@tomwick55: Najlepsze że zrezygnują, a chłop pewnie byłby gwiazdą ligi. Teraz będą oceniać wszystkich na podstawie Nsame, ale przecież piłkarz piłkarzowi nierówny. Jak komuś zależy granie to zrobi wszystko by się pokazać i wrócić ligę wyżej. Obradović grał dużo w Anderlechcie a potem mało to zamiast walczyć o powrót to miał w------e i siedział, bo kasa się zgadzała
  • Odpowiedz
@thority: taki typowy Miodkowy wywiad. Z konkretów jedyne co powiedział, ofc między słowami, że powodem zmiany dyrektora sportowego są niedostateczne kompetencje budowania kadry.

Odnoszę wrażenie, że ma pewną niechęć odnośnie do Feio, ale pomimo tego nie ma zamiaru wcinać się w kompetencje przyszłego dyrektora sportowego - mówiąc wprost, ingerencje w pracę pionu sportowego przestały Miodka interestować i woli skupić się na ECA i ogólnym rozwoju klubu jako organizacji.
  • Odpowiedz
================
17. Polska - 31.875
================

2024 rok kończymy na 17. pozycji w rankingu UEFA.

Życzę
bet730 - ================
17. Polska - 31.875
================

2024 rok kończymy na ...

źródło: coeff_19.12

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #legia
te plotki z Legii wychodzą jakby była podkładka że przy nieudanym zimowym okienku tranferowym i ewentualnych gorszych wynikach na wiosnę całą winę zrzucić na Feio a stolki dyrektorskie skautingu i innych działów były bezpieczne. Chociaż wiadomo że jakby nie trenował to wcale mocniejszej kadry niż Kosta nie dostał mimo że sie o niego starali tyle czasu jako przyszłość klubu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #legia

Ciekawe skąd ten Sławiński ma te całe info ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Parafrazując: Mozyrko przekazywał listy zawodników do Feio, który weryfikował te poszczególne nazwiska. Dostał kilku graczy z Championship i League One i wychodzi, że jeden się nie nadaje, drugi nie poziom pierwszego składu, a trzeci kontuzjowany od 2 tygodni i na kilka miesięcy wypadł czego Mozyrko nie zaktualizował.

Co więcej, powołuje
KebabZostrymSosem - #mecz #legia

Ciekawe skąd ten Sławiński ma te całe info ( ͡° ͜ʖ ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach