Czy ma ktoś jakiś przeciek, czy Logitech planuje wypuścić nową wersję klawiatury MX Keys?
MX Keys mini bardzo fajna, ale nie ma klawiatury numerycznej :(
Z kolei MX Keys ma nienaturalnie długą spacje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#klawiatura #komputery #logitech
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VintageRock: Ach, racja! Myślałem ciągle o shifcie, a nie spacji ().
Mi spacja nigdy dotąd nie przeszkodziła, choć jak teraz patrzę na swoje inne klawiatury, to rzeczywiście jest nie tak, jak być powinno.

Też chciałbym wiedzieć, czy wyjdzie MX Keys 2, gdyż już naliczyłem się 3 wad w MX Keys:
1. Krótki lewy shift (ogólnie brak formatu ANSI w Europie)
2. Brak odstępów co 4 klawisze
  • Odpowiedz
@Pyxelr: no właśnie. Mi ta spacja najbardziej przeszkadza. Czekam na MX Keys 2.

4. Nie można grać w dwie osoby na jednej klawiaturze gdy używasz klawiatury numerycznej i strzałek jednocześnie. Klawiatury za 60zł nie mają tego problemu xD
  • Odpowiedz
@Dzienny: tak jedna z najlepszych myszek - chociaż niektórzy potrzebują trochę czasu do przyzwyczajenia ułożenia dłoni. Dla mnie jedna z nielicznych myszek na której mogę pracować wiele godzin bez bólu nadgarstków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ETS2 na kierze i manualu to zupełnie inny wymiar grania. Jazda i biegi jako-tako opanowane, teraz pozostaje ogarnąć parkowanie z ładunkiem.

#ets2 #logitech #g29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, muszę kupić nową klawę, być może klawę + myszkę. Obecnie posiadam od ok ponad 2 lat zestaw Corsaira - skądinąd fajny, ale to RGB mi się przejadło trochę, ponadto ten sprzęt się brudzi na potęgę, szczególnie klawiatura gdzie pod klawiszami jest multum miejsca na brud.

Co możecie mi polecić z np. zestawów (choćby łączonych) klawa + myszka? Coś Logitecha np? Nie potrzebuję RGB (chociaż podświetlenie delikutaśne może być np. jednokolorowo), chcę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy można gdzieś dokupić pokrywkę baterii do klawiatury Logitech? Jest to zestaw klawiatura i mysz MK220.

Jakiś czas temu miałem wizytę dalszej rodziny z gówniakiem i młody pizgnął tą klawiaturą i ta pokrywka gdzieś się zapodziała. Szukałem pod meblami ale nie ma.

#logitech #pcmasterrace #kiciochpyta
Harry_Callahan - Czy można gdzieś dokupić pokrywkę baterii do klawiatury Logitech? Je...

źródło: comment_1639555720C5VwDjXB05X4IukbDdeXX4.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, przymierzam się do zakupu słuchawek i myszki. Ma ktoś logitecha g432 i g502 hero special edition? Czym różni się zwykła edycja hero od "specjalnej"? z tego co czytałem to tylko kolorem, i jest dużo tańsza od hero.
#logitech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam serdecznie szanownych wykopków

Zwracam się do was z prośbą polecenia mi myszki komputerowej, najlepiej bezprzewodowej. Budżet do 500 zł. Komputera używam głównie do przeglądania internetu, trochę programów CAD, raz na ruski rok zagram z kolegami w CSa albo w jakąś inną gierkę (nie jestem "gejmerem"). Do tej pory używałem dwóch myszy : Logitecha M500s i Logitecha MX Performance, do tej pierwszej nie mam absolutnie nic do zarzucenia, bo korzystam z niej już
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@gzyms111 Jak kolega wyżej pisze g502 to cudeńko. Ale możesz też sprawdzić logitech mx master 3. Jest chyba trochę większa i ma dodatkowa rolkę.
  • Odpowiedz
Czy ktoś jest w stanie polecić jakiś dobry zestaw bezprzewodowy mysz + klawiatura do pracy biurowej?
Chodzi o prosty standardowy układ klawiszy jak w Logitech K270 (oraz podobnie rozmiarowo, czyli nieduża klawiatura).
Na swoje nieszczęście miałem w przeciągu 2 lat dwa zestawy Logitecha.
Wspomniany K270, po roku klawisze na klawiaturze numerycznej (głównie enter i zero) zaczęły wciskać się bardzo nieprecyzyjnie i z oporem. Trzeba prawie idealnie trafiać w środek klawisza, aby dało to pożądany
uve444 - Czy ktoś jest w stanie polecić jakiś dobry zestaw bezprzewodowy mysz + klawi...

źródło: comment_1638988554aTpq1x9LZ9JZDMxzw2DexE.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wspomniany K270, po roku klawisze na klawiaturze numerycznej (głównie enter i zero) zaczęły wciskać się bardzo nieprecyzyjnie i z oporem. Trzeba prawie idealnie trafiać w środek klawisza, aby dało to pożądany efekt.


@uve444: zasadniczo to z logitechem (jak nie zalany czy nie zasypany okruszkami) to problemów nie miałem - ale jeśli chcesz niezniszczalnej a tanie jklawiatury - kupuj za grosze korpoklawiatury HP/Dell w typie jak poniżej.
Wiem, jest przewodowa. Ale
hrumque - > Wspomniany K270, po roku klawisze na klawiaturze numerycznej (głównie ent...

źródło: comment_1639053602pi0VkO2lPANzHvW961ErqT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl nie mam ale gdy sam szukałem to zdecydowanie wygrał thrustmaster t300rs GT. Zamiast zębatek są pasy więc większa dokładność i jest dużo bardziej cicha. Jak zechcesz to możesz później dokupić replikę kierownicy z Ferrari i jest kompatybilna
  • Odpowiedz
Mircy da się jakoś wyłączyć w logitechu g305 to, że po ruchu myszką komputer wychodzi z stanu uśpienia? W-----a mnie już to że czasami tylko zahaczę o biurko i mi się załącza laptop..
#myszka #komputery #logitech
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrafi ktoś mi wytłumaczyć, dlaczego pomoc techniczna Logitecha tak ssie?
Nie dość, że nie mają oddziału w Polsce, strona nie działa, na chacie nikt nie odpisuje, to jeszcze nie mają maila kontaktowego... Przecież to jest jakiś żart. Jeszcze jakby chociaż stronie udawało się zapamiętać wybrany język, to pomyślałbym, że to chwilowy błąd, ale jednak ktoś to chyba zrobił specjalnie, aby jak najbardziej zniechęcić ludzi do jakiegokolwiek kontaktu z nimi...

#logitech
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szysu: Jednak ktoś wysłał do mnie maila, że wyślą nową klawiaturę, a starej nie chcą. Niby okej, ale lekki niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
Jak to jest z Logitech MX Master 3? Faktycznie ten scroll nie działa tak jak powinien? Na reddicie spora liczba użytkowników skarży się na jego działanie.
Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy czekać na nowa wersje (nie mam ciśnienia żeby już kupić) czy brać tego, a na reddicie się nie znajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logitech #mxmaster trochę #programista15k bo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiktorgg: Korzystam i nie wiem o co chodzi. Scroll jest konfigurowalny w trybie płynnego i skokowego obracania. Można zrobić by sam przechodził w stan płynnego obracania a przycisk do zmiany wykorzystać jako przycisk do zmiany prędkości myszki albo przycisk gestów.
Aha aplikacja Logitecha do tej myszki jest niestety konieczna, ale jest też wersja opensource pod Linuxa.
  • Odpowiedz
Mirasy lepiej kupić MX Keys 3 pełną wersją z klawiaturą numeryczną czy MX Keys 3 Mini?
Trochę się boje, że pełna wersja będzie klockiem chociaż często korzystam z numerycznej klawiatury…. I dlaczego Mini jest droższa o prawie 150 zł ?!
#logitech
#pc
#apple
#macbook
#mxkeys
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MX Keys 3 Mini


@kamil-gatarczyk: Spojrzałem jeszcze raz na tą mini i powiem Ci, że jednak bym się zastanowił czy nie korzystasz często ze strzałek i klawiszy "home/end/pgup/pgdown".

Właśnie sobie przypomniałem dlaczego mój logi k780 w piwnicy leży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz