Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Oglądanie prac ludzi na zbudujmy.to po tym jak samemu próbowało się coś zbudować jest trochę dołujące...
#lego
#lego
@damw: tu chodzi w duzej mierze o dostepnosc klockow i to, ze pewnie spora czesc budowli to osobne zamowienia na Bricklinku. Oddac kawal domu na stanowisko budowania i posortowane klocki to tez jest masakra logistyczna i finansowa
- 1
tu chodzi w duzej mierze o dostepnosc klockow
@piotrveyner: no przecież dokładnie to napisałem:
mają dużo i różnorodnych klocków
ze pewnie spora czesc budowli to osobne zamowienia na Bricklinku
gdzie by nie kupowali tych klocków, wracamy do punktu wyjścia: dużo i różnorodnych klocków.
Oddac kawal domu na stanowisko budowania i posortowane klocki to tez jest masakra logistyczna i finansowa
nikt nigdy nie twierdził, że to hobby należy do tanich.
Zaniedbałem ostatnio swój tag i budowę zbrojowni, a teraz jeszcze pominę kilka etapów budowy (które jednak opiszę później).
W każdym razie jestem dumny z mechanizmu rozsuwanych drzwi :D
#lego #salvadorbuduje
W każdym razie jestem dumny z mechanizmu rozsuwanych drzwi :D
#lego #salvadorbuduje

- damw
- Kryspin013
- boukalikrates
- dzareq
- sekinoau
- +14 innych
@bezzebnyrekin tak, mechanizm będzie przesunięty do tyłu i długim axlem połączony z czymś na górze budynku. Właśnie jak zrobiłem drzwi to pomyślałem o tym, by stanowisko na środku też zrobić obrotowe, aczkolwiek wiem, że musiałbym całość rozkładać niemalże do 0 - aby ustabilizować konstrukcję baseplate'y są wyłożone standardowymi brickami, a na to dalej zwykle plate'y poszły. Raz już rozkladalem jak robiłem właśnie tą stabilizację, więc kto wie czy znowu tego nie zrobię
o to trzymam kciuki żeby Ci się chciało to zrobić :D
- 2
Czy jest jakiś tag do kopii z #aliexpress #lepin #mouldking gdzie dzielcie się np opiniami o nich?
Osobiście doszedłem do wniosku, że niektóre modele (chiron, sian, nowy wahadłowiec z hubblem) chce zbudować tylko dla samej budowy "i cyk na półkę" (do ciągłej zabawy oczywiście oryginały).
Czekam na noname Porsche 42096 kupiony za 220PLN, miał ona masę pozytywnych opinii, w tym ze zdjęciami (tak jak wyżej wymienione modele) i jeśli nie będę miał
Osobiście doszedłem do wniosku, że niektóre modele (chiron, sian, nowy wahadłowiec z hubblem) chce zbudować tylko dla samej budowy "i cyk na półkę" (do ciągłej zabawy oczywiście oryginały).
Czekam na noname Porsche 42096 kupiony za 220PLN, miał ona masę pozytywnych opinii, w tym ze zdjęciami (tak jak wyżej wymienione modele) i jeśli nie będę miał
#lego szanowni Państwo wczoraj pisałem na Mirko o pomoc, i dziś też napisze,znacznie jeszcze jakieś strony gdzie znajdę wszystkie zestawy jakie wychodziły LEGO? Chyba najbardziej mnie interesują te z Stanów Zjednoczonych.
Miłego dzionka
Miłego dzionka
- 3
- nowekontonowaja
- damw
- szaolny
- snkdctr
- lukaszpatula
- +58 innych
@SunriseOverEverest a dziękuję, pozdrawiam ;)
Ps. A ze spacerem to juz prawie po, cos za szybko na dwor chciał, chyba rzeczywiście by wolał monorail ;D
Ps. A ze spacerem to juz prawie po, cos za szybko na dwor chciał, chyba rzeczywiście by wolał monorail ;D
- SunriseOverEverest
- konto usunięte
- SixtyFour
- marasgruszka
- snkdctr
- +41 innych
Mam gdzies w piwnicy 3-4 zestawy z pierwszej edycji Bionicle, w pudełkach, wiadomo - używane za dzieciaka. Czy to jest coś warte, na tyle aby było warto przeczesać wszystko w poszukiwaniu? #lego
@KromkaMistrz: bricklink.com i szybko sprawdzisz ceny
Komentarz usunięty przez autora
- 0
HUIQIBAO SWAT Police Station Truck Building Blocks 750pcs
Cena z VAT: 17,38 $
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka
#duxrm
Cena z VAT: 17,38 $
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka
#duxrm
- 0
Zrobiłem zamówienie oczekujące w S@H. Wysyłka za 2 tygodnie, a oni po jakimś czasie zrobili mi zwrot środków na konto z adnotacją o anulowaniu zamówienia :/ na stronie status bez zmian: oczekujące. To normalne u nich? Przy wysyłce będą jeszcze raz próbować pobierać? Poszło z konta, którego nie pilnuję, a nie chcę trafić w momencie zbyt niskiego salda.
#lego
#lego
- 1
@damw: Potwierdzam. Każde Lego, które zamówiłem z Media Expert przyszło pogniecione.
- 3
@Zsim: nigdy od nich nie zamawiałem w ten sposób. Raz wziąłem tylko z odbiorem w sklepie i od tamtej pory już nie kupowałem.
Ale też mam przykład jak przechowują paczki do odebrania. Zwróć uwagę, że na tych pudełkach są dodatkowe naklejki (na większości pudełek widać)
Ale też mam przykład jak przechowują paczki do odebrania. Zwróć uwagę, że na tych pudełkach są dodatkowe naklejki (na większości pudełek widać)
Poluje na zestaw Kevin sam w domu (21330). Kto może się orientuję kiedy będzie znowu w sprzedaży ? #lego
- 7
@MamooKiedyObiad: poczekaj spokojnie 2-3 miesiące. Wyjdzie do szerokiej dystrybucji i będziesz go mógł kupić na allegro, Amazon, al.to i w podobnych sklepach z 20-30% zniżką
- 0
Chciał bym kupić sobie zestaw #lego 42130 BMW M 1000 RR
Moje pytanie jest takie: brać teraz za 900 bo później będzie drożej, czy czekać bo będzie taniej? :D
Jak myślicie?
Moje pytanie jest takie: brać teraz za 900 bo później będzie drożej, czy czekać bo będzie taniej? :D
Jak myślicie?
- 2
@agnad:
1. Wchodzisz tutaj,
2. klikasz w przycisk "powiadomienia"
3. Wpisujesz oczekiwaną kwotę np 750zł
4. podajesz adres maila
5. jak cena w internecie spadnie do tego poziomu lub niżej dostajesz powiadomienie i może uda Ci się kupić
6. Propsujesz @promoklocki za zajebistą robotę
7. profit
8. wszystkie punkty są
1. Wchodzisz tutaj,
2. klikasz w przycisk "powiadomienia"
3. Wpisujesz oczekiwaną kwotę np 750zł
4. podajesz adres maila
5. jak cena w internecie spadnie do tego poziomu lub niżej dostajesz powiadomienie i może uda Ci się kupić
6. Propsujesz @promoklocki za zajebistą robotę
7. profit
8. wszystkie punkty są
- Yokoetneivvis
- MshL
- sekinoau
- Fate-of-Furia
- damw
- +6 innych
- 1
- 1
- 1
@F1A2Z3A4: tak, trochę cen się pozmieniało:
https://promoklocki.pl/promocje-lego/klockowa-inflacja-nowe-ceny-katalogowe-wybranych-zestawow-n785
https://promoklocki.pl/promocje-lego/klockowa-inflacja-nowe-ceny-katalogowe-wybranych-zestawow-n785
- Cebulator123
- damw
- Qullion
- sekinoau
- kokshed
- +10 innych
@kamdz jakościowo jest ok, nadruki na wszystkim co się da, ale nie ma tu czegoś, co wpada w oko i od razu by się chciało to mieć.
- 13
- Lepki
- konto usunięte
- groman43
- niewrazliwy
- damw
- +8 innych
@JWP1 to model lądownika? Jeśli to odkryli pod powierzchnią księżyca to nie dziwię się, że nie wróciliśmy tam od 40 lat
- 0
@Kshaq: tak =)
Pomimo kilku nowych zestawów, które stoją nowe na półce lub czekają w kolejce do ułożenia zakup 22 letniego używanego setu składającego się z kilkunastu elementów daje mi większą satysfakcję i radość niż składanie zestawów po kilkaset czy więcej elementów. LEGO Castle to szczęście samo w sobie (。◕‿‿◕。)
#lego
#lego
- Lwke
- Jubei
- niewrazliwy
- Roso92
- damw
- +21 innych
@FoxX21: rycerze obok piratów to zawsze były najfajniejsze typy LEGO.
- Cebulator123
- FoxX21
- super9
- damw
- KontoDoPrzegladania
- +7 innych
@Jubei jeszcze Western był spoko
@Cebulator123 nie wiem. Przecież to takie piękne były zestawy i miały w sobie to coś magicznego
@Cebulator123 nie wiem. Przecież to takie piękne były zestawy i miały w sobie to coś magicznego
- Cebulator123
- Jubei
- damw
- KontoDoPrzegladania
- konto usunięte
- +1 innych
- 4
@kill-9: mój te tory z Ikea lubi bardzo






























#starwars #mandalorian #gwiezdnewojny #lego