Logitech MX Master 3S za 429 zł w Euro. Kusi kurde.
Czy ktoś używa po prostu do pracy biurowej, zmieniło to jakoś wasze życie? xd
Na co dzień używam myszy applowskiej i nie narzekam, ale tyle się naczytałem o tym jaka ta mx master zajebista, że zastanawiam się czy nie wziąć.
#logitech #mxmaster #mxmaster3 #mxmaster3s #mysz #myszkomputerowa (zajebiście, nowy wykop
advert - Logitech MX Master 3S za 429 zł w Euro. Kusi kurde.
Czy ktoś używa po prostu...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-21 o 11.25.47

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@advert: "Czy ktoś używa po prostu do pracy biurowej, zmieniło to jakoś wasze życie?" - w moim życiu pojawiła się kobieta, którą kocham, mamy dwójkę dzieci, prezes zwolnił się ze stanowiska żeby mi oddać swoje.
Pociągi przestały się spóźniać i mam zawsze miejsce w autobusie.

Ogólnie polecam.
  • Odpowiedz
@advert: Mam wersje bez S obie i PC i Mac, wcześniej też tylko magic mouse i nie zamierzam wracać do tamtej. Ta jest wygodniejsza nawet pod względem samego ułożenia dłoni. Dodaktowe kółka jak dobrze to pokonfigurujesz też dadzą więcej niż gesty na jabłku.
  • Odpowiedz
taka sytuacja, posiadam sluchawki Sony WH‑1000XM3 oraz WH‑1000XM4, zazwyczaj uzywam ich z telefonem, czasem pozno w nocy z kompem, zeby nie draznic sasiadow subwooferem :D no i cos sie bylo zepsulo, oba modele poclaczaja sie do kompa bez problemu, status BT connected. Z menu glosniczka w trayu moge je wybierac ale dzwiek dalej leci na Logitech G560 :( nic nie daje usuniecie urzadzenia, ponowne parowanie. Ktos moze mial podobny problem? System W10
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czapelek: ustawiłem na odwrót jak pisałeś, zmiana jest taka że teraz z ikonki w tray jak zmienię na głośniki (a w tym czasie działają słuchawki) to nic się nie dzieję, dalej grają tylko słuchawki. Czyli sytuacja jest odwrotna do tej co była wcześniej :D szajse
  • Odpowiedz
@Vadzior: Wiem, że wymogiem była mysz na kablu jednak jak posmakujesz bezprzewodowej, to nie będziesz chciał wrócić na przewodówkę. Zawsze możesz zamówić przez neta i odesłać jeżeli CI się nie spodoba, to tylko moja propozycja. Sam osobiście używałem "klasycznego" kształtu, ale po tym jak w robocie dostałem MX Master 3, to jeżeli chodzi do prac biurowych nie wymieniłbym na żadną inną :D
  • Odpowiedz
@Vadzior: Możesz go używać przez 14dni, jeżeli nie będzie widocznych śladów zużycia to nie mają z tym problemu, sam tak testowałem pierwszy raz słuchawki bezprzewodowe(2dni na głowie Cloud II wireless- nie polecam straszna kupa z dźwięku) i odesłane w terminie 14dni i po tygodniu kasa na koncie
  • Odpowiedz
@ririsu12: Naciśnij przycisk łączenia (przycisk znajdujący się najbliżej światła). Wygląda na to, że Twoja mysz jest w trybie parowania Bluetooth zamiast Lightspeed.
Zagłosuj 4 Głosowanie przeciwne
Odpowiedź
awatar u/succx3
  • Odpowiedz
Mircy, gdzie mogę kupić klawisz ESC do #logitech MX Keys? Mam mam klawiaturę "służbową" i chcą ją odsyłać na gwarancji do Holandii... Pomysł tak mi się podoba, że wolę już sobie sam go kupić. Kontaktowałem się z Logitechem, a oni odsyłają do firmy, w której była kupiona (holenderskiej).

Chodzi o klawisz wraz z białym plastikiem pod nim (motylek czy jakoś tak to się nazywa).

Tutaj nie go nie mają i anulowali mi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, zainstalowałem na starym laptopie lenovo LibreElec i chciałbym nim sterować za pomocą bezprzewodowej klawiatury Logitech k360. Wpinam do laptopa dongla Unifying i... nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przejrzałem wszystkie ustawienia i nie widzę, żeby gdzieś coś dało się z tym zrobić. Ktoś może wie jak to ogarnąć? Oczywiście na innym laptopie/pc klawiatura działa.
#libreelec #kodi #iptv #lenovo #logitech
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam #pcmasterrace #logitech
Hej, hej, tak się złożyło, że zamówiłem na Amazonie myszkę na promce, konkretnie Mx Master 2s z myślą, że może jednak mi wystarczy, ale 3s lepiej mi leży w dłoni
Mogę, oczywiście odesłać, ale pomyślałem, że może ktoś będzie chciał zgarnąć, więc mogę wystawić za cenę, za którą nabyłem
240 zł + wysyłka czymkolwiek, może być Allegro, ale doliczę prowizję
Można też odebrać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
Szukam myszki bezprzewodowej z możliwością przełączania się między dwoma komputerami na Windowsie. Chciałbym, żeby myszka miała więcej niż dwa przyciski pod kciukiem. Jestem przyzwyczajony do myszek MMO i korzystania z makr/hotkey'ów. W zasadzie myszka służyć będzie głównie do pracy biurowej i okazjonalnego grania. Na komputerze gram tylko w gry MMO i jakieś indyki. Do tego w niedalekiej przyszłości chciałbym dokupić klawiaturę bezprzewodową, najlepiej z możliwością tworzenia makr, więc fajnie by było, gdyby
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czołem mirki,

czy komuś znany jest jakiś "duchowy następca" myszki #logitech Marathon M705?
w mojej obecnej prawy przycisk już nie domaga i zastanawiam się nad upgradem
ze względu na opcję infinite scroll którą ma chyba tylko(?) logitech wolałbym zostać przy tej marce
budżet do ~200pln
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardziej ten infinite scroll jest bardzo wygodny a mają go chyba tylko logitechy?


@qbek: Wolnobieg aktywowany przyciskiem masz w:
Acer Predator Cestus 335
Logitech G502 Hero
Logitech G502 Lightspeed
  • Odpowiedz
Muszę rozkręcić mysz #logitech G604, a tam są takie malutkie śrubki z bardzo płytkim wyżłobieniem pod śrubokręt. Może ktoś poleci zestaw do takich zadań specjalnych? Mam tutorial jak wymienić mikrostyki i tam pod filmem gość wrzucił link do takiego zestawu ale trochę drogo https://eustore.ifixit.com/products/mako-driver-kit-64-precision-bits i nie wiem czy wszystko potrzebuję
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #majsterkowanie #naprawalaptopow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach