tu chodzi w duzej mierze o dostepnosc klockow


@piotrveyner: no przecież dokładnie to napisałem:

mają dużo i różnorodnych klocków


ze pewnie spora czesc budowli to osobne zamowienia na Bricklinku

gdzie by nie kupowali tych klocków, wracamy do punktu wyjścia: dużo i różnorodnych klocków.

Oddac kawal domu na stanowisko budowania i posortowane klocki to tez jest masakra logistyczna i finansowa


nikt nigdy nie twierdził, że to hobby należy do tanich.
@bezzebnyrekin tak, mechanizm będzie przesunięty do tyłu i długim axlem połączony z czymś na górze budynku. Właśnie jak zrobiłem drzwi to pomyślałem o tym, by stanowisko na środku też zrobić obrotowe, aczkolwiek wiem, że musiałbym całość rozkładać niemalże do 0 - aby ustabilizować konstrukcję baseplate'y są wyłożone standardowymi brickami, a na to dalej zwykle plate'y poszły. Raz już rozkladalem jak robiłem właśnie tą stabilizację, więc kto wie czy znowu tego nie zrobię
Czy jest jakiś tag do kopii z #aliexpress #lepin #mouldking gdzie dzielcie się np opiniami o nich?
Osobiście doszedłem do wniosku, że niektóre modele (chiron, sian, nowy wahadłowiec z hubblem) chce zbudować tylko dla samej budowy "i cyk na półkę" (do ciągłej zabawy oczywiście oryginały).
Czekam na noname Porsche 42096 kupiony za 220PLN, miał ona masę pozytywnych opinii, w tym ze zdjęciami (tak jak wyżej wymienione modele) i jeśli nie będę miał
#lego szanowni Państwo wczoraj pisałem na Mirko o pomoc, i dziś też napisze,znacznie jeszcze jakieś strony gdzie znajdę wszystkie zestawy jakie wychodziły LEGO? Chyba najbardziej mnie interesują te z Stanów Zjednoczonych.
Miłego dzionka
Zrobiłem zamówienie oczekujące w S@H. Wysyłka za 2 tygodnie, a oni po jakimś czasie zrobili mi zwrot środków na konto z adnotacją o anulowaniu zamówienia :/ na stronie status bez zmian: oczekujące. To normalne u nich? Przy wysyłce będą jeszcze raz próbować pobierać? Poszło z konta, którego nie pilnuję, a nie chcę trafić w momencie zbyt niskiego salda.
#lego
Chciał bym kupić sobie zestaw #lego 42130 BMW M 1000 RR
Moje pytanie jest takie: brać teraz za 900 bo później będzie drożej, czy czekać bo będzie taniej? :D
Jak myślicie?
Pomimo kilku nowych zestawów, które stoją nowe na półce lub czekają w kolejce do ułożenia zakup 22 letniego używanego setu składającego się z kilkunastu elementów daje mi większą satysfakcję i radość niż składanie zestawów po kilkaset czy więcej elementów. LEGO Castle to szczęście samo w sobie ()
#lego
Pobierz
źródło: comment_16412312063T4uMWwbNIEX7iddJVZDUw.jpg