@BlackpillMonster: "dzięki stary" ta jasne prędzej by było, że się nie znasz i że dobry programista zawsze sobie poradzi xD

Wszedłem raz na grupkę dla wannabe programistów to mnie z-----i jak bura sukę że to nie prawda że jest kryzys ale każdy z nich nie może znaleźć pracy xDDD
  • Odpowiedz
@BlackpillMonster: Fizjoterapia tak słucham? Proszę Panią - nasz gabinet jest ulokowany na 8 piętrze bloku mieszkalnego, terminy? Mam wolne terminy od 23 września - płatność tylko gotówką, ewentualnie blikiem - tak więc który termin pani pasuje?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pańszczyzna 2.0

Wawrzyniec Sikora, chłop pańszczyźniany z roku pańskiego 1740, ocknął się na podłodze z wykładziny, która śmierdziała energetykiem i rozpaczą. Nad nim wisiały świetlówki, a wokół siedzieli młodzi ludzie wpatrzeni w świecące tabliczki.

Gdzie ja, u licha, jestem?


zapytał,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niezłe jest też to że na tych hakatonach ich okradają z najlepszych kodów z którymi mieli problemy a te całe dałniarstwo sypało im rozwiązania i algorytmy za darmo. Ale to trzeba być bezmózgim sojackim plebsem.
  • Odpowiedz
Przeglądam sobie tag i wczoraj brygada działała równo, postów nawalone aż miło. A dziś chyba fajrant, albo wszystkim się tokeny pokończyły i czekają na odnowienie limitów. Kryzys w IT cały czas jest i można o nim pisać ciągle. Wykorzystujcie swoje tokeny mądrze. Elo.

#programowanie #programista15k #kryzysit
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChrisHansen: Nie jesteś ani nie masz w rodzinie ani lekarzy ani programistów z tego wynika skoro takimi wyobrażeniami rzucasz :D
W obu przypadkach serio trzeba mieć zacięcie i predyspozycje. Problem taki że niestety pcha się masa oportunistów i cwaniaczków do obu tych sektorów.
  • Odpowiedz
Szybkie pytanie dla #programista15k. Chyba każdy wie co dzieje się na rynku w naszej działce, nawet jeśli chodzi o doświadczonych specjalistów - zwolnienia, brak podwyżek, coraz więcej obowiązków i odpowiedzialności za te same pieniądze oraz inne "atrakcje" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy macie jakiś plan "B" w razie utraty #pracait?

#kryzysit #korposwiat #programowanie #zwolnienia

>> proszę kliknąć na odpowiednią odpowiedź <<

  • Zostaję w IT, zmieniam specjalizację 27.6% (48)
  • Zmieniam zawód 17.8% (31)
  • Własny biznes (IT) 7.5% (13)
  • Własny biznes (nie-IT) 8.6% (15)
  • Emigracja 5.2% (9)
  • Brak planu / rzucam wszystko i jadę w Bieszczady 30.5% (53)
  • Inna opcja (komentarz) 2.9% (5)

Oddanych głosów: 174

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach