Wpis z mikrobloga

Każde wyjście na miasto jest równoznaczne z byciem zaczepianym przez kilka młodych kobiet. Wszystkie łączy jedno - chcą moich pieniędzy, bowiem albo zaganiają do knajpy, sprzedają jakiś szajs albo zbierają na chore dzieci/zwierzątka. To brutalne, że dziś jedyna sytuacja, w której zagada do mnie młoda kobieta, to chęć wyciągnięcia nieekwiwalentnego świadczenia. Nigdy nie będę miał jakiejkolwiek pozytywnej interakcji z nowo napotkanym człowiekiem. To koniec.

#blackpill #przegryw #p0lka #mgtow #redpill #samotnosc #zwazki #tinder
  • 9
Każde wyjście na miasto jest równoznaczne z byciem zaczepianym przez kilka młodych kobiet.


@hans211: Cholerka, zawsze z przyjemnością czytałem te Twoje rozkminy, na samym początku dodałem Cię nawet do obserwowanych, ale czasem palniesz coś takiego, że włącza mi się czerwona lampka i zaczynam mieć poważne wątpliwości, czy Ty aby na pewno nie trollujesz.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mnie tam płeć żeńska nie zaczepia i nie zagaduje nigdy.
@soyunmago: w większych miastach knajpy i inne takie stosują marketing zaczepny. Normalnie do ciebie podchodzą ludzie i nagabywują do knajp gdzie pracują. Osobiście byłem zaczepiany kilka razy. Najbardziej zapadło w pamięć jak zaczepiła „wymarzona szara myszka dla anonka” na początku myślałem ze zdarzył się cud, ale zaraz zapytałem czy nie jest właśnie nagabywaczką. Niestety była i zaraz odeszła :(