Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Jankino
via Android- 0
#malowanie #remontujzwykopem Jest jakaś zasada co do malowania ścian? Jakie farby latwiej sie nanosi czy moge najpierw pomalować calosc w rogach czyli kawalek przed sufitem i podloga a dopiero pozniej calosc? Sa jakies tipy zeby to wyszlo pięknie dla laika xD?

Quarel
- 1
@Jankino: Najpierw malujesz malym wakiem w rogach, przy suficie, przy podłodze a potem duzy walek i wio. Filozofii w tym nie ma :D Dobrze rozcieraj farbę i będzie luks

Jankino
- 0
@Quarel dzieks
Porysowany tylni zderzak z mojej winy. Chciałem się dogadać, żeby nie tracić zniżek OC (mam 3 samochody). Poszkodowany chce 1300 zł do ręki za malowanie zderzaka w 14 letnim aucie (!). Rozumiem, że inflacja itp, ale jakieś 2 lata temu malowanie elementu kosztowało mnie 300-500 w zależności od lokalizacji i "renomy" lakiernika. Ile wg was stracę na 3 samochodach po usunięciu szkody z OC (aktualnie mam pełne 60% zniżki)?
#lakierowanie
#lakierowanie
@forfiterex: nie, on chce 1400zl, bo jak sie nie dogadasz dostaniesz 1500zl madatu i utrate znizek. Jakby mi ktos z jego winy zrobil chocby mini ryske ktorej i tak nie chce naprawiac to bralbym wlasnie 1400zl, albo nawet 1600 - sprawca uniknalby 1500 mandatu, punktow i utraty znizek. Life is brutal
- 4
@kefas_safek: za to akurat nie dostanę mandatu (policja była powiedziała, że mandatu nie będzie)
Mirki, pomóżcie bo zaraz coś mnie strzeli!!!
Maluję ściany, na których jest tynk cementowo wapienny. Ściany są zagruntowane rozcieńczoną farbą podkładową. Kładę pierwszą warstwę farby lateksowej i cholernie mocno widać łączenia warstw. Łączenia robię "mokre do mokrego", dokładnie rozprowadzamy farbę, a to dalej przebija.
#remontujzwykopem #remont #malowanie #malarstwo
Maluję ściany, na których jest tynk cementowo wapienny. Ściany są zagruntowane rozcieńczoną farbą podkładową. Kładę pierwszą warstwę farby lateksowej i cholernie mocno widać łączenia warstw. Łączenia robię "mokre do mokrego", dokładnie rozprowadzamy farbę, a to dalej przebija.
#remontujzwykopem #remont #malowanie #malarstwo
źródło: comment_1646735202mobI6sjCxUn5vgx7BXRiI1.jpg
Pobierz- 2
@inko-gnito: a dałeś jej wyschnąć?
- 2
@inko-gnito: poczekaj około 3-4h
- 0
Jaka marka farb jest najlepsza (ściany, sufit w mieszkaniu) oraz rodzaj (lateksowa, akrylowa). Czeka mnie malowanie tynk gipsowy, ale bardzo równy, więc tylko zagruntuje i będę malować na biało i zastanawiam się w co lecieć. Czytałem, że Beckers jest niezły dobrze myślę?
#farby #remont #remontujzwykopem #malowanie #dom #mieszkanie
#farby #remont #remontujzwykopem #malowanie #dom #mieszkanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ugabugadojaskini: są takie obrazy np. Witkacy zrobił portret w portrecie, wykorzystując swój bardziej ekspresyjny styl niż całościowy obraz
źródło: comment_16463339833yfDnwqguQvM08WszDx27a.jpg
Pobierz- 2
@Theo_Y: o dziękuję, byłem pewien że ktoś już na to wpadł wcześniej :3
18
Rysunek myszy na cegle

Artysta David Zinn lubi wtapiać swoje kredowe rysunki w miejskie scenerie, tutaj mysz spogląda na przechodniów.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Wysyłka z magazynu: PL
600W Electric Spray Gun
Cena z VAT: 30,05 $
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka z polskiego magazynu. 3 dniowa dostawa.
#duxrm
600W Electric Spray Gun
Cena z VAT: 30,05 $
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka z polskiego magazynu. 3 dniowa dostawa.
#duxrm
źródło: comment_1646299275gXje06tHSw8l7n5lAK4oyr.jpg
Pobierz- 0
Ktoś używał czegoś takiego do odcinania koloru ścian od sufitu? Nie chce mi się bawić w taśmowanie i kombinuje
#malowanie #wykonczenie #mieszkanie #anza
#malowanie #wykonczenie #mieszkanie #anza
źródło: comment_1645370753JkEc66vn12FnX73sE9l7Pg.jpg
Pobierz- 2
@Islam: szczerze to taśma najlepiej wyjdzie. Mam te wałki z odcinaczem ale to sprawdza sie jak jak odcinka jest dalego bo z bliska widac jednak.
@Islam: ja używam walka z dystansem. Jak chcialem żeby odcięcie było szersze, np 2,5 cm to doklejałemklocek do tej części dystansującej. Trzeba trochę bardziej uważać ale daje radę.
Twój wynalazek widzę pierwszy raz.
Twój wynalazek widzę pierwszy raz.
- 12
Właśnie się dowiedziałem, że jedno z moich zdjęć stało się inspiracją do zrobienia obrazu. Jakoś tak od razu się mi się cieplej na serduchu zrobiło w ten pochmurny i wietrzny dzień. :-)
Jak ktoś używa instagrama to zachęcam do polubienia, żeby człowieka docenić. Ma całkiem fany styl.
Obraz
Mój
Jak ktoś używa instagrama to zachęcam do polubienia, żeby człowieka docenić. Ma całkiem fany styl.
Obraz
Mój
- 90
mircy, polecicie jakiś walec do malowania farbą lateksową, co nie zostawia paprochów?
#malowanie #remontujzwykopem
#malowanie #remontujzwykopem
Skończony i oprawiony.
Olej ma płótnie
30x30
Rama surowa, farba kredowa
#tworczoscwlasna #malowanie #malarstwo #art #obrazy
Olej ma płótnie
30x30
Rama surowa, farba kredowa
#tworczoscwlasna #malowanie #malarstwo #art #obrazy
źródło: comment_16447554290TWjt7mycnNenAcMgHfFgd.jpg
Pobierz- 2
@Arkil: tera ino siedzieć i patrzeć jak schnie
A drzwi jakie?
- 0
Mirki, pytanie:
Na opakowaniu farby jest napisane, żeby następną warstwę kłaść po np. 2h. Jak pierwsza warstwa jest sucha po 30 minutach i położę drugą (czyli 1,5h wcześniej niż powinienem) to co może się stać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pytanie #budownictwo #malowanie #farba #fizyka #stepujacybudowlaniec (bo mam wrażenie, że pytanie pasuje do tego tagu xD)
Na opakowaniu farby jest napisane, żeby następną warstwę kłaść po np. 2h. Jak pierwsza warstwa jest sucha po 30 minutach i położę drugą (czyli 1,5h wcześniej niż powinienem) to co może się stać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pytanie #budownictwo #malowanie #farba #fizyka #stepujacybudowlaniec (bo mam wrażenie, że pytanie pasuje do tego tagu xD)
Mirki, czym i jak przemalować mebel? Jest to przewijak IKEA o kolorze szaro-brązowo-borodwym (takie nie wiadomo co, cienka warstwa bo widać drewno), a chcę go zrobić całego na biało (bez widocznego drewna). Jakich farb użyć? Lakierować to też?
#meble #stolarstwo #pytanie #dom #malowanie
#meble #stolarstwo #pytanie #dom #malowanie
@W_goracej_wodzie_company: wałkiem flokowym uzyskasz gładką powierzchnie.
- 0
@W_goracej_wodzie_company: Dobierz wałek do farby jaką weźmiesz. Flokowy był rzeczywiście niezły, typowo gąbkowy wyszedł mi słabo. Jeśli będziesz kupował w jakimś sklepie to Ci podpowiedzą. Jak online to ściągnij instrukcję producenta i kupo to co radzi. Do jednej szafki kup raczej mały wałek nie większy niż 7-10 cm (nie pamiętam jakie są rozmiary). I polecam kuwetkę na farbę. Nie jest droga, a ułatwia robotę.
Powiem Wam Mirki, że aplikacja do doboru koloru od #tikurilla ssie. Dobierałem kolor w apce, zrobiłem różne zdjęcia itd. wybrałem kolor na screenie podpisany jako trochę jaśniejszy. Efekt finalny w komentarzu.
#remontujzwykopem #malowanie #remont
#remontujzwykopem #malowanie #remont
źródło: comment_1643544171S2LAiy4zgvRrruIcyEATbr.jpg
Pobierz- 1
- 0
#mieszkajzwykopem #remontujzwykopem #pytanie #mieszkanie #malowanie
Hej, mam taką listwę w kuchni po której jeżdżą drzwi. Chcę ją odkręcić, wymyć i pomalować. Czym najlepiej można żeby szybko się na zdarł kolor? Coś w sprayu?
Hej, mam taką listwę w kuchni po której jeżdżą drzwi. Chcę ją odkręcić, wymyć i pomalować. Czym najlepiej można żeby szybko się na zdarł kolor? Coś w sprayu?
źródło: comment_1643044264tpTaZie52OLpyp9PVvnnsF.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 9
@turbine papierek ścierny od 400 do 1500 i pasta polerska, Farba i tak zejdzie. Szybciej i mniej roboty to będzie kupić nową listwę
- 0
#mieszkajzwykopem #remontujzwykopem #pytanie #mieszkanie #malowanie
czesc, zostało mi z dwa litry takiego duluxa https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-%C5%9Bciany-i-sufity
można go jakoś wymieszać żeby troszkę ten kolor ściemnić, chciałbym coś pomalować na ciemniejszy szary
czesc, zostało mi z dwa litry takiego duluxa https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-%C5%9Bciany-i-sufity
można go jakoś wymieszać żeby troszkę ten kolor ściemnić, chciałbym coś pomalować na ciemniejszy szary
@turbine: ja zawsze kupowałem pierwszy lepszy pigment i działało
- 0
@kwiateusz: @ArniSpencer: no i tak bede musial sprobowac. Jeszcze jedno pytanie, czy sa farby duluxa 1 litrowe. nie wiem czy mi starczy to co mi zostalo (a moze byc na styk) wiec dla spokoju dokupiłbym 1l.






















