https://popkulturowykociolek.pl/logitech-desk-mat-seria-studio-test/
Znudzeni tradycyjnym wyglądem swojego biurka/miejsca pracy? Spragnieni odrobiny kolorytu, który urozmaicił i uprzyjemniłby czas spędzony przy komputerze? Jeśli na powyższe pytania padły twierdząco odpowiedzi, to warto zainteresować się podkładką Logitech Desk Mat Seria Studio. #testy #sprzetkomputerowy #akcesoriakomputerowe #logitech
KulturowyKociolek - https://popkulturowykociolek.pl/logitech-desk-mat-seria-studio-te...

źródło: comment_1643622773AzAuldAnXuq9QhJNoZw6NW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta

Jak ustawić profil stały w myszce #logitech aby po podpięciu do konsoli był ten zachowany profil.
Wiem że tak nie jest bo są na myszce dwa profile, a po podpięciu do konsoli jest standardowy zielony. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem sobie MX Master 3, jestem po jednym dniu używania i chyba ją zaraz przez okno wyrzucę.

Miała być idealnie pode mnie - duża, dobra do palm grip, działająca na każdej powierzchni, z nastawieniem na pracę, a nie gaming.

No i wyszło, że jest:
1 - za mała, bo przy jej kształcie nie mieści mi się serdeczny i mały palec z boku myszki, więc muszę jej używać w gripie 1-3-1, zamiast odwiecznego 1-2-2,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gobi12: Po troszkę więcej niż miesiącu użytkowania straciła matowienie na LPM i trochę na PPM. Od pewnego czasu produkty Logitecha to lipa.

Używam dwoma palcami.

Kółko w pewnym momencie u mnie zaczęło dziwnie
  • Odpowiedz
ziom ile masz lat i jaka Ty masz łapę


@Adom007: 30, a łapa raczej taka średnia plus (20 cm długości). Po prostu przy kształcie tej myszki nie da się mieć w ustawieniu 1-2-2 dwóch palców na jej prawym boku rak ułożonych, żeby nie szurać po blacie jak @keton22: pisze. No i ja lubię mieć dość płasko dłoń na myszce położoną.

@arfordifrikej: No ja jestem na ten
  • Odpowiedz
#myszka #pcmasterrace #pc #cokupic #logitech #steelseries #gry
Po ponad 4 latach używania zalałem sobie kawą moją świetną myszkę Rival 100, kupioną na super promocji za 50 zł i serduszko mi się kraje (,) jeżeli nie uda mi się jej ogarnąć to będę zmuszony kupić nową, możecie coś polecić?
Ogólnie szukam czegoś za 100-150 zł,
Krs90 - #myszka #pcmasterrace #pc #cokupic #logitech #steelseries #gry 
Po ponad 4 l...

źródło: comment_1642410509KGasy6zrTCe2xOQ8azeyWw.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lizak21: Że też nie widziałem tego posta wcześniej, bo bym trochę zaoszczędził. Dziś kupiłem i niestety też mi nie podpasywała, za mała myszka :(
  • Odpowiedz
Hejo
Potrzebowałbym myszki która ma:
* ciche klawisze
* cichą rolkę
* spoko jakby była bezprzewodowa

Natrafiłem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonim1133: teraz dobre 2.0 mają lepszy bass niż takie pierdziawki i z regulacją basu. Głównie dlatego że taka satelitka jest często większa niż cały sub z komputerowych x-530/x540. Czasy się bardzo zmieniły jak chodzi o taki sprzęt

Miałem kilka x-530, x-230, x-540 też słuchałem, mam kilka Z-2300. Najgorszemu wrogowi bym ich w 2021 nie polecił, podobnie nowszych logitechów/creativów nawet do łupania

Jak zależy ci tylko na dudniedniu, poluj na używane
  • Odpowiedz
Kurła Mircy, support #logitech to jest moim zdaniem sztos. Otóż posiadam słuchawki tej firmy no i ostatnio przypadkiem rozwaliłem taki plastik co łączy pałąk ze słuchawką, wyrwałem mocowanie śruby co trzyma to w kupie. Z racji tego że uszkodzenie było mechaniczne i z mojej winy, to gwarancja odpadała. Jakoś to pokleiłem, niby się trzyma jak widać na zdjęciu ale wygląda to trochę chu#owo więc postanowiłem napisać do supportu czy może
electroN - Kurła Mircy, support #logitech to jest moim zdaniem sztos. Otóż posiadam s...

źródło: comment_1640803668lo35GEJDpnl7wCgYWDAvRN.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy system moze czasami powodowac dwuklik w myszce? Od jakiegos czasu pojawil mi sie dwuklik w moim ponad 4 letnim logitechu g403 na testerze moge poklikac 100-200 razy bez double klicka a potem pojawia sie co chwile przez jakis czas... Dzis pare razy zauwazylem double klick po calym dniu, a wczoraj byl wlasciwie non stop... Chyba pierwszy raz spotykam sie z double klickem w myszce dlatego wydaje mi sie to ciut "dziwne"
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest opcja zmapowania przycisku fn z mx keys wersja windows/mac?

Potrzebuję zrobić tam option -> tak samo jak jest na klawiaturze macbooka.
Probowalem Karabiner-element i launch eventViewer ale nie widzi w ogóle tego przycisku samego, tylko gdy jest kliknięty z innym klawiszem funkcyjnym typu f12.

#logitech #macbook #apple
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hav0c: obsługa przycisku fn dzieje się na poziomie mikrokontrolera samej klawiatury nie w systemie więc nie przypiszesz tego przycisku pod nic innego bo on po prostu nie wysyła żadnego sygnału po usb
  • Odpowiedz