• 0
@UjekF: No niestety cena pewnie wyższa bo to tylko na chwile jako „tydzien alpejski” w lidlu a w Niemczech, Austrii jako normalka
  • Odpowiedz
jak w lidl mięso jest w poniedziałek termin to o której będzie -50%? tak o 18 w pon?
arbuz 1 zł/kg, filety 8,5 zł, pomidory 4 zł dobre ceny....

#lidl
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grajox3: 6.odkładasz warzywa do koszyka na zeskanowe zakupy, który dokonuje drugiego ważenia. na monitorze pojawia się informacja: poczekaj na pomoc obsługi, światełko miga na czerwono
  • Odpowiedz
@Fadamaker: To jest taki sh*t za przeproszeniem, że masakra. Po jednej puszce łapie mnie taki ból głowy, gorszy od kaca. Swego czasu jeszcze zdatne do picia niestety ostatnio wszystkie puchy do kitu.
  • Odpowiedz
  • 0
#lidl pozdrawiam Panią, której dzisiaj chyba zrobiłem dzień przy truskawkach.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś używa tej wiertarki z Lidla PARKSIDE® 2-biegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem PSBSA 20-Li B2 20 V.
Na "papierze" wszystko wygląda dobrze, a cena jest akceptowalna, ale nie cebulacka, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że akumulator trzeba dokupić osobno.
https://www.lidl-sklep.pl/PARKSIDE-2-biegowa-akumulatorowa-wiertarko-wkretarka-z-udarem-PSBSA-20-Li-B2-20-V-bez-akumulatora-i-ladowarki/p100252346
#lidl #majsterkowanie #parkside #cebuladeals
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chrystus: Dałbym sobie rękę uciąć, że te z czerwonym pierścieniem miały jeszcze z rok temu ponad 50Nm, teraz 45 (i bym pewnie nie miał ręki). Kilka razy już pisałem na wykopie o tych wkrętarkach, najmocniejsza szczotkowa jest całkiem spoko, mocy jest dość, waga jest minusem w porównaniu do profesjonalnych narzędzi o podobnym momencie, do domu i niewielkich prac jest OK, gdyby ją nosić 8h na sobie - zupełnie odpada.
Bezszczotkowa
  • Odpowiedz
Wracam wlasnie z Lidla xD

W sieci sklepów Lidl startuje po raz drugi w tym roku promocyjna akcja „Tydzień Polski”. Tak samo jak w przypadku majowej edycji, nie zabraknie wielu ciekawych promocji.Oprócz promowania pysznego jedzenia, Lidl w czasie trwania „Tygodnia Polskiego” promuje polską kulturę.
W tym tygodniu będą królować przede wszystkim pyszne, polskie produkty takie jak: pic rel

#niemcy #polska #polak #lidl #heheszki
f.....k - Wracam wlasnie z Lidla xD

W sieci sklepów Lidl startuje po raz drugi w t...

źródło: comment_1599054845pZtXYpu47EaKLHk1ADQuTE.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#jedzenie #lidl #napoje

Mirki, parę lat temu w tygodniu ukraińskim w Lidlu był do nabycia tarhun
Była to najlepsza wersja tego napoju jaką znam, pamiętam z etykiety że wyrabiana w Odessie. Czy ktoś wie gdzie to da się kupić?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odnoszac sie do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/51800457/dzis-rano-pod-lidlem-ide-sobie-po-wozek-tam-zgraja/
kiedys pod lidl idzie za mna menel i mowi ze wozeczek odprowadzi
ja mowie nie nie trzeba
a on uparty i czeka i czeka
mowie mu w koncu ze tam nie ma zl tylko zetonik lidla
a ten mi daje swoj zetonik i odjechal moim wozkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lidl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brass: Straszne przetworzenie, odwirowanie tłuszczu z mleka, proces iście diabelski.

Są tłuszcze i tłuszcze. Akurat nadmiar nasyconych, tym bardziej w obecności węgli nie jest najlepszym wyjsciem. Równie dobrze można powiedzieć, że nie demonizuje transów z ciastek, bo i tak będe musiał później zjeśc orzechy czy oliwę.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach