Czas się wziąć za styl, bo mam wrażenie, że stałem się tym, kim kiedyś byli Ci ludzie, którzy ubierali się według mnie śmiesznie i niemodnie. :)

Teraz - dżinsy, ale niewąskie, t-shirt.

Gdzie szukać natchnienia? Tylko nie rurki, bo dzisiaj widziałem w biedrze gościa, co wyglądał jak Edward Nożycoręki w rurkach - wysoki, rurki, pociągła twarz, i ta fryzura.

Chodzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andreaa: Fajnie, że ma dystans do siebie:)
Ja też jestem gruby i jak głośno o tym mówię, to najbardziej wkurzają mnie fałszywcy z tekstami "nie jest tak źle, może być gorzej".
  • Odpowiedz
Wrzucam jeszcze raz bo wczoraj chyba była zbyt późna pora i za mało chętnych.

Wszystkim którym się nie udało wygrać u @MAJESSOpl zapraszam do nowej zabawy :)
Rozdam 7 koszul dla #mirko którzy polubią ten post i wkleją zdjęcie lub link do wybranej koszuli Thomas Waxx w komentarzu i dostaną minimum 70 plusów :)

Koszule wybieramy w sklepie
profesional - Wrzucam jeszcze raz bo wczoraj chyba była zbyt późna pora i za mało chę...

źródło: comment_4yx77Ez42jGJg6xIthhka9fX1QhuYLLI.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Mirki, Mirabele. Zobaczyłem taką bluzę z kapturem rozpinaną i stwierdziłem, że zajebiście chętnie bym sobie taką sprawił. Ktoś wie jaka to marka, gdzie to można nabyć? Pamiętam jedynie, że na rękawach były małe jakby metki z białą cząstka w kółku. #moda #pytanie #kiciochpyta #ciuchy #ubrania
Hybu - Mirki, Mirabele. Zobaczyłem taką bluzę z kapturem rozpinaną i stwierdziłem, że...

źródło: comment_fasJzMfyLdCHGzuVjbP1bqNhEZKu6sCj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach