• 0
Czemu Krychowiak będzie trenował z legią? W sensie czy tam w tej Arabii skończył się sezon, czy co? I czy oznacza to, że do mundialu nie wystąpi już w żadnym meczu?
#pilkanozna #legia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#legia na VARze w meczu z Wisła będzie Frankowski. Nic nie sugeruje, zostawiam ten wpis i wołam po meczu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy na stadion na Łazienkowskiej na dzisiejszy mecz Szachtar - Real można wnieść aparat fotograficzny z wymiennym obiektywem? Kiedyś jak wchodziłem na Barcę na Camp Nou to nie było problemu ale nie mam doświadczenia z innymi stadionami. Mały Sony Alpha z dość małym obiektywem.

#mecz #ligamistrzow #legia #szachtar #realmadryt #fotografia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deny06: Śliski temat, zależy jak bardzo przypomina profesjonalny sprzęt. Trochę zależy czy na wejściu ktoś zauważy. Na Ekstraklasie by nie było problemu, tutaj uefa organizuje częściowo mecz i jest różnie.
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz mi się udało zmienić dane na bilecie pisząc bezpośrednio na support szachtaru. Musiałem ich wziąć trochę na litość, ale się udało, więc możesz spróbować jeśli potrzebujesz
  • Odpowiedz