Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Miraski, muszę kupić nową klawę, być może klawę + myszkę. Obecnie posiadam od ok ponad 2 lat zestaw Corsaira - skądinąd fajny, ale to RGB mi się przejadło trochę, ponadto ten sprzęt się brudzi na potęgę, szczególnie klawiatura gdzie pod klawiszami jest multum miejsca na brud.
Co możecie mi polecić z np. zestawów (choćby łączonych) klawa + myszka? Coś Logitecha np? Nie potrzebuję RGB (chociaż podświetlenie delikutaśne może być np. jednokolorowo), chcę
Co możecie mi polecić z np. zestawów (choćby łączonych) klawa + myszka? Coś Logitecha np? Nie potrzebuję RGB (chociaż podświetlenie delikutaśne może być np. jednokolorowo), chcę
@Bogdan_Boner najlepszy zestaw to MX Keys + MX Master 2s/3
@Bogdan_Boner chyba ciężko dostać taki układ o jakim mówisz. Mi osobiście ten układ nie przeszkadza.
Zawsze możesz zamówić i zwrócić po 14 dniach jak Ci nie spodoba :)
Zawsze możesz zamówić i zwrócić po 14 dniach jak Ci nie spodoba :)
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TestoSynth: porządne keycapsy z PBT po roku klepania w klawiaturę po 8h dziennie byłyby jak nowe.
Czy można gdzieś dokupić pokrywkę baterii do klawiatury Logitech? Jest to zestaw klawiatura i mysz MK220.
Jakiś czas temu miałem wizytę dalszej rodziny z gówniakiem i młody pizgnął tą klawiaturą i ta pokrywka gdzieś się zapodziała. Szukałem pod meblami ale nie ma.
#logitech #pcmasterrace #kiciochpyta
Jakiś czas temu miałem wizytę dalszej rodziny z gówniakiem i młody pizgnął tą klawiaturą i ta pokrywka gdzieś się zapodziała. Szukałem pod meblami ale nie ma.
#logitech #pcmasterrace #kiciochpyta
źródło: comment_1639555720C5VwDjXB05X4IukbDdeXX4.jpg
Pobierz@Harry_Callahan: jesli juz to bym pisal do logitecha
młody pizgnął tą klawiaturą i ta pokrywka gdzieś się zapodziała
@Harry_Callahan: Pizgnij gówniakiem, jak będzie szukał swoich zębów to może przy okazji klapkę znajdzie.
Siemka, przymierzam się do zakupu słuchawek i myszki. Ma ktoś logitecha g432 i g502 hero special edition? Czym różni się zwykła edycja hero od "specjalnej"? z tego co czytałem to tylko kolorem, i jest dużo tańsza od hero.
#logitech
#logitech
Witam serdecznie szanownych wykopków
Zwracam się do was z prośbą polecenia mi myszki komputerowej, najlepiej bezprzewodowej. Budżet do 500 zł. Komputera używam głównie do przeglądania internetu, trochę programów CAD, raz na ruski rok zagram z kolegami w CSa albo w jakąś inną gierkę (nie jestem "gejmerem"). Do tej pory używałem dwóch myszy : Logitecha M500s i Logitecha MX Performance, do tej pierwszej nie mam absolutnie nic do zarzucenia, bo korzystam z niej już
Zwracam się do was z prośbą polecenia mi myszki komputerowej, najlepiej bezprzewodowej. Budżet do 500 zł. Komputera używam głównie do przeglądania internetu, trochę programów CAD, raz na ruski rok zagram z kolegami w CSa albo w jakąś inną gierkę (nie jestem "gejmerem"). Do tej pory używałem dwóch myszy : Logitecha M500s i Logitecha MX Performance, do tej pierwszej nie mam absolutnie nic do zarzucenia, bo korzystam z niej już
- 2
Czy ktoś jest w stanie polecić jakiś dobry zestaw bezprzewodowy mysz + klawiatura do pracy biurowej?
Chodzi o prosty standardowy układ klawiszy jak w Logitech K270 (oraz podobnie rozmiarowo, czyli nieduża klawiatura).
Na swoje nieszczęście miałem w przeciągu 2 lat dwa zestawy Logitecha.
Wspomniany K270, po roku klawisze na klawiaturze numerycznej (głównie enter i zero) zaczęły wciskać się bardzo nieprecyzyjnie i z oporem. Trzeba prawie idealnie trafiać w środek klawisza, aby dało to pożądany
Chodzi o prosty standardowy układ klawiszy jak w Logitech K270 (oraz podobnie rozmiarowo, czyli nieduża klawiatura).
Na swoje nieszczęście miałem w przeciągu 2 lat dwa zestawy Logitecha.
Wspomniany K270, po roku klawisze na klawiaturze numerycznej (głównie enter i zero) zaczęły wciskać się bardzo nieprecyzyjnie i z oporem. Trzeba prawie idealnie trafiać w środek klawisza, aby dało to pożądany
źródło: comment_1638988554aTpq1x9LZ9JZDMxzw2DexE.jpg
Pobierz- 1
Wspomniany K270, po roku klawisze na klawiaturze numerycznej (głównie enter i zero) zaczęły wciskać się bardzo nieprecyzyjnie i z oporem. Trzeba prawie idealnie trafiać w środek klawisza, aby dało to pożądany efekt.
@uve444: zasadniczo to z logitechem (jak nie zalany czy nie zasypany okruszkami) to problemów nie miałem - ale jeśli chcesz niezniszczalnej a tanie jklawiatury - kupuj za grosze korpoklawiatury HP/Dell w typie jak poniżej.
Wiem, jest przewodowa. Ale
źródło: comment_1639053602pi0VkO2lPANzHvW961ErqT.jpg
Pobierz#komputery #klawiatura #logitech
Jak ktoś zgubił odbiornik BT od zestawu myszka+klawiatura i nie da się tego powiązać z odbiornikiem unifying to sprzęt jest w zasadzie do wyrzucenia?
Jak ktoś zgubił odbiornik BT od zestawu myszka+klawiatura i nie da się tego powiązać z odbiornikiem unifying to sprzęt jest w zasadzie do wyrzucenia?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Loginconajmniej4znaki: tak. Miałem 4 takie same zestawy k220 jednocześnie i każdy działał tylko ze swoim.
Edit: ale to nie było bt a 2.4ghz
Edit: ale to nie było bt a 2.4ghz
Dotarła do mnie dobra wiadomość. Wraca nauka zdalna :)
A tak się szczęśliwie składa, że mam kamerki internetowe do sprzedaży:
Logitech C910 Pro FHD Carl Zeiss® - to raczej sprzęt ja jutuberów / strimerów;
Logitech B910 HD Carl Zeiss®
A tak się szczęśliwie składa, że mam kamerki internetowe do sprzedaży:
Logitech C910 Pro FHD Carl Zeiss® - to raczej sprzęt ja jutuberów / strimerów;
Logitech B910 HD Carl Zeiss®
- 0
@LubieKiedy: Wiem :) Ale masońską moderacja może nie uznać tego za śmieszne.
Dotarła do mnie dobra wiadomość. Wraca nauka zdalna :)
A tak się szczęśliwie składa, że mam kamerki internetowe do sprzedaży:
Logitech C910 Pro FHD Carl Zeiss® - to raczej sprzęt ja jutuberów / strimerów;
Logitech B910 HD Carl Zeiss®
A tak się szczęśliwie składa, że mam kamerki internetowe do sprzedaży:
Logitech C910 Pro FHD Carl Zeiss® - to raczej sprzęt ja jutuberów / strimerów;
Logitech B910 HD Carl Zeiss®
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@stefan_pmp: To świetnie! Gówniary będą miały mnóstwo czasu by świecić tyłkiem na Showup :D
@wiktorek_pl nie mam ale gdy sam szukałem to zdecydowanie wygrał thrustmaster t300rs GT. Zamiast zębatek są pasy więc większa dokładność i jest dużo bardziej cicha. Jak zechcesz to możesz później dokupić replikę kierownicy z Ferrari i jest kompatybilna
- 2
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 17 dni.
36 ładowanie od nowości.
Mysz była używana średnio 12 godzin dziennie
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
36 ładowanie od nowości.
Mysz była używana średnio 12 godzin dziennie
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
Czy używa ktoś myszki logitech g305 lightspeed? Nie jest zbyt mała? mam dosyć spore dłonie #logitech #pcmasterrace #myszka #sprzetkomputerowy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Chris_Karczynski: standardowe, claw grip
- 0
@Just_Doesnt_Know: ale duże czy małe?
- 0
- 0
Potrafi ktoś mi wytłumaczyć, dlaczego pomoc techniczna Logitecha tak ssie?
Nie dość, że nie mają oddziału w Polsce, strona nie działa, na chacie nikt nie odpisuje, to jeszcze nie mają maila kontaktowego... Przecież to jest jakiś żart. Jeszcze jakby chociaż stronie udawało się zapamiętać wybrany język, to pomyślałbym, że to chwilowy błąd, ale jednak ktoś to chyba zrobił specjalnie, aby jak najbardziej zniechęcić ludzi do jakiegokolwiek kontaktu z nimi...
#logitech
Nie dość, że nie mają oddziału w Polsce, strona nie działa, na chacie nikt nie odpisuje, to jeszcze nie mają maila kontaktowego... Przecież to jest jakiś żart. Jeszcze jakby chociaż stronie udawało się zapamiętać wybrany język, to pomyślałbym, że to chwilowy błąd, ale jednak ktoś to chyba zrobił specjalnie, aby jak najbardziej zniechęcić ludzi do jakiegokolwiek kontaktu z nimi...
#logitech
Jak to jest z Logitech MX Master 3? Faktycznie ten scroll nie działa tak jak powinien? Na reddicie spora liczba użytkowników skarży się na jego działanie.
Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy czekać na nowa wersje (nie mam ciśnienia żeby już kupić) czy brać tego, a na reddicie się nie znajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logitech #mxmaster trochę #programista15k bo
Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy czekać na nowa wersje (nie mam ciśnienia żeby już kupić) czy brać tego, a na reddicie się nie znajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logitech #mxmaster trochę #programista15k bo
- 1
@Wiktorgg: Korzystam i nie wiem o co chodzi. Scroll jest konfigurowalny w trybie płynnego i skokowego obracania. Można zrobić by sam przechodził w stan płynnego obracania a przycisk do zmiany wykorzystać jako przycisk do zmiany prędkości myszki albo przycisk gestów.
Aha aplikacja Logitecha do tej myszki jest niestety konieczna, ale jest też wersja opensource pod Linuxa.
Aha aplikacja Logitecha do tej myszki jest niestety konieczna, ale jest też wersja opensource pod Linuxa.
@lionbest: Ok, dzięki :)
@kamil-gatarczyk: xD. No przeciez piszesz ze czesto korzystasz z numerycznej, dodatkowo jest tansza.
Pelna wersja ma normalne wymiary klawiatury, gdzie tu klocek? Imho to jest zgrabniejsza niz wiekszosc na rynku.
Pelna wersja ma normalne wymiary klawiatury, gdzie tu klocek? Imho to jest zgrabniejsza niz wiekszosc na rynku.
- 1
MX Keys 3 Mini
@kamil-gatarczyk: Spojrzałem jeszcze raz na tą mini i powiem Ci, że jednak bym się zastanowił czy nie korzystasz często ze strzałek i klawiszy "home/end/pgup/pgdown".
Właśnie sobie przypomniałem dlaczego mój logi k780 w piwnicy leży ( ͡° ͜ʖ ͡°)



























MX Keys mini bardzo fajna, ale nie ma klawiatury numerycznej :(
Z kolei MX Keys ma nienaturalnie długą spacje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#klawiatura #komputery #logitech
Mi spacja nigdy dotąd nie przeszkodziła, choć jak teraz patrzę na swoje inne klawiatury, to rzeczywiście jest nie tak, jak być powinno.
Też chciałbym wiedzieć, czy wyjdzie MX Keys 2, gdyż już naliczyłem się 3 wad w MX Keys:
1. Krótki lewy shift (ogólnie brak formatu ANSI w Europie)
2. Brak odstępów co 4 klawisze
4. Nie można grać w dwie osoby na jednej klawiaturze gdy używasz klawiatury numerycznej i strzałek jednocześnie. Klawiatury za 60zł nie mają tego problemu xD