W gąszczu ciągłych narzekań na procesy reklamacji itp to ja pochwalę firmę #steelseries za obsługę.
Kupiłem Aeroxa 9 w zeszłym roku, parę dni temu coś zaczął dawać o sobie jeden z klawiszy bocznych - raz łapał, raz nie. Otworzyłem ticket na stronie steelseries, po paru godzinach dostałem odpowiedź że otwierają proces RMA - mam wysłać zdjęcia myszki z kilku stron i widoczne zdjęcie od dołu z S/N oraz dowód zakupu.
Kupiłem Aeroxa 9 w zeszłym roku, parę dni temu coś zaczął dawać o sobie jeden z klawiszy bocznych - raz łapał, raz nie. Otworzyłem ticket na stronie steelseries, po paru godzinach dostałem odpowiedź że otwierają proces RMA - mam wysłać zdjęcia myszki z kilku stron i widoczne zdjęcie od dołu z S/N oraz dowód zakupu.























#steelseries
#sprzetkomputerowy
#gry
#komputery