#metal
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy
- 0



- 5
#muzyka #metal #heavymetal #accept #80s #klasykmuzyczny #winyl #lifelikejukebox
2 października 1982 r. niemiecka grupa Accept wydała nagrany w Dierks Studios w Kolonii czwarty album studyjny - "Restless and Wild".
Płyta ta po dziś dzień przez wielu uznawana jest za najlepszy album w dorobku zespołu i choć Accept wielu słuchaczom kojarzy się przede wszystkim z płytą "Metal Heart" z
2 października 1982 r. niemiecka grupa Accept wydała nagrany w Dierks Studios w Kolonii czwarty album studyjny - "Restless and Wild".
Płyta ta po dziś dzień przez wielu uznawana jest za najlepszy album w dorobku zespołu i choć Accept wielu słuchaczom kojarzy się przede wszystkim z płytą "Metal Heart" z


fasttaker
via Android- 1
@Lifelike mmm Princess of the Dawn ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
- 2
- 26
- 4
@GraveDigger: death metal jest spoko akurat

I pomyśleć, że przed era tych swoich pseudo jaj, grali naprawdę fajny metal (╯︵╰,)
#nocnykochanek #metal #muzyka #rock
#nocnykochanek #metal #muzyka #rock

@badreligion66: Ich pseudojaja dały im popularność (dzięki patronatowi Walaszka), a jakościowo melodie i grę mają teraz lepszą, jedynie teksty nie każdemu pasują.
Dobra, 2 godzina, czas chyba do spania. Na ostatnią drogę tego dnia, Asphyx zagra ( ͡° ͜ʖ ͡°) #deathmetal #metal #doommetal
ASPHY̲X̲ - The Rac̲k̲ [1991]
ASPHY̲X̲ - The Rac̲k̲ [1991]

- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cóż, lubię Gathering, dobry zespół moim zdaniem, po tej płycie nie wiem co się dalej działo, ale do tego momentu (ifthen else) lubię i słucham. "How To Measure A Planet" to było moim zdaniem arcydzieło, to nie jest popularna opinia, ale jakie to ma znaczenie? #metal #doommetal
The Gathering - Saturnine [2000]
The Gathering - Saturnine [2000]

- 3
@Bad_Sector: Anneke <3
Klasyk, kocham. Dialog pożyczony z dobrego filmu, jak ktoś lubi stare horrory, polecam "The Masque of the Red Death" [1964] ( ͡° ͜ʖ ͡°) #doommetal #gothicmetal #metal
Theatre of Tragedy - And When He Falleth [1996]
Theatre of Tragedy - And When He Falleth [1996]

W ogóle cała ta płyta Therion jest moim zdaniem dobra, już czuć nieładny zapach drogi, którą pójdą dalej, ale tu jeszcze mamy kawał porządnego grania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #metal #deathmetal #doommetal
Therion - The Wings Of The Hydra [1995]
Therion - The Wings Of The Hydra [1995]

- 0
@Bad_Sector: O kurde. Co za czasy, kiedy ludzie pytają się o utwory z młodości, a Ty możesz odpowiedzieć tylko, że znasz zespół i piosenkę.
@Bad_Sector: NIEŁADNY ZAPACH
Cover wiadomo czyjego kawałka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja na przykład kiedyś jak kupiłem kasetę, to nie wiedziałem, że to jest cover, ale wtedy jeszcze nie było internetu ( ͡º ͜ʖ͡º) #metal #deathmetal #doommetal
Therion - Sorrows of the Moon [1995]
Therion - Sorrows of the Moon [1995]

- 2
@Bad_Sector: moja pierwsza kaseta to Bajm z lokalnej ksiegarni
- 1
@Bad_Sector: Mo ze Celtic Frost

Ale mam dziś death metalowy wieczór, same dobre kawałki mi się przypominają ( ͡° ͜ʖ ͡°) #metal #deathmetal
Pestilence - Twisted Truth [1991]
Pestilence - Twisted Truth [1991]

Bardzo dobry kawałek, wokal może wydawać się znajomy, ponieważ taki jest, to George Fisher ( ͡° ͜ʖ ͡°) #deathmetal #metal
Monstrosity - Dream Messiah [1996]
Monstrosity - Dream Messiah [1996]


- 16
- 3
@metalnewspl: puścisz takiemu Archspire i już ma obsrane gacie, no ja nie wiem co jest nie tak z ludźmi

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















