Co można powiedzieć osobie, która patrzy na program/system jak na narzędzie, które pomaga realizować mu jego cele, a w przypadku Linuksa widzi, że on mu tego nie umożliwia, jest jak zepsuty młotek, albo dziurawy kubek czy "samochód bez silnika". Na przykład jego celem też jest granie w gry, a linuks ci tego nie umożliwia.
Jak można takiemu przemówić do rozumu, żeby używał mimo tego wolnego oprogramowania i Linuksa?
#windows #
Jak można takiemu przemówić do rozumu, żeby używał mimo tego wolnego oprogramowania i Linuksa?
#windows #
























Witam.
Możecie polecić jakieś distro linuxa stworzony z myślą o IP-TV na którym bez cudowania uruchomię kodi z wtyczką WP-pilot? Najlepiej uruchamialne z pendrive.
A mozesz polecic jakis prosty pilot IR do komputera kompatybilny z LibreELEC?