Wpis z mikrobloga

ło ciul panie, drogie to teraz, a pewnie w momencie zakupu było jeszcze droższe :)


@s---k: a najśmieszniejsze jest to że za te pieniądze można mieć dużo lepiej grające głośniki i mówię to jako posiadacz kilku podobnych modeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dran2: jak się nie da naprawić i będziesz szukał nowych, to za te pieniądze w tych czasach da się kupić dużo fajniejsze współczesne konstrukcje,
to za te pieniądze w tych czasach da się kupić dużo fajniejsze współczesne konstrukcje


@Atreyu: Nie zamykam się na nic nowego, ale szukam czegoś 5.1 z cyfrowym wejściem za tysiaka.
@dran2: do filmów, czy bardziej słuchania muzyki? Bo do muzyki choćby Solo 9C zjadają te logi bez suba. Do niedawna nowe stały koło tysiaka, teraz bardziej 1200, używki taniej. W sumie mniejsze 7C to też półka wyżej od logi

Ogólnie z komputerowych zestawów w stylu "duży sub dużo małych satelitek" dziś raczej przechodzi się na dobre zestawy 2.0. W tym momencie mam w salonie odłączonych 6 zestawów z Z-2300 (mniejszy brat
Pobierz Atreyu - @dran2: do filmów, czy bardziej słuchania muzyki? Bo do muzyki choćby Solo 9...
źródło: comment_1643914414oL124UXXk2N4kkoNrfHSU6.jpg
do filmów, czy bardziej słuchania muzyki?


@Atreyu: Do filmów.

Ogólnie z komputerowych zestawów w stylu "duży sub dużo małych satelitek" dziś raczej przechodzi się na dobre zestawy 2.0.


@Atreyu: Wiem, rozumiem to podejście ale chcę 5.1. Na tym polega problem z tym zestawem, Logitech go nie uaktualnił od 10 lat bo tak na prawdę nie musi bo i tak nie ma konkurencji w tym co robi czyli byciu jakotakim zestawem