@wuzer19: koleś ma ewidentnie talent do rysowania i śmieszkowania, ale chyba jakoś nie ma zapału do kończenia i rozwijania jego przedsięwzięć
  • Odpowiedz
@Mentos69: kiedys dzwonilem do goscia co robi to u nas w miescie. powiedzial, ze oni to robia tylko od frontu tym plastidipem ( czyli srodek nie ruszony ) , a pytam czy to potem sie nie bedzie luszczyc czy cos od kamykow itp. - no to zaczal krecic ze nie powinno. Najwazniejsze czyli cena, prawie bez roznicy miedzy tym , a malowaniem w pro zakladzie proszkowo + zdarcie lakieru i
  • Odpowiedz