Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Kryzys wieku średniego? Nie, nie mam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lego 8880 to najlepszy zestaw jaki kiedykolwiek powstał i nawet z tym nie dilujcie. Choruję na niego od kiedy zobaczyłem go w gazetce, gdzieś koło 96r i w końcu kupiłem używkę w dobrym stanie za zaskórniaki ()

#lego #8880 #zabawychlopakow
Pobierz Kulek1981 - Kryzys wieku średniego? Nie, nie mam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lego 8880 to najlepszy ze...
źródło: comment_1663878052axRpCbiPQBjd8ImtloKY0J.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JoeGlodomor: @Nihad_Kantic: Ja swoje modele trzymam w pudełkach. Mam tam motocykl, statek na flexie, jakiś pneumatyk. Wszystko czeka aż córka ogarnie do czego służą klocki i zacznę ją wciągać powoli. A do kolekcji idzie mi zestaw control+ na gąsienicach, bym mógł wszystko dodatkowo zelektryzować ( ͡ ͜ʖ ͡)
@TellMeWhoIsWho: to jest problem klocków wystawionych na słońce. U kogoś stał wystawiony w pokoju dziennym, może blisko okna. Też kupiłem używany model i wymieniam w nim wyraźnie zesztywniałe elementy. @Polanin: robiłem taki test zawieszenia tego samochodu. oczywiście że się rozpadł, ale to jest do przewidzenia że klocki się rozszczepią.
@enio: ale za to spasowanie pypci było bardo dobre. czy to w techniku cyz System. Ostatnio byłem w sklepie Lego i ogladalem złozony zestaw. Sypał sie w rekach. Za słaby wcisk zdecydowanie.