Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@l3gend: Raczej nie, driving force jest zajebista w tym budżecie do ets2, sam na niej jeździłem.
Warto zainwestować w drogą kiere jak sie ścigasz w symulatorach i poprawia Ci to wyniki
Warto zainwestować w drogą kiere jak sie ścigasz w symulatorach i poprawia Ci to wyniki
@l3gend: Będziesz zadowolony, ets2 nie wymaga wiele, wystarczy 900° i ff żeby sie zajebiście bawić
- 0
Czy ma ktoś z was pomysł, jak mogę rozwiązać usterkę z filmu?
Kierownica dopiero wróciła z serwisu, w którym zgłosiłem ten problem. Sprawdziłem i raz było dobrze, a teraz od nowa drgania, które uniemożliwiają normalną grę.
Mam apke Logitech G hub, ale na niewiele się zdaje.
Reklamować ponownie, czy może coś w ustawieniach? Wibracje w forzie wyłączyłem, więc nie wiem co dalej mógłbym zrobić.
Model to G29 z shifterem
https://www.youtube.com/shorts/ORysiteFN9E
Kierownica dopiero wróciła z serwisu, w którym zgłosiłem ten problem. Sprawdziłem i raz było dobrze, a teraz od nowa drgania, które uniemożliwiają normalną grę.
Mam apke Logitech G hub, ale na niewiele się zdaje.
Reklamować ponownie, czy może coś w ustawieniach? Wibracje w forzie wyłączyłem, więc nie wiem co dalej mógłbym zrobić.
Model to G29 z shifterem
https://www.youtube.com/shorts/ORysiteFN9E
- 0
@Niukron: taki urok kierownicy na zębatce. Zawsze będzie głośna i nic sie na to nie poradzi
Po roku używania stwierdzam, że Logitech robi super myszyki, ale ich klawiatury mechaniczne są kiepskie :|
#logitech #klawiatura #myszka #komputery
#logitech #klawiatura #myszka #komputery
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
czy można zgłosić #logitech do #uokik za fałszywe reklamowanie produktu
który przedstawia klawiatury w układzie ANSI a pakuje klawiatury w układzie ISO?
#pcmasterrace #klawiaturamechaniczna #oszukujo #sprawadlareportera
który przedstawia klawiatury w układzie ANSI a pakuje klawiatury w układzie ISO?
#pcmasterrace #klawiaturamechaniczna #oszukujo #sprawadlareportera
źródło: comment_1670970956EP5735MacJXZXE8HEHNaby.jpg
Pobierz- 4
@xan-kreigor: najwyżej możesz "reklamować" w sensie zwrócić z powodu niezgodności towaru z umową
- 3
Ktoś kto wymyślił nazewnictwo słuchawek Logitecha do hełmu #vr powinien się dobrowolnie zgłosić na ćwiczenia wojskowe.
Jest sobie produkt G333 oficjalny do Oczulusa i z małą poprawką na przejściówkę pasujący też do mojego Pico 4. Dla nieobeznanych słuchawki ze skróconymi kablami tyle tylko żeby starczyło od portu do uszu użytkownika i nic się nie majtało.
Spoko ceneo, alledrogo, jedziemy. Tyle że:
* wersja czarna którą jako prawilny Mirosław wybrałem nie ma
Jest sobie produkt G333 oficjalny do Oczulusa i z małą poprawką na przejściówkę pasujący też do mojego Pico 4. Dla nieobeznanych słuchawki ze skróconymi kablami tyle tylko żeby starczyło od portu do uszu użytkownika i nic się nie majtało.
Spoko ceneo, alledrogo, jedziemy. Tyle że:
* wersja czarna którą jako prawilny Mirosław wybrałem nie ma
@keton22: czy te słuchawki różnią się ceną między sobą?
- 0
@EugeniuszGeniusz: nie koniecznie, na alledrogo cena za nówkę 199 niezależnie od długości kabli.
- 1
#mysz #myszy #myszki #gryzonie #logitech #logitechcwel #mxmaster #mxmaster2s #mxmaster3
Czy ktoś z użytkowników myszy typu master ze stajni logitecha może potwierdzić czy zmiana DPI zapisuje się w pamięci urządzenia i po przepięciu odbiornika do innego, nie obsługującego sterowników logitech urządzenia zachowane jest nowe DPI?
Jest promocja na 2s w amazon.fr ale myszy chciałbym używać
Czy ktoś z użytkowników myszy typu master ze stajni logitecha może potwierdzić czy zmiana DPI zapisuje się w pamięci urządzenia i po przepięciu odbiornika do innego, nie obsługującego sterowników logitech urządzenia zachowane jest nowe DPI?
Jest promocja na 2s w amazon.fr ale myszy chciałbym używać
- 1
@MondayPL: nie maiłem takiego problemu, używam na dwóch lapkach jednocześnie, na jednym przez dongle usb a na drugim przez wbudowany w lapka bluetooth, DPI chyba raz ustawiłem i nie zmieniałem od tamtej pory. Chyba jak raz zapiszesz w myszy to tak zostaje.
- 1
@MondayPL: zapisuje się wszystko, nawet działanie przycisków i czułość rolki.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@ChamskoCytuje @Damianowski: polecam spróbować plugin na lepsze FFB. Screenshoty z ustawieniami w drugim poscie do kier logitech są trochę stare ale idzie się połapać
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=49772
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=49772
- 0
Mam MX Keys i MX Master 3 i już raz przez przypadek wyłączyłem bluetooth w PC przez co nie mogłem zrobić praktycznie nic. Do tego dochodzi problem z wejściem do BIOSu, bo sprzet dopiero później się łączy z PC.
Jak rozwiązujecie takie problemy? Macie jakies zapasowy sprzet po USB?
Może kojarzycie czy są jakieś mini klawiatury po USB (takie naprawdę małe, coś a la te klawiatury do telefonów)?
#komputery #
Jak rozwiązujecie takie problemy? Macie jakies zapasowy sprzet po USB?
Może kojarzycie czy są jakieś mini klawiatury po USB (takie naprawdę małe, coś a la te klawiatury do telefonów)?
#komputery #
- 0
@burnthefires: @luke-play: @ptasiek2: Sprawdzę tego dongla w takim razie, bo mam go wpiętego ale możliwe, że sprzęt mi się łączy jeszcze po BT zamiast do dongla. Jeśli to będzie śmigać to chyba problem będę mieć z głowy :)
- 0
Białej myszy się zachciało XD
Dwumiesięczna Master 3S.
J----e powleczone gumą akcesoria elektroniczne, to raczysko totalne.
https://i.ibb.co/8XX6HCZ/IMG-20221207-165617.jpg
https://i.ibb.co/7JZxvHN/IMG-20221207-165553.jpg
Dwumiesięczna Master 3S.
J----e powleczone gumą akcesoria elektroniczne, to raczysko totalne.
https://i.ibb.co/8XX6HCZ/IMG-20221207-165617.jpg
https://i.ibb.co/7JZxvHN/IMG-20221207-165553.jpg
źródło: comment_1670429178CvN0vE1D665KoW2UMdapBG.jpg
Pobierz- 0
Czy jest jakaś istotna różnica między MX Master 3S a MX Master 3S for Mac? W sensie, czy jakieś konkretne, właściwe dla #macos gesty da się ustawić tylko na tej wersji for mac, czy to tylko takie marketingowe p---------e?
#mxmaster3s #mysz #myszka #logitech #sprzetkomputerowy #apple #macbook
#mxmaster3s #mysz #myszka #logitech #sprzetkomputerowy #apple #macbook
źródło: comment_1670329655TvEi4LVVemZDtbssQnPn9M.jpg
Pobierz@advert: Używam zwykłego 3 na maku i wszystko działa normalnie
- 1
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 19 dni.
55 ładowanie od nowości.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
55 ładowanie od nowości.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
Hej :>
Z racji tego, że dotychczas kilka razy udało się znaleźć tutaj kupca i wszyscy byli zadowoleni, to pozwolę sobie wrzucić małe ogłoszenie.
Mam na sprzedaż:
- Myszkę Logitech MX Master 3 - wersja grafitowa, pełny zestaw z przewodem, odbiornikiem i pudełkiem. Myszka używana sporadycznie parę miesięcy w domu na HO, zawsze na podkładce Logitecha. Stan wg mnie idealny. Dodaje dowód zakupu z Amazona (jeszcze ponad rok gwarancji). Cena 339zl do rozsądnej
Z racji tego, że dotychczas kilka razy udało się znaleźć tutaj kupca i wszyscy byli zadowoleni, to pozwolę sobie wrzucić małe ogłoszenie.
Mam na sprzedaż:
- Myszkę Logitech MX Master 3 - wersja grafitowa, pełny zestaw z przewodem, odbiornikiem i pudełkiem. Myszka używana sporadycznie parę miesięcy w domu na HO, zawsze na podkładce Logitecha. Stan wg mnie idealny. Dodaje dowód zakupu z Amazona (jeszcze ponad rok gwarancji). Cena 339zl do rozsądnej
źródło: comment_1670195465RUattqmpFKRp78IIGB39tN.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
konto usunięte via iOS
- 13
@miltonsec: MX Master 3 – wspaniała mysz do pracy. Mój workflow to głównie Excel, Photoshop, Indesign i Illustrator i nie żałuję żadnej wydanej na nią złotówki.
Ale oczywiście się powiatowe ćwoki pięknie zesrały na myśl o tym, że niektórzy mogą nie żałować 100€ na podstawowe narzędzie pracy, które miętosi się w dłoni po kilkadziesiąt godzin w tygodniu xD
Ale oczywiście się powiatowe ćwoki pięknie zesrały na myśl o tym, że niektórzy mogą nie żałować 100€ na podstawowe narzędzie pracy, które miętosi się w dłoni po kilkadziesiąt godzin w tygodniu xD
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@maniok: wszystko sie da ale tego sie nie oplaca
mam problem, na klawiaturze logitech g910 jak jestem csgo to oswietlenie jest dobre, ale jak gram mecza to się zmienia na inne oswietlenie #logitech #klawiaturamechaniczna #rgb #csgo #klawiatura
- 0
- 0
@kubek06: ogranalem juz dzk
- 0
Czy w Polsce można kupić klawiaturę MX Kys Mini (3) z układem US ANSI? tzn. długi niski enter ? Gdzieś wyczytałem, że w Europie w oficjalnej dystrybucji nie ma takich w sprzedaży. Czy to samo dotyczy też wersji zwykłej (z numpadem) ?
#logitech #klawiatura
#logitech #klawiatura
- 2
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 26 dni.
51 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
51 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
Kupiłem #logitech #g29 i chce pograć w #forzahorizon4 tylko po za kreceniem i stałym obciążeniem kierownica nic nie robi. Nie ma wibracji , nie zmienia się siła to tak ma być?
źródło: comment_1669464372zVKpOwoRZHn6IaB6ih8A2A.jpg
Pobierz


























#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #majsterkowanie #naprawalaptopow