Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Kilka obserwacji po miesiącu, jako biały facet lvl 38, z twarzą typu polskie potato i wzrostem który skreśla mnie na tinderze, pierwszy raz w Azji południowo wschodniej.

1. Na dyskotece jestem jednym z najwyższych,
2. Gdy mijam salony masażu (w jakiejkolwiek dzielnicy, nie jakiejś red light) to zawsze jestem witany lub wołany. Raz nawet krzyczano za mną jak byłem z 80m od salonu. Wołają wszystkie, a najdziwniejsze spojrzenia robią te nieletnie.
( ͡° ʖ̯ ͡°) ##!$%@?
3. Każdego dnia zbieram spojrzenia. Takie dłuższe, podrywające, od wielu zwykłych Balijskich kobiet. Pomijając fakt czy robią to dla kasy czy nie, nie miałem tego w Europie, nigdzie poza stripklubem. Jeśli był jeden uśmiech na ulicy w roku to było święto. Tutaj jest to nagminne, aż dziś postanowiłem to uchwycić (pic rel).
4. Panowie, jeśli jesteście jakoś ustawieni, a zależy Wam na klasycznej kobiecie wyznającej wartości poprzedniej epoki i jesteście otwarci na to, iż Wasza przyszła żona będzie praktykowała hinduizm oraz że przyjmiecie ciężar dbania o rodzinę, a nie możecie tego znaleźć w Polsce, to jedźcie na Bali szukać partnerki.

#zwiazki #mgtow #kierownikpodrozuje #logikaniebieskichpaskow
Pobierz silentpl - Kilka obserwacji po miesiącu, jako biały facet lvl 38, z twarzą typu polsk...
źródło: comment_1637430953juFaP42b8Jzcb5puxg4iBM.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@silentpl: a jak tam koszty życia vs zarobki, bo jak tam żone sie znajdzie, to trzeba zostać, bo Polska ją popsuje?

@77023: mieszkanie 60m2 w najdroższej dzielnicy (Seminyak), drugie piętro, ochrona na parterze, jacuzzi i taras na dachu - 2500zl/msc + prąd 500zl.
Koszty życia mogą drastycznie się różnić w zależności od tego jak dużo importowanego jedzenia chcesz jeść. Lokalne jest tanie (20usd dziennie max). Generalnie nie opłaca się gotować
@silentpl: Wielu obcokrajowców w stałych związkach z dziewczynami z tych rejonów narzeka, że jej rodzice (a często i cała rodzina, łącznie z jakimiś dalekimi kuzynami) chce się przyssać do portfela białasa. I niekoniecznie chodzi o to, że szukają bogatego jelenia, bo np filipinki pracujące zza granicą też często wysyłają rodzicom 70% swojej wypłaty. Po prostu taka kultura i postrzeganie zarządzania pieniędzmi xD Nie ma tam państwowych emerytur, więc panuje swego rodzaju
@silentpl: Chyba większość wykopowiczów jest za młoda dla tych dwudziestoparoletnich azjatyckich dziewczyn z biedniejszych rejonów, bo one głównie szukają białych takich 40+ i 50+.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silentpl: Chyba większość wykopowiczów jest za młoda dla tych dwudziestoparoletnich azjatyckich dziewczyn z biedniejszych rejonów, bo one głównie szukają białych takich 40+ i 50+.

@biskup2k: dlatego też napisałem "jeśli jesteście już jakoś ustawieni..."
One chcą stabilizacji finansowej. Nie szukają konkretnego wieku i spokojnie 25-olatek może się związać za 20tką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@silentpl: Tylko pytanie czy to jest szczere zainteresowanie czy takie jak na zachodzie uśmiechanie się dla uśmiechania ;)

@Tuff: jest kilka powodów bo z ciekawości aż popytałem.
1. Wierzą w karmę więc z góry odruch aby inwestować uśmiechem i dobrym zachowaniem. Nagrody są jednak przyjmowane z wielkim zaskoczeniem i jeszcze większym docenieniem.
2. Kulturowo są dużo bardziej otwarci i częście odwdzięczają się otrzymanym uśmiechem a że ja jestem taki matoł
@silentpl: No właśnie o to podejście do życia mi chodzi. Ja też nie wiedzieć czemu się uśmiecham do ludzi a w Holandii jest to przeważnie odwzajemniane albo inicjowane nawet. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić ile w tym szczerości ale zdecydowanie przyjemniej jest tak niż te smutne twarze w Polsce które chcą cię zabić wzrokiem za samą obecność a jak się uśmiechasz to już tylko nienawiść dostajesz w zamian xD