Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przyszłość będzie bardzo samotna i naznaczona żalem gdyż kobiety przeceniają swoją wartość i sprawiają, że mężczyźni mogą chcieć zmienić odwieczne reguły gry postępem biotechnologi i robotyki. (nie, nie żartuję)


@Nostrian: bardzo mądrze powiedziane. Oglądałem Rich Cooper'a ostatnio na youtubie, gość rozwiedziony, jeździ porschakiem ma teraz jakąś kobiete. Bardzo ogarnięty typ.
Często daje rady odnośnie relacji damsko - męskich i pamiętam jak opowiadał o hipergamii kobiet; jest sobie taka na tinderze, i
@Nostrian: swietny post, znajdziemy w nim dawke chlopskiego rozumu, opis wrogiej ideologii, beznadziejnosci wspolczesnosci, a mimo wszystko krytyke wiekszosci spoleczenstwa, jako osob mniej rozgarnietych i podazajacych zgodnie z genetycznie zaprogramowanymi odruchami. Serdecznie polecam.
@Nostrian: Bardzo dobry tekst który nie miał prawa wybić się na tym portalu.
Sam zastanawiałem sie nad podobnym (a nawet częśc już napisałem) ale uznałem ze nie warto bo incel z wypoka nie zrozumie co sie do niego mówi.
W jednym sie nie zgadzam:

stanie się problemem dla świata.

ponieważ sądzę że niebawem może nas czekać jakaś wojna i za jej pomocą pozbycie się części nadmiarowych mężczyzn.
(mój tekst miał też