letni, a co za tym idzie po raz kolejny pojaw...

źródło: comment_yDneDAlBuZswvvm15QCNVKkJp8WiBePE.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki znacie jakieś fajne koszule z bawełny oxford ? Szukam czegoś poza RL #moda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach