W gąszczu ciągłych narzekań na procesy reklamacji itp to ja pochwalę firmę #steelseries za obsługę.

Kupiłem Aeroxa 9 w zeszłym roku, parę dni temu coś zaczął dawać o sobie jeden z klawiszy bocznych - raz łapał, raz nie. Otworzyłem ticket na stronie steelseries, po paru godzinach dostałem odpowiedź że otwierają proces RMA - mam wysłać zdjęcia myszki z kilku stron i widoczne zdjęcie od dołu z S/N oraz dowód zakupu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nairoht: mam myszke logitecha
kupiona 10 lat temu i nadal działa w powiedzmy 90%, jest to model G600 (12 przycisków bocznych, sama rolka ma 5 opcji)
po 2,5 roku, jedna z opcji rolki przestała działać ( w prawo, nie uciążliwe, jedynie w grach mmo jedna opcja mniej)
zgłosiłem
w pare dni dostalem odp, ze tej myszy juz nie produkuja, wiec wymiana nie wchodzi w gre
ma sobie zatrzymać niesprawna w
  • Odpowiedz
Witam, mam problem z myszka steelseries rival 3 bezprzewodowa, z poczatku bylo dobrze, ale teraz zerwalo polaczenie i nie wiem jak sie polaczyc znow, wczesniej zerwalo i polaczylo sie samo po restarcie komputera, a teraz nic... zmienialem porty usb dongla, jak przytrzymuje przycisk na donglu to miga, ale nie laczy sie z myszka, w oprogramowaniu steelseries pisze ze nie jest polaczona, jak daje zebatke i chce sparowac to nie moge tego kliknac
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qwertyasdf123: Z tego co do tej pory rozmawiamy o tej myszce, to mam podejrzenie braku połączenia BT miedzy myszką a jej donglem.

Nie jest to spowodowane niskim napięciem na bateriach samej myszki, gdyż sugerujesz, że ta ma zasilanie.
Masz jeszcze jakieś inne dongle BT w tym urządzeniu mogące zakłucać komunikacje tej myszy?

Jeszcze ten soft sterujący do tej myszy - ustawianie DPI, jakichś ledów oświetleniowych jak ta myszka ma czy innych jej parametrów
  • Odpowiedz
@efekt_placebo Z tego co wiem, żadne słuchawki bezprzewodowe które mają mikrofon nie działają. Musisz podłączyć po kablu. Ja tak chciałem by na tv pograć i pogadać - nie da się. Może kiedyś to zmienią.
  • Odpowiedz
@G06DbT: Kto tak powie? RMA w Steelseries dostałem nawet na zakup po upływie gwarancji. Raczej luźno podchodzą do wysyłki nowego sprzetu.
Ze 3-4 razy zgłaszałem i za kazdym razem bez problemu. Jakość może i słaba ale proces RMA całkiem prosty i sprawny.
  • Odpowiedz
@retardo: na piszczące cewki? Mogą się na ciebie wypiąć, bo klawa działa jak ma.

Wszystko zależy od tego, jak głośne jest to piszczenie.
  • Odpowiedz
  • 1
Naprawiłem stary adapter. Dla potomnych pierdzielnąłem nim o stół aż Windows zaczął go wykrywać.
  • Odpowiedz
Ma ktoś, bądź miał?

Zaczynają mnie irytować moje Arctis 7+ bo przy obracaniu łbem słuchawki haczą o poduszkę fotela.
A przy 4 monitorach obracam głowę dość często.

Ciekawi mnie jak z dźwiękiem, zależy mi na dobrym bassie, jakimś dźwięku przestrzennym no i żeby grały ładnie bo po nocach słucham muzyki programując.
MePix - Ma ktoś, bądź miał? 

Zaczynają mnie irytować moje Arctis 7+ bo przy obracani...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema wie ktos moze czy da sie zrobic tak by, po wylaczeniu aplikacji steelseries GG klawiatura dalej zmieniala kolory synchronicznie z myszka? Poniewaz sobie tak ustawilem ze idzie taka fala przez klawiature Apex 3 i myszke Rival 3. Z tym ze jak wyłacze aplikacje to klawiatura przestaje zmieniac kolory i są stałe. A myszka nadal zmienia. Da sie zrobic tak zeby to wszystko dzialalo bez wlaczonej aplikacji? Bo jak wyłacze aplikacje to
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#steelseries
Czy wam też padają myszy z tej firmy?
Mam steelseries rival 5 i mysz po 15-20min przestaje działać. W sensie świeci, ale mysz nie reaguje. Oczywiście zmiana portu, sterowników itd. nic nie daje. Czasem żyje pół godziny i zwiecha.
To jakiś żart.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

witam, myszka steelseries rival, sluchawki nova 3 i klawiatura apex 3, w programie steelseries nie moge zmienic zeby wszystko razem swiecilo jednym kolorem, nie wykrywa klwaiatury, myszka i sluchawki swieca tak samo wiec z nimi jest ok, czy da sie cos z tym zrobic zeby widzialo tez klawiature? #steelseries #komputer
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuje pomocy.. Moja kobita nie może korzystać z discorda gdyż z dnia na dzień przestał działać jej mikrofon w słuchawkach Arctis 5 - podłączyła do innego kompa ( laptopa ) i normalnie mikrofon działa. Sprawdzaliśmy w ustawieniach czy tam na domyślne czegoś innego nie przełączyło i nic się nie zmieniło. Mikrofonu nie wykrywa również rejestrator dźwięku w windowsie. Czego może to być wina? Jak to naprawić ?

#pytaniedoeksperta #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arctis 5


@DmNQ193: Podłączane są przez USB czy przez adapter do TRRS 3,5mm?

Niezależnie od tego. Możesz zobaczyć czy sam system (na poziomie sterownika) rejestruje sygnał z mikrofonu.
Możesz na pulpicie zrobić skrót do mmsys.cpl i uruchomić. To kontrolka klasycznego panelu sterowania do
  • Odpowiedz
Mirasy, planuję kupić sobie nową #myszka do gier (raczej casualowego grania w CS, Diablo itp.). Z racji posiadanych słuchawek, najbardziej zastanawia mnie coś od #steelseries, żeby nie wgrywać kolejnego zbędnego oprogramowania.
Jakie są od nich najbardziej sensowne modele w niższych przedziałach cenowych? Szukam czegoś na kablu (może być odpinany, może być na stałe) i w sumie bardziej zależy mi na szeroko pojętej trwałości niż jakichś turbo bajerach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Mireg: Mam Rival 5 i 650 (bezprzewodowe 600), obie śmigają już któryś rok - kupiłem na błędnej cenówce na amazonie. Poszukaj na OLX, pewnie dalej próbują sprzedać xD

650 zdecydowanie cięższa z wyjścia, nawet bez ciężarków, po czasie się odkleja guma lekko, ale ten element jest wyciągalny i jak sprawdzałem to było to kilka złotych. Rival 5 leciutka, działa bezproblemowo.
  • Odpowiedz
Niestety zdechł mi Logitech. Myślę o kupnie myszki i wstępny pomysł mam na Steelseries Aerox 3 lub 5, ale mam takie pytanka:

1) Czy ustawienia DPI przechodzą między komputerami? W Logitechu niestety tak nie ma i wszelkie ustawienia działają dopóki masz aplikację Logitecha, a nie są "zapisywane" jakoś w pamięci urządzenia / dongle. Czyli jak używasz dużego DPI i podłączysz dongle do innego urządzenia do DPI powstaje domyślne.

2) Zakładam, że wersja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Megawonsz_dziewienc: W sensie podejrzewam, że używasz dongle unifying czy jak on tam. Na nim nawet da się grać, ale np. opóźnienie klawiatury (nawet na dongle) jest zauważalne w grach, np. DBD. Nie jest ono wtedy gigantyczne, ale czuć, że jest gorzej.

Na razie myślę czy wireless czy wired, że tak powiem :D Ale może faktycznie Aerox 3 wezmę
  • Odpowiedz
Witam,

Zakupiłem wczoraj nową myszkę steelseries Aerox 5, myszkę kupiłem głównie z myślą o graniu w csa, no i zauważyłem po pierwszym dniu następujący problem. Czasami przy szybkim poruszaniu myszką, myszka staje mi w miejscu, gram na dosyć niskiej czułości myszy i dosyć dużo macham ręką i tak sobie myślę, czy to może jest problem ze mną, że zbyt wysoko odrywam myszkę od podkładki i przez to czasami nie reaguje, bo jak myszka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy ktoś z Was wie jak ustawić aby domyślne urządzenie audio było realtek? Po zakupie słuchawek po każdym resecie kompaustawia mi się SteelSeries Sonar Virtual audio. Już mnie szlag trafia
#steelseries
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krizz: wejdz w ustawienia steel series i zobacz czy nie masz tam jakiejs opcji ktora "zawsze ustawia jako domyslne", sprobuj odznaczyc, reset kompa. Jak nie masz programu, to zobacz w uslugach czy nie uruchamia sie steelseries gdzies - jakis autorun czy cos przy starcie.
  • Odpowiedz