@franaa: Też bym powiedział że to wełna zgrzebna, zapewne tweed.
@LubieDlugoSpac: Garnitur bespoke? U dobrego krawca kilka tysięcy zapewne. U marnego szkoda hajsu bo tylko spieprzy. Jak nie masz tyle kasy, ale chcesz rozejrzeć się za czymś bardziej "ciekawym" to zajrzyj na suitsupply - chyba miewają nieco bardziej ekstrawaganckie tkaniny i wzornictwo. Plus darmową wysyłkę i zwrot od iluśtam euro.
  • Odpowiedz
Proszę, niech ktoś w końcu mi wyjaśni czym jest tzw. "przerzedzanie włosów", zwane także "skracaniem nie z długości a z grubości". Nigdy nie wiedziałem o co chodzi i nie byłem w stanie tych dwóch praktyk rozróżnić. No bo jak można skracać włosy inaczej niż z ich długości? Na jakiej zasadzie skracałoby się je niby z grubości? I co to właściwie znaczy z grubości? Jak z grubości? Nie rozumiem tego pojęcia a dziś
Bunch - Proszę, niech ktoś w końcu mi wyjaśni czym jest tzw. "przerzedzanie włosów", ...

źródło: comment_ccPLRHn3DkHkyfecGDNcO8z3ZhJUusyW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witamy ponownie!

Po ostatnim bardzo udanym #rozdajo czas na kolejne, ale mamy dla Was coś jeszcze!

Ostatnio wielu z Was zaplusowało nasz wpis licząc na jeden z naszych produktów, tym razem proponujemy to samo - Wy plusujecie a my w poniedziałek - 18.05 o godzinie 23 wylosujemy jednego z plusujących, ktory będzie mógł odebrać od nas spodenki, tank top lub koszulkę Vanders wear!
Vanders_wear - Witamy ponownie!

Po ostatnim bardzo udanym #rozdajo czas na kolejne...

źródło: comment_bCyhUSnCmkFZqFrutQLXHRvhgHna7d61.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vanders_wear: bynajmniej. raczej wolnościowie, który nienawidzi takich rozwiązań prawnych i którego denerwuje nękanie przedsiębiorców, którzy mają dobre motywacje. pytam się, bo sam chcę takie coś zorganizować ;].
  • Odpowiedz
Mircy, wiem, że jesteście stanowczo przeciwko koszulom z krótkim rękawem. No ale jak się sprawa ma w stosunku do koszul z długim, ale podwiniętym rękawem? Wygląda to trochę inaczej, a i w upalne dni lepiej, niż z długim.
#pytanie #modameska #moda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach